Privatnost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sta mislite da forum zatvori neke dijelove za javnost???

  • Da

    Votes: 27 40,9%
  • Ne

    Votes: 23 34,8%
  • Svejedno

    Votes: 16 24,2%

  • Total voters
    66
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Poanta je više ali nisu sve za ovu temu.
Sve ide u k*rac: tv, glazba (wtf je glazbom??), internet, novine jbt o_O
Pokrenut ću temu o cenzuri negdje ako već nema. Mene uz zaštitu jako nervira cenzura na nacionalnoj razini. A to je na neki način definicija nacionalizma. I to najveći, i što mi je još manje razumno nitko se ne buni. Odi npr nac temu o tome kako je youtube svakom pojedincu zaprdio youtube *ime zemlje*. Nema je! Nitko se ne žali. Ko u holokaustu kad židovi hodaju ko na pokretnoj traci i ne brane se nego samo ponizno prihvacaju sranja.
Meni je evo youtube hrvatska, i kad odem browsat nesto nac cu samo faking severine i jelene rozge, nekakv bog i hrvati k*rac i slicne maloumnosti koje su medu hrvatima izgleda, strasno popularne. Pas mater :(
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Isto ti je svuda, sta da ti kazem, nemoj besciljno da lutas yt nego imas lepo subscribers i what to whatch na osnovu profila i nemas tih problema.
 
30.01.2013
142
145
43
mislim da je ovo ok, slike se nemogu vidjeti dok se ne registrirate.
vidim da je bilo debate oko ip adrese i to, jbg, zivite u svom miru i guštajte, ne privlačite pažnju i mislim da nema problema.
svi mi imamo neke potrebe, cilj ovog foruma je edukacija i međusobna pomoć kako si uzgojiti što kvalitetniju i bolju biljku za osobnu upotrebu tj za svoj gušt. iskreno policija ako nekog ima na piku, može mu vidjeti čitav sadržaj mobitela, a o ip adresi preko foruma da ni ne pričam.
sve dok netko ne naprai plantažu od 200 biljaka, mislim da smo sigurni :joint2::vutra:

kao novi član stvarno imam samo riječi pohvale za ovaj forum, što god me zanimalo pronašao sam na forumu :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Prater