Prison break - "Zakon braće"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
ne možeš mi to radit...stari čekam ekipu da odgleda još par epizoda pa da skupa pogledamo zadnje dvije...
prenapeta mi i i draga serija...
i ti mi sad kažeš kraj...
nadam se da se zezaš...
:pat:

inače stvarno nisi u redu...:eek:hno:
 
14.12.2006
33
2
0
men se vec faca zgrcila kad sam procito ,da je je stariji ubijen ovaj u przunu do jaja ,dobra fora ,.. seija je meni ok skroz, pa nek prica ko sta hoce trebam veceras dobit od frenda jos 2 epizode pa cu da gledam ( 19 i 20ta ) dal je neko gledo "jericho" seriju nema veze sa zatvorima al je dobra prica, neko napao amere s nuklearnim oruzjem pa se jadni snalaze i tako to
 
24.04.2007
1
0
0
44
da li je ikako moguće da mi netko pošalje, dadne, snimi ili šta ja znam već šta se sve može, drugu sezonu zakona braće i to od 11 epizode nadalje?
učinit će mi jebenu uslugu.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Sad tek vidim temu o Prison Break.. Posle 13 godina se javlja sledeci komentar (nisam mogao odoleti)
Serija ima 5 sezona, definitivno najbolje odradjena serija po meni, mnogo volje, truda i rezultat smo gledali..
Od prve sezone do 5 je neizvesno.. i ako su svi mislili da je 4 poslednja, ova 5 je sve iznenadila i napravila pravu pometnju,voleo bi kada bi jednog dana i 6 sezona izasla, ali nikada se ne zna, sve u svemu odlicna serija, vredna svake minute gledanja...
Izvinite na ozivljavanju bezvezne teme, ali vredno je komentarisanja :D