Prisutnost na testiranju za vozače

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
ja samo znam da policajci koji testiraju u Hrvatskoj i to patroliraju na području Slavonije i Sl. Broda imaju jedan mercedes i jednu škodu, crne boje, karavan, piše policija ( tako da se ne skrivaju ) i znam da imaju neki crni kovčežić sa opremom.... Nadam se da se nikad nećemo naći u 4 oka.
 
29.05.2014
17
6
0
Pozdrav pre svega
U Hrvatskoj to rade odavno,dok kod nas u Srbiji nije uvedeno u redovnu upotrebu,vec jednom nedeljno panduri u BG i NS se postave negde na random i zaustavljaju i testiraju,ali kaze moja drugarica inace pravnik da zakonom jos uvek nije regulisamo u Srbiji koje su kaze za voznju pod dejstvom neke droge,tako da bar dve do 5 godina nece biti uredjeno u Srbiji..


Marihuana ostaje u organizmu relativno dugo zavisi od vise faktora,koliko dugo je pusite,koliko ima thc-a dzidza koju pusite..

Obicno kod hardcore varilaca dzica ostaje u urinu oko 21 do 25 dana...ako se pije dosta mleka da se izbaciti i ranije..
Od svih droga marihuana najduze ostaje u urinu,ali ima fora za jednu nos je izbaciti,mene je ortak uputio dok sam bio klinac jos
i garantujem da je pouzdana metoda,ali to vam nece pomoci ako vas murija zaustavi...DAKLE:
Ako vas roditelji zele testirati,nemojte ih odbijati jer ce samo jos vise posumnjati..recite im okeej mama eo pishkicu da se uveris
i kazete joj ujutru jer je jutarnja mokraca najpouzdanija (u ovom slucaju ce biti bistra,a bila bi mutnija od Dunava xD)
Dakle,danas vam kazu ujutru te testiramo vi recite okej,i krishom donesite u svoju sobu sto vise onih sokova STEP ili kako se vec zove ono sr..e od soka znate na sta mislim,i svakakvih sokova next jabuka,jagoda,samo da su sokovi,a step preporucujem zato sto je jeftini od svega...dakle tu noc nema vam spavanja al ni malo,morate celu noc piti sto vise soka dve litre na sat i pishkiti
a da to roditelji ne primete...dakle za celu noc prvo popijte litru mleka,pa krenite sa sokom...
Preporucljivo je da urinirate 8 do 10 puta iako ce vam posle treceg mokrenja urin izgledati cist i beo,ali verujte mi da ima thc-ea u njemu jos uvek....ja sam popio 7 litara soka i litru mleka pre toga,igrao kantericu celu noc i pishkio,pio,pishkio..
Naravno znate kad se bude svoji,lezite u krevet,napravite facu kao da ste se tek probudili i krenite u wc i predlozite im da vas testiraju,garantujem negativan rezultat....ovo je za one teze slucajeve kojima brat otac stoje i gledaju,a ako sami idete da date mokracu imate 1001 foru....urin od drugara,pa cak i ako stoji otac iza vas,uzmete urin od drugara,stavite ga u gace i uzmete
zihericu i zabodete iznad gaca al da vam je pri ruci...odete u vc tata stoji iza,vi izvadite jel da pishkite i samo zihericom probusite kondom,napunite koliko treba,dodate bratu tati i nastavite ga stiskati da curi,da ne bude sumljivo...

deluje jednostavno,ali preporucujem par puta da probate da utrenirate jer bezi kondom nije bas lagano za onoga ko prvi put sabotira test na ovaj nachin...Srecno
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.261
35.798
2.698
Weed California USA
Ma daj molim te....10 puta pisat u jednoj noci? pa kolko soka bi trebo popit??? Nakon toga mogu uredno na transplantaciju bubrega.
A druga stvar....zasto bas sok??? Obicno su u te sokove dodani sintetizirani vitamini. I tolika kolicina vitamina (a da ne pricam o ostalim aditivima) moze dovesti do vitaminoze.
Najcesci vitamini topivi u vodi su C i B i isti se izbacuju putem mokrace i nisu toliko opasni ali A i D u velikim kolicinama mogu biti toksicni. Tako da tvojih 7 litara soka u par sati nije nikako preporucljivo...a i mislim da bi se prije izrigo nego uspio to sve popit.

isprike na spamu....slobodno obrisati ako nije primjereno ovjde(prisutnost na testiranju za vozace). al netko ce stvarno kupit 7 litara ili vise kvalitetnog soka i za*ebati se.

o kondomima i tim hara kiri kama sutra potezima necu ni komentirat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.666
11.901
358
Socotra Island
eelslap.com
Ja ne brinem za vitamine ,nego za kolicinu secera u 7l soka . Triger za dijabetes u najavi :eek:hno:

A mislim da ce ti svaki doca reci da su voda i pivo najbolji za prociscavanje bubrega .
 
13.05.2014
6
3
3
Poudrav!
Malo sam tražio po forumu i nigdje da nađem!
Naime ovih je dana vrlo aktualno testiranje na droge(ljekove) za vozače i to preko sline!
Nešto slično kao i test na alkohol!
E sad me zanima dal netko ima kakva saznanja kak taj tester može otkriti tragove thc-a u slini! Mislim, kak dugo thc ostaje u slini i dal ako sam ja pušio jučer i ako me murja haltuje danas i testiraju me dal onda mogu otkriti thc!!!??


Vozio sam taxi 2 godine. Imao sam tri prometne(teze) i kod nijedne nitko nije dobio lizalicu.
Policajac daje lizalicu samo,ako vidi da si pod necim,a nemas alkohola u krvi. Ili kada kod prometne druga osoba zahtijeva da te testiraju na drogu,ali onda i njega testiraju.
 
29.05.2014
17
6
0
Rekao sam step ili bilo kog drugog soka koji vama odgovara a da nema puno secera i dodataka...mozda bi mogla i voda ali nisam siguran za rezultat testa..ako vam roditelj ne stoji iza ledja jednostavno imate strejt drugara i trazite uslugu..
ako vam stoji neko iza ledja ima ta varijanta sa kondomom ili da stavite u usta chaj neki nana kamilica da je sto vise slican urinu..drzite to u ustima pocnete piskiti prebacite to iz usta u bochicu i trebalo bi biti to to..ima dosta nacina za sabotiranje kod roditelja mozete i sami smisliti nesto...srecno
 

ttt

Aktivan Član
17.07.2015
124
258
63
32
A kj nije jednostavnije uzet špricu i malo u čašicu malo po školjci i aj bok,i zaboravio si da treba zgrijat prije