Prison Grow [CFL]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.08.2015
100
225
43
DAN 37

Long way down
P1020440.JPG

Hvala vam sto pratite ovaj dnevnik, zbog toga se trudim da bude kvalitetan! :)

Malo sam izvadio biljku iz kaveza nakon 2 dana, napravio sam dodatni LST za novopridosle vrhove koji izrastaju iz stabljike jer bojin se da nebi otisli puno u visinu, a pretpostavljam da ce im u fazi cvjetanja tribati dosta prostora.

P1020436.JPG P1020442.JPG P1020441.JPG

Vrhovi listova su jos sprzeni, izgleda da je urin stvarno bio prejak i to nazalost onaj ranojutarnji zahrdjali, koji je pun smeca i viska svakakve hrane, al nema veze sljedeci ce bit bolji.

Evo vec 2 dana apsolutno nista nisam jeo, postio sam kao svaki normalni krscanin, iako to nisam.. :p Kad popijem ovu limunadu idem kupit povrce i voce za bleneder, pa da napravim nekakvi smootie za detoxikaciju... Mislio sam jos danas postiti, al jbg, izgleda da cu veceras pit neko vino i dimit some head, pa jbg triban se pripremit

Dakle pribacujem prehranu na sirovu hranu, ne samo zbog biljke da imam bolje gnojivo, nego i zbog sebe da bar sad u vrijeme prije Bozica, kad dolazi vrijeme probavljanja smrskanih zivotinjskih tijela i njihovih susenih extremiteta, ocistim organizam, napunim se energijom i napravim mjesta za te samo-suicidne praznike koje jako volim. :gled:

P1020443.JPG

Imam samo jedno pitanje:
1. Kad mi predlazete da prebacim biljku na rezim cvjetanja? (Mislim da je najbolje kad stabljika izraste do kraja pitara)
--------------------------------------------------------------------

Thank you for being tuned! ;)
 
06.08.2015
288
229
43
35
Par dana prije jer ce ona i dalje rast dok ne skuzi da je fotoperiodna i da treba pocet cvijetat.. par dana prije nego popuni.. za sad izgleda odlicno bez obzira na greskice..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PlantSeed
26.08.2015
100
225
43
Da, slazen se! Neka ona jos raste, u boxu ionako ima jos dosta mista a imam i ideju produzivanja boxa u slucaju da se protegne puno, posto moj box nema dno! Zelio bi zapaliti jedan cvit za Bozic pa iako nebude gotova ubrat cu jedan, sta ima veze, el tako ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Strpljenje je majka u ovom našem hobiju ja sam imo smolu da sam morao pre skidat celu ružu jedno 2 nedelje pre kraja a kad sam video kod kolege kako je doguro do kraja rasplakao sam se ko dete, tako da ti je moj savet nista nečupkaj dok nebude gotovo i mani se urina ako uopšte hoćeš šta pušit! Jer u suprotnom biljka neoprašta greške nego izdvoji neku malu kintu i piči kupiti nesto za cvetanje tipa, hesi bloom i p+, a možeš i jeftiniju varijantu sa pllantelom crvenom ili od substrala cvetal crveni. Na tebi je da se odlučiš šta želiš, samo da ti posle ne bude krivo kad vidiš sav trud za džaba!
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Batali urin,prijateljski savet. Nemaš pojma koliko tu ima N,P ili K,malo mi je neozbiljno biljku hraniti tako odokativnom metodom a ne znaš ni čime je hraniš.
Ako hoćeš organski do kraja kupi Plantelu Vrt ili ako planiraš da je prebaciš na cvetanje za nedelju/dve kupi Plantelu cvet,nisu to neke pare 3-4 evra a biljka će ti biti zahvalna.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Pitanje je koliko ces izgurati sa urinom,poslusaj ljude sto ti predlazu,ne pisu to bez razloga... a i jesi se zapitao kakvog ce ukusa biti vutra,kakvog mirisa? Ovo pricam iz iskustva,posle takvog dima sta ces osecati,da ne pricam... ne mozes to samo tako pisat i davati biljci.... za sve postoji procedura,aj peace...
 
26.08.2015
100
225
43
Fala na savjetima, slazem se s vama iako ne u potpunosti jer i u tom nacinu gnojenja ima dosta aspekata koji utjecu, al evo kupio sam Plantelu Cvet, bas mi se svidja, al to i dalje ne znaci da cu je gnojiti iskljucivo stim :D
Sta ce biti ako joj za Bozic otkinem jedan cvitic... Ona ce i dalje rasti kao da joj nista nije bilo, el tako? Mozda malo stressa joj nabacim, nezz..
Meni bi na kraju 20grama bilo sasvim dovoljno. Sutra cu napravit veliki update, nadolazeci tjedan ce ic na cjetanje i tako, sad zurim na krscanski obred ;)

Stay tuned!
 
26.08.2015
100
225
43
DAN 41

Evo brzinski Update...
P1020485.JPG
Biljka je vec probujala dobro, postala je malo neukrotiva, izgleda da ovo triba bacat ca na cvjetanje, ali problem mi je sto nemam narancastih stednih zarulja, pa moram kupiti jbg... Pogledao sam u ovim velikim ducanima, ali oni vise nemaju velike zarulje, vjer ih niko nije kupovao...

Pogledat cu na njuskalu i na Ebay-u, neznam di da ih kupim, vidit cu... Ako imate vi mozda kakav prijedlog? HPS mozda?

P1020484.JPG P1020488.JPG


Sve je inace dobro, neznan sta da vam kazem ;)

Shock:
Jedini shock jutros je bio taj da fotoaparat nije htio upaliti, povukao vlagu koja je kondenzirala jer sam ga ostavio ispod sica od motora i ja ga odmah krenuo paliti kad ono nista... I ja se vec pomirio, ok kupit cu novi 2000kn... Al u meni je postojala nada, stavio ruke iznad fotoaparata i u sebi zamolio boga "Molim te boze popravi ove mikrocipove energijom kroz moje ruke i onda cu napraviti Update kako sam obecao ljudima, za novce fotoaparata cu poradit na sebi, kupit cu novu odjecu, ostavit cu se duhana"... Ostavio ga pola sata na suncu, dosao, duboko udahnio, stavio bateriju, stisao ON i nista..... kad ono nakon 3 sekunde bling ling.... UPALIO SEEE... Thank you God for 2000kn :))

P1020487.JPG

Stay tuned!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lunnamoon
26.08.2015
100
225
43
Cvita ona u vegetaciji pomalo. Ona je autoflowering iako nisan ni siguran sta to tocno znaci, al kad je stavim na rezim dana i noci na 12/12 i prominen bila u crvena svjetla ima da se slomi od meda ;)
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Autosi vole što više svijetla! Ja sam ih osobno radio i 12-12 i nije to neka razlika! Ma napravi kak ti paše sam nek na kraju bude za vužgit i bu sve 5!:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PlantSeed

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Neće cvetati bolje ako je staviš na 12/12,to se radi sa fotoperiodnim biljkama da bi se simulirala priroda tj. skraćivanje dana i dolazak jeseni i zime da bi biljka znala da je vreme da procveta i da se razmnožava.
Automatici potiču iz severnih delova Rusije i Sibira gde je dan extremno dugačak tokom cele godine i biljka se adaptirala na to,što nam donosi auto gen pa tako danas imaš skoro sve poznate strainove u automatik varijanti :)
Automatike je najbolje tokom celog growa držati na 20/4 ili 18/6 jer im cvetanje ne zavisi od svetlosnog režima već procvetaju nakon 3-4 nedelje...mada neki ljudi rade i 24/0 ali je po meni prirodnije da ima malo perioda mraka da odmori.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab
26.08.2015
100
225
43
Yeeaaa!!! Hvala na edukaciji, nisam imao pojma o tome niti da bilo kakva trava prirodno raste na sjeveru Rusije... hahh :D
Nisam spominjao nigdi da je automatik jer u pocetku grow-a nisam ni imao pojma sta je to... mislio sam da je to nesto nebitno, a zbog neznanja nisam ni zelio kupit automatizirano... bilo mi je bitno samo da je feminizirana. Sad mi je sve dosta jasnije. :rasta:
Znaci ne trebam ni mijenjati onda ove postojece zarulje kad je tako? Njoj bi onda najbolje odgovarala HPS zarulja sa velikim spektrom svijetlosti ili vise voli bijelo svijetlo?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Bilo da je automatic ili fotoperiodna, cfl ili hps; crveni spektar je najbolji za cvjetanje a plavi za vegetaciju.
Takodjer smatram da bilo kojoj biljci vise pase hps nego cfl, narocito u cvjetanju gdje je to sasvim neusporedivo.
Dobro provjeri da li je automatik ili fotoperiodna biljka jer ako prebacis na 18/6 ili 20/4, a ona nije automatic, biljka ce pocet revegetirat i onda si tek glupost napravio :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PlantSeed