Prison Grow [CFL]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.08.2015
100
225
43
-Eee, vidite, 5 godina meni triba da uzgojin jednu biljku, pa mislim strasno! Bitno da je sad projekt priveden kraju i da cu ovih dana zime i proljeca, kad se budem opustao u prirodi, konzumirati zlatni dim. :zvizd:
-Iduci petak bi tribala ici na Cut Off jer u petak je 100-ti dan, kao... Al shvacam da je to zaokruzivanje dana glupo skroz pa cu je vjerojatno skidat ranije xD :) Jer vec joj je 60% "ticala" uvatilo narancastu boju :gled:
 
26.08.2015
100
225
43
Bok ekipa! Odlucio sam ostaviti biljku jos 10 dana, posto neki vrhovi nisu jos ponarancastili. Al neki su skoro prizrili pa sam vas htio pitati za misljenje. Dali bi bilo pametno ubrati ove prizrile i ostaviti druge da sazriju do kraja?

Sorry sta nema slika jer na mobilnom internetu sam :/
 
26.08.2015
100
225
43
Ne kosta me nista ali zasto nebi ovim prizrilim cvitovima odrezao grane i stavio ih na susenje da ovi drugi imaju vise svjetla i prostora! Bojim se odrezati te grane jer neznam kako ce biljka reagirati, zato vas pitam! ??
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Iskreno nisam jos pracijalno skidao biljozu do sada premda mi je padalo napamet,ali predpostavljam (nemogu reć iz vlastitog iskustva) da bi bilo stresno za ljozu i to docvjetavanje bi se produzilo vise nego tih deset dana kaj imas za sacekat..ae pricekaj ekpiu pa bumo vidli sta kazu.
Bilo bi dobro ako ovdje ne bdobis odg. da zaljepis na
https://www.vutra.org/threads/ako-i...ati-iskusnije-članove-za-pomoć.11083/page-278
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PlantSeed
26.08.2015
100
225
43
DAN 106
Evo je, ponosna stoji, jedva ceka da pocenem da uzivam u njoj... :))
Soon it will be over!
The most beautiful sweet child o' mine!

_DSC1742.jpg
Evo dragi prijatelji, biljka se privela kraju, izgleda da je to to. Cini se da je skoro sazrila do kraja. Danas sam je zalio sa litrom i pol vode, zadnji put je gnojena prije 7 dana, negnojim je vise da nebi bila losa kvaliteta (cuo sam kao da gnjojenjem biljke do kraja dobije losiji okus i miris)Mislim da bi je tribalo posic iako neki vrhovi nisu sazrili do kraja... ??
Ogromno pitanje se postavlja!

KAD?:makaze:

Kad je najbolji trenutak za Kill? Danas, sutra....?

_DSC1739.jpg _DSC1740.jpg _DSC1741.jpg _DSC1743.jpg _DSC1744.jpg _DSC1745.jpg
Evo neke slike, zasluzili ste!!
Nisam nesto zadovoljan slikama, al prije kidanja cu se potruditi! :)
:gled: :mario::

Thank you all stay tuned for more!
 
02.09.2011
51
169
33
34
Ekstra slike , ja sam nabavio sad nokiju 1020 sa 41 mpx i mogu ti rec da se odusevljavam svakoj slici. Non stip bih slikavao i ako zena galami da malo odmorim haha ,ekstra curice cak lice malo i na moje :clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PlantSeed

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
skidam kapu sto nisi odustao od svog sna :thumb:

gledam slike i znam da cekas vec danima da ju probas al nekako mi se ne cini skroz gotova ......ako ti nesmeta jos par dana da se sunca u boxu , porezi samo ove velike hedove (rubne) sto imaju crvene pistile da imas u cemu gustati .... a one u sredini sto se jos onako jako bijele ostavi jos malo ...
kako god jednom nogom si presao finish :)
 
26.08.2015
100
225
43
Drago mi je da vam se svidja. Slikao sam sa aparatom Nikon D40 u nekom improviziranom photo studio okruzenju.

@Bvanaa
Nokia 1020.... to je pravi phone! Nisam nikad cuja za vise od 41Mpx :D , previse :D.

@Creative
Tako ce i biti! Skinut cu ove sporedne najvece zrile vrhove i staviti na susenje, a ovi drugi bijeli nek pokusaju narasti! :)
Ostavit cu glavni vrh jer vjerujem da je on bitan za razvoj... nezz!

Nikad ne odustajem od snova, tako je oduvik bilo, svi snovi ce se ostvariti, ako ne u ovom onda u nekom drugom zivotu, na nama je samo da to dopustimo! :)
 
26.08.2015
100
225
43
Update

:makaze:
Otkinio sam skalpelom najtanju granu i stavio na susenje tek tako da imam sta za dimit i plus da se malo bolje pripremim za susenje odn. da vidim sta mi sve triba i di cu susit jer ovo mi je prvo susenje!

Posto neman di susiti ja sam odlucio susiti iznad boxa u ormaru i zakacio sam ventilator koji puse u nju tako da rastiriva vlagu koja donosi gljivice... Slika vam sve govori...
_DSC1758.jpg

Iz boxa izlazi toplina, temperatura u boxu je 20C , a u sobi je 7C, nema nikakvog aktivnog dotoka svjezeg zraka u ormar... al mislim da je sve u redu sa susenjem ???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative