Prison Grow [CFL]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
Otrimaj barem te fan listove ako nista drugo i okreni ventilator da NE puse direkno u hed, namjesti ga nekako da zrak oko hedovine samo lagano cirkulira.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PlantSeed
26.08.2015
100
225
43
DAN 115

..Stara koka teska juha..
1.jpg


Evo frendovi jedan update u ove stare dane, u nadi da ce smoci snage da dade jos, al bojim se da nece!
Pojedini cvitovi nisu jos dobili narancastu boju pa iz tog razloga drzim jos biljku na zivotu.

Ubrao sam 5 cvitova do sad (danas 3) i sve sa najtanjih grana, ove debele grane se ne usudim rezati jer mislim da ce biljka dozivjeti veliki stress pa nece imati snage sazriti nezrile cvitove, a bojim se da dozivljava stressi sa rezanjem tanjih grana.
Sve u svemu, biljka napreduje, svaki dan ove bijele pastile (ili kako vec) sve su narancastije..
Ja sam poceo vjerovati da ce i ovi najmanji cvitovi na biljci narasti veliki kad im oslobodim dotok svjetlosti kidanjem vecih cvitova, ali sa druge strane vjerujem da kidanjem cvitova biljka dozivljava stress i pocme da stagnira... Vidit cemo ovih dana kako ce reagirati na 5 otkidanih cvitova! :))

2.jpg
Sta mislite?? Rijetko ko na forumu radi parcijalno skidanje...
3.jpg 4.jpg 5.jpg
Sinoc sam se sam naduvao i bas mi je dobro bilo, gledao sam film "Shutter island"...
Sveukupno sam ju 5 puta pusio i mogu rec da je prejaka, a to i frend kaze. Odlicna je!

Sljedeci tjedan cu napravit smoke i drink report!
Pravim caj isto, od lisca i cvitnog meda! Caj mi je zakon! Pricat cu vam!
_DSC1773.jpg _DSC1774.jpg _DSC1776.jpg _DSC1778.jpg _DSC1779.jpg _DSC1781.jpg _DSC1784.jpg
Stay tuned!
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Znalo je bit i parcijalnog skidanja,al se onda skidaju baš najrazvijeniji cvijetovi,a mali ne zreli se puštaju!Kod tebe mi se čini kao da si napravio obrnuto!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PlantSeed
26.08.2015
100
225
43
skinia san ove koji su vec dugo vremena narancasti i koji su na tankim granama, jer bojim se da nebi pocrnili, odn. prizrili.
cudno mi je zasto se nisu napunili kao drugi pojedini!
ovog na prvoj slici u postu sam isto skinia ali ne cilu granu na kojoj je, nego samo njega dokle ima mesa! :D
sad me zanima oce li se mini cvitovi na istoj grani razvit, i u kojoj kolicni!
vidit cemo!
 
26.08.2015
100
225
43
DAN 127

Game Over
P1020621.JPG
Ovo je zadnji dan bio, nije mi se je vise dalo drzat jer se usporila skroz zbog stressa od parcijalnog skidanja!
Mislim da parcijalno skidanje je HST (High Stress Traning) zbog cega biljka upadne u shock i uspori se za 90%.
Cili dan san zivcan ka pas, ljut na cili svit i evo sad se smirivam uz svoju pimplicu, uzivam u fotelji.


5 godina je proslo od kad sam zapoceo ovaj grow, i evo na danasnji dan je sve tako rec gotovo. Prvi put u zivotu imam svoj dim.
P1020618.JPG P1020619.JPG P1020622.JPG P1020623.JPG P1020624.JPG P1020625.JPG

:joint2:


 
26.08.2015
100
225
43
SMOKE REPORT - Big Bang (Auto)

Dobivena kolicina suhoga: oko 60g
Jacina: Prejaka! Kao da je skank!
Effect: couchlock, creative work, relaxing!

It's a kind of MAgic!


_DSC1742.jpg

Evo, dakle, da zakljucim ovaj grow! Zapalim svaku vecer 2-3 trube nakon kreativnog dana da se inspiriram i opustim, i tako vec par tjedana... Dosta je jaka ako se naglo dimi, potrebno je lagano pusit kao duhan i uzivat u njoj!

Pocinje laganim opustanjem, osjecajem kao da je sve stalo i ceka te, nada u zivot se lagano dize, padaju razne ideje na pamet koje se nekim cudom nadogradjivaju spontanim razgovorom... Ja i frend stojimo na vrhu zgrade, pusimo svako svoju trubu, ja gledam automobile i ljude kako prolaze sa krova zgrade i mislim se:

"Koji je cilj i smisao ove vecine ljudi i drustva... Svaki dan pola dana potrose na poslu kojeg ne vole, dio novca im uzme drzava, dio trose na transport, dio na hranu koja ih truje i umara, ostalo dadu za kucne troskove, a ako piju i puse gotovi su, i po cile dane se nerviraju i pricaju o novcu, ovisnici... A pogledaj nas, sta nama fali... nama je dovoljno zapalit trubu, napit se soka i dva put tjedno potrosit curu. U ovom rasipnickom drustvu ispadamo izadajnici, unistavaci drustva, jer lova se triba vritit u ime ekonomije, a mi sve sta trazimo je malo struje da uzgojimo trube i za napajanje kompa. Zivimo kako je ISUS zivija, a nemarimo za krscanstvo.. napokon smo se odvojili od ovog fasistickog drustva.. nek oni rade sta oce, a mi cemo da uzivamo!"

Eto dragi frendovi, Grow je Zavrsen! Ja sad idem malo uzivati sa ekipom, popit kavu, smislit nove ideje za projekte i jednostavno uzivat u ovom novom cudesnom danu :)) Sta da vam kazem. Dobro je sve! :*
 
26.08.2015
100
225
43
hehe, pa skunk je u genetici samo sumnjam da je jaka od skunka kad su u genetici jos northern light i el niño. mozemo u zavrsene

Da! Moram priznati da skoro nista ne znam o genetici, tribat cu malo procitati. Inace sam naucen da travu dijelim na skunk i normalnu, tako je prije bilo.... gluposti! Triban izbacit tu naviku xD Sad mi je dosta jasnije!

Najbolje mi je jos kad napravim caj od nje i onda prokuvani vrh dobro osusim. Bude malo slabija, to mi pase, a dobijem i fini caj koji zacinim limunom i agave prirodnim secerom! ;D
Okus bude slican kao da je caj od sipka. ;)
---------------------------------------------------------------------
Sad imam dosta dima tako da cu sljedeci grow tek iza lita vjerojatno. Hvala svima na pomoci i podrsci!:let::joint2:
 
Poslednja izmena: