Prison break - "Zakon braće"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Uf definitivno serija nad serijama,trenutno sam pod velkim stresom jer sam pogledo 20. epizodu 2. sezone i skoro nisam dobio infarkt:pat:

Još + brbovi na bong,srce mi poludilo hehe

Je li ima medju nama još fanova Scoffielda i ekipe?
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
35
Meni je to definitivno najbolja serija, Scoffield je smislio odlican bijeg, tetovaza, mapa, i drugi detalji tetovaze fenomenalo nemam sta reci previse dobro
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Mislim da nikad nisam gledao bolju seriju, ne bi nikad ni gledao vjerovatno epizode na tv-u nego mi frend posudio dvd sa svim epizodama prvog serijala pa sam se odusevio.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Jako dobra serija, jučer sam baš odgledao 22. epizodu 2. sezone. Ali vidim da se snima treća sezona pa se bojim da više neće biti zanimljivo jer u S02E22 je ionako već poprilično priča završila, ali na kraju se opet zakuhalo...
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
pogledo drugu sezonu i serija je predobra al nikako i realna...previse baca na sf...al iz tog kuta gledanja je serija do yaya
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Od kada imam dsl prestao sam gledato TV definitivno. Od serija pratim south park i LOST. Toplo preporucujem LOST za gledanje posle jointa... zavezace vam mozak u cvor :)

A Prison break cu poceti da skidam uskoro...
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
516
532
113
balkan
Rasta_Man je napisao(la):
Po meni je najbolja serija Oz , adabisi nigerski brat :D Naj naj serija

Ne ,ne Prison Break definitivno najbolja serija !
čak je i producent rekao dok je radio na njoj da će to biti najbolja serija ikad snimljena...

Pogledao sam sve epizode 2 sezone do 22 (sona)...i prezadovoljan sam.
Nezelim uopce razmisljati pesimistično u vezi 3 sezone, strpljivo čekam ...

A svi vi koji kažete da je OZ bolji od Prison Break-a, pa daj ljudi jel vam ugodnije gledat dvojicu braće koji se bore za pravdu...nego one fegete kako se rokaju u 'pak???

Ma odvratno,Oz je zatrovan sa tim pederlukom....
 
  • Haha
Reactions: vrhunski_indikator

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Oz ti je realnost, a ta sranja su izmisljena, lol bore se za pravdu. Dok u Ozu prikazuju realnost u zatvorima. Sagledaj malo bolje situaciju nekazem da je los zakon brace, al Oz je Oz!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa dobro OZ nije bas ono skroz realan ali to o homoseksualizmu jeste.



ko voli oz i prison break mora da ce obozavati The Wire...ne najozbiljne serija je remek djelo ali samo prve dvije sezone...mislim pogledas prvu epizodu i upitas se wtf ali kad ti sve slegne onda se izbezumis koliko je dobra kao neka dobra pjesma prvo ti onako malo legne a kasnije kad ti udje u uvo poludis od srece :))
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
To everyone:

Jel zna ko neki dobar link za download 21. i22. epizode 2. sezone,naša sam nešto ali su podjeljene na dijelove po 100 mb,pa ispadne da jedna epizoda ima skoro pola giga?wtf

To Genjo :

Di se taj Wire može skinit/kupit/bilokako nabavit?
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Prison Breake usporedjujem s malim govancem koji istisnem iz cmara kad me jako boli stomak a.k.a gogi.

Prison Breake je gogi:vb_whip:
 
03.11.2006
8
0
0
serija je jebena nisam gleda nikad bolju...
koliko ima točno epizoda u drugoj sezoni??zato jer sam ja pogleda deset epizoda u drugoj sezoni pa me zanima ??