Pritužba na forum!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
richsmoke je napisao(la):
Ja razumijem da vas (a polako i mene) zivciraju stalno ista pitanja. Ali svrha foruma kao oblika komunikacije i jest postavljanje pitanja i dobivanje odgovora, te rasprava.


Pa dosta nas non stop odgovara na ista pitanja ali je bolje malo pokazati ljudima da mogu imati opciju pretrazivanja. Treba i naci vremena i citat sve poruke i odgovarat na sva pitanja....dedication :))
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Recimo da se dozvoli postovanje vec postojecih tema. Otvorena tema i unutra jedna recenica sa pitanjem. I tako mnogo tema... udjes u uzgajanje i vidis 50 tema sa glupim i vec postojecim pitanjima... Tema HEEELP!!!!, pa ispod "sta je kloniranje?", h2o2? pa ispod toga "koliko h2o2 da stavim?" pa ispod "upomoc!!!" i tako u nedogled?!?! Zar bi to privuklo korisnike?

Uzgajanje ima puno sticky tema i nekoliko strana sa temama gde je vecina stvari pomenuta i razjasnjenja... sa uputstvom, tutorijalima, iskustvima... Otvoris search i trazis...

Ako je neko izgubio 2 sata da napise neka neko izgubi 2 min da potrazi.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
aaaaaaajeste ga zapilali moram reci:ludaci_lol:

pratim ovu temu od kad se momak prituzio i nema kraja pa da samo iskazem svoje najvece divljenje ovoj temi koja se tako divno razvija:icon_lol:

od kad sam na ovom forumu vidim velikog napretka, da su ti momci bili ovdje prije godinu dana vidjeli bi kakav je ovo kosmar bio...pa snadi se ko umije. i snasla sam se i niti jednom nisam nikome slala Pm niti zanovjetala niti kenjala kako je ovdje sve konfuzno. sjedni fino i trazi. e sada ako je netko jebeno ljen da to uradi...e pa onda:2flip:

sto se tice komunikacije i rasprave- to podrzavam u potpunosti ali pod uvjetom da rasparvljamo o necemu sto nije sto puta prepricano i objasnjeno. ja nemam veze sa onim djelom foruma o uzgoju, ja pricam iz vlastitog iskustva sto se tice djela o biljkama i gljivama. pa tamo su svi stalno pitali iste stvari, i sad kad je doveden taj dio u neki red nema vise dosadnih pitanja, sve je jasno. e sada ako se nade netko sa kvalitetnim pitanjem, vrijednim rasprave i diskusije jer ce to svima nama dati nesto novo onda stvarno odlicno. ali da netko pita debilane na koje smo vec odgovorili milijon puta...e kita onda- znaci da nisi ni na tren pogledao par strana unazad da vidis sta ima na meniu...ccc

forum se znatno poboljsao od kad sam ovdje i to je ono sto je bitno...oni koji su novi to mozda ne vide jer nemaju pojma kako je bilo....da znaju ne bi prigovarali.

Ajd jedan :lock: na ovu temu pa da zavrsimo sa ovime- nema J-e-b-e-n-o-g smisla:icon_lol:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Svaka sugestija,kritika,pohvala ili savet su dobro dosli.Ali da se razumemo,ako neko zeli da dodje na forum i da za 1 dan postane iskusni grower,tj. ako neko uospte milsi da je tako nesto moguce,onda se grdno vara.Druga stvar je da nam cilj ipak nije samo skupljanje clanova,na prvom mestu je kvalitet informacija.Naravno prostora za korigovanje odredjenih stvari uvek ima,i mi se svi trudimo koliko mozemo.Forum i sajt ce sigurno biti bolji nego sad,ali moramo svi da imamo strpljenja,a i da ulozimo sebe u sve to.Kao sto admini i moderi daju svoj doprinos,tako bi clanovi i posetioci trebalo da daju svoj.Ako bi gledali samo sa strane broja clanova,onda smo do sad izgubili mnogo potencijalnih clanova postovanjem pravila foruma.Ali da nismo postovali minimum pravila imali bi mozda vise clanova ali bi isto tako forum bio u mnogo losijem stanju nego sad.
 
05.06.2007
5
0
0
52
Novi sam clan foruma i pretrazujem ga kako bi sto vise saznala o odgoju od iskusnih clanova,ali nailazim na probleme.


Na pr. citam temu Vanjski, Outdoor uzgoj i na njoj se nalaze dva linka



Tema Jedan

Tema Dva



Temu dva je moguce ucitati dok klikom na link teme jedan otvara mi se sledeca poruka.

Shkabo, nemate dozvolu za pristup ovoj stranici. Ovo može biti iz više razloga:
  1. Nemate dozvolu da pristupite stranici. Možda pokušavate da editujete tuđi post, pristupite administratorskim funkcijama ili nekom drugom sistemu za koji Vam nije dozvoljen pristup?
  2. Možda je administracija suspendovala Vaš account ili ga niste aktivirali da završite registraciju?
Isti problem javio mi se i na nekim drugim stranama.

Gde gresim i sta treba da uradim da bi mogla da pristupim svim stranama foruma?
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Tema dva je link ka sektoru za Admine i zato ne mozes da procitas.Ne znam ko je ostavio taj link,kad mogu da ga citaju samo admini.Jbg.
 
15.05.2007
17
7
3
51
Poštovanje

Kao relativno novi član,ali stari gost smatram da fer prvo pročitati i istražiti forum prije nego se obraćaš s svojim pitanjem ili komentarom,zato iskrene čestitke na nivou foruma ...
s poštovanjem
rizla:costumed-smiley-027
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Po meni, moderatori vrlo dobro održavaju ovaj forum - pogotovo po pitanju preglednosti i dostupnosti. Samo treba čitati. Peace!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cons
05.06.2007
5
0
0
52
Forum je odlican,kao i sam sajt, zaista puno korisnih informacija.
Ekspeditivnost u davanju odgovora je stvarno za svaku pohvalu.
:clap:
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
Konkretno koga sve zanima i ko to voli, i ko je poćetnik samo će čitat pronalazit sebe u svemu tome.Ja smatram da je forum jako dobar i odlično objašnjen i dečkima moderatorima svaka čast na strpljenju.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
istina, da sam ja moderator ne bi dijelio kartone nego packe po prstima, ponekad i pljuske... :D

treba dosta vremena i još više živaca za čitanje i kontroliranje svakakvih nebuloza i ispada povremenih padobranaca...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Na uvodni post:
ciao je napisao(la):
... nikad, ama baš nikad neće imati više od 2000 članova i 15-ak aktivnih. Toliko o tome za sada od mene, a baš me zanima kuda će ova tema završit....
Mogu samo reći: HA!!!

Tema je bzvz i ne kužim šta tu radi. Valjda za primjer koliko plačljivaca ima na ovom svijetu... :lock:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.