Privatnost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sta mislite da forum zatvori neke dijelove za javnost???

  • Da

    Votes: 27 40,9%
  • Ne

    Votes: 23 34,8%
  • Svejedno

    Votes: 16 24,2%

  • Total voters
    66

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Sta mislite da forum zatvori neke dijelove za javnost???

Nije da sam paranoican ali ono bilo bi u redu da ne moze svaka budala gledati sve sto ima veze sa vutra.org!
 
16.04.2008
39
0
0
34
E pa da!

Policija te može locirati preko IP-a, ako nemaš program za lažiranje IP-a!
Tako da ako nemate lažirani IP nemojte spominjati da sadite! ;)
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Mislim da to nikako nebi bilo pametno. Zadaća vutra.org je promocija i prosvječenje ljudi o konzumaciji marihuane i njenoj pravilnoj upotrebi, a ne neke underground tripy hors dop spike...

A ako se mene pita nisam bas ni za onaj tripasti dio foruma... bez zamjere, ali mislim da nije pametno marihuanu stavljati u isti koš sa nekim vrlo otrovnim biljkama.
Takodjer sam protiv postova komercijalnih growera...

I isto tako mislim da bi ulaz na forum trebalo dozvoliti samo osobama starijim od 18 godina i tako dokazati ozbiljne namjere ove zajednice.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
OkiyKiku je napisao(la):
Mislim da to nikako nebi bilo pametno. Zadaća vutra.org je promocija i prosvječenje ljudi o konzumaciji marihuane i njenoj pravilnoj upotrebi, a ne neke underground tripy hors dop spike...

A ako se mene pita nisam bas ni za onaj tripasti dio foruma... bez zamjere, ali mislim da nije pametno marihuanu stavljati u isti koš sa nekim vrlo otrovnim biljkama.
Takodjer sam protiv postova komercijalnih growera...

I isto tako mislim da bi ulaz na forum trebalo dozvoliti samo osobama starijim od 18 godina i tako dokazati ozbiljne namjere ove zajednice.

pa i taj tripy dio sluzi za informiranje a ne promoviranje konzumacije.
a za ogranicit godine, to je nemoguce...nema nista lakse nego stavit da imas 18+ godina -_-


vutra.org te ne podupire u nikakvim ilegalnim djelima.
ne slazem se sa tom idejom da kljucate forum. nemamo mi sto skrivati.

bilo je slucajeva kad je policina nadgledale likove i stranice koje surfaju i sto pisu. cesto likove koji narucuje preko neta pa ih uvati preko carine.
oni imaju pravo na to.
ali nisi im zanimljiv. niti se ikome da to radit.
ako ti se dogodi slicno nesto jebiga. uzgoj nije legalan.
ovdje je samo informacija bitna. i nikako se ne bi smijela kljucati.
to te nece spasit od policije.
budi oprezan. pazi da ne ostavljas dokaze svugdje.
reces "ovo je biljka od mog prijatelja" ako si vec paranoican.

"vutra.org" je napisao(la):
Za bilo kakvu upotrebu ili zloupotrebu informacija,Vutra.org ne preuzima nikakvu odgovornost,tako da molimo sve posetioce da razmišljaju o svojim postupcima i svojoj odgovornosti,kao i o mogucim posledicama.
Vutra.org NE PROMOVIŠE UPOTREBU CANNABIS-A ILI BILO KOJE DROGE!
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Ja sam za da, ali ne zbog paranoje, nego zbog "teranja" ljudi na registraciju. Potrebni su nam clanovi, a ovako cemo ih brze zadobiti, a mozda ce ih to i motivisati da budu i koliko toliko aktivni (tipa, ako sam vec registrovan ajde neka pisem).
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
A ko bi odlucivao ko smije uci a ko ne u ntaj zakljucani forum???... i zasto bi vjerovali ikome...ko mi ne kaze da bas policajac nije jedan od "growera" u zakljucanom forumu. Nemojte se previse paranoisati ne moze to tek tako da se provali. Neko da trazi od vaseg ISP-a (provajdera) IP pa prvo sto treba nalog od suda a drugo nas posjeti 2000 ljudi dnevno pa ti ajde sad upadaj u hiljade kuca da vidis koja growa.


i ko kaze da mi vec nemamo skriven forum :nana:



Takodje radimo na tome da ugradimo SSL (Secure Sockets Layer) unutar vbulletin foruma sto ce svim clanovima omoguciti sigurnost. Sve ce biti enkriptovano...kao sto rekoh radimo na tome.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
kako misliš sakrijemo za javnost ?
dođe pandur i registruje se isto kao što si se ti registrovao
i šta onda ?

edit: ne viđeh genjov post
 
  • Sviđa mi se
Reactions: govinda
17.02.2008
12
0
0
44
ma neka traže šta hoće, ja nisam za zatvaranje....živjela revolucija, a brate pa rolamo se prema evropi, a di je ono zadiranje u privatnost itd. pa i zakone ćemo morati usuglasiti s njima a onda će nam svima biti lakše, uz to, mislim da na ovom forumu i nema nekih ozbiljnijih dilera ili krimosa na koje naši i vaši plavci pikiraju.

Ali, nedaj bože da se i desi, mislim da je vrlo važno da taj netko ODMAH dojavi ako se nešto takvog desilo.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Vutragenjo je napisao(la):
Takodje radimo na tome da ugradimo SSL (Secure Sockets Layer) unutar vbulletin foruma sto ce svim clanovima omoguciti sigurnost. Sve ce biti enkriptovano...kao sto rekoh radimo na tome.

Ajde genjo, bilo bi jako dobro da se ovo realizira. Gdje koči?
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
kod mene postoje automatski ssl-i od servera, tj. SSL za 1 domenu je preskup kad odeš tako gledat, ako se nema stalnih sponzora, onda se koristi server side ssl, bar tako ja kad je potreban
ako admine zanima kako šta nek mi se jave na PP pa sve sredimo, samo bi trebalo malo vidit di šta i kako sve ukomponirat
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Po mom misljenju ne treba nista zatvarat za javnost neka citaju ljudi.mi smo obaazrivi ne ostavljamo bas svakakve podatke...a ostali neka citaju....
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Ne mislim da bi trebali zatvoriti bilo koji dio ovog foruma, pa sve ovo je informacija a informaicja bi trebala biti dostupna svakome... Nije ovo komunizam, pa udari cenzuru.
Svi mi nadjemo neku informaciju na internetu, ali ono sto je vazno kako cemo je iskoristiti..:smoke18:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Vutragenjo je napisao(la):
A ko bi odlucivao ko smije uci a ko ne u ntaj zakljucani forum???... i zasto bi vjerovali ikome...ko mi ne kaze da bas policajac nije jedan od "growera" u zakljucanom forumu. Nemojte se previse paranoisati ne moze to tek tako da se provali. Neko da trazi od vaseg ISP-a (provajdera) IP pa prvo sto treba nalog od suda a drugo nas posjeti 2000 ljudi dnevno pa ti ajde sad upadaj u hiljade kuca da vidis koja growa.


i ko kaze da mi vec nemamo skriven forum :nana:



Takodje radimo na tome da ugradimo SSL (Secure Sockets Layer) unutar vbulletin foruma sto ce svim clanovima omoguciti sigurnost. Sve ce biti enkriptovano...kao sto rekoh radimo na tome.

Potpis na post. :smoke18:


Uostalom pamet u glavu i ako ne sadis da prodajes,ako se ne hvalis po komsiluku kako dobru vutru imas nece biti problema.

A za one vise paranoicne uvek postoje lazne mail adrese,proxy serveri,secret makeri itd itd.
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
balcan_smoke je napisao(la):
kako misliš sakrijemo za javnost ?
dođe pandur i registruje se isto kao što si se ti registrovao
i šta onda ?

edit: ne viđeh genjov post

tako je...ja mislim da nemamo sta sakrivat...ako ce netko trazit naci ce...a ovo sa SSL, da to bi bilo u redu da se stavi svejedno :D
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Vidim prigodan je naslov i tema nije na graveyardu pa ću iskoristit priliku da vam podijelim informaciju koju sam maloprije pročitao. Svi smo svjedoci sve pokvarenijeg interneta, youtube npr. što bi trebala bit globalna stranica nekim zemljama ne dopušta gledanje određenih videa :(
A znamo i za sjeb*nu privatnost na internetu i otprilike kužimo što se događa, ali nekako smo lijeni saznati više i zaštiti se. Naučeni smo koristit google i ne želimo da se išta mijenja jer smo navikli na taj način korištenja interneta pa prelazimo preko stvari koje se dotiču same srži našeg postojanja. Ko ovce smo pasivni i dopuštamo svašta, ali imamo sreće da je ekipa iz mozille skratila priču i odmah nas uradila video koji nam može pomoći u zaštiti. Pa kolege ovčice, zaštitimo se. :)
https://www.mozilla.org/en-US/privacy/tips/
 
Poslednja izmena: