Pro Evolution Soccer - PES

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
Evo nisam primjetio ovakvu temu još...znači za ljubitelje pes-a, a kontam da nas ima (ko ne voli pes mama mu se kupa gola)...ovdje komentirajte, stavljajte sve što se tiče pes-a...eto...


ja nabavio danas PES 2013, instaliro i radi :) i zadovoljan sam, samo što sam na 2012. imo patch za HQ grafiku pa mi je jedino to bolje tamo...a valjda ce bit tako sta i za '13...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bjehnzmaarlyy6636

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
pes 6.
tacka.
i moozda pes 10/11,tu je dinamika igre vrhunska,nisam probao 12,13..al' kontam da i nema preterane razlike u samom interfejsu,mozda u grafici il' tako nesto..
e,da..
kad ce EA games da naprave kvalitetan ne-arkadni fudbal,i ZASTO se samo FIFA igra na WCG(world cyber games) to mi nikada nece biti jasno....
jel' moguce da su Kanadjani toliko operisani od fudbala....

volim igrati PES iskljucivo 2 na 2...sve ostallo mi nekako postalo predvidljivo...
ono sto MENI recimo smeta(a jedina je gotivna stvar u FIFI),je sto je teren MALI...
iz dva pasa si vec na protivnickoj polovini....treba ga produziti,bar za trecinu...bilo bi lepsih/dinamicnijih akcija,bar ja tako mislim

ono sto najvise volim(ako igram sam,mada retko u poslednje vreme),je da uzmem neki retardirani tim,ono,swansea il' tako neki iz 3 lige,i onda bas gledam da igram najbolje sto mogu sa njima,ono,idem na nereseno,jaka odbrana/brza kontra...oznojis se posteno...SVAKO moze dati gol sa barcom,nije fora xD
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Igram PES 12 u zadnje vrijeme....tu i tamo kad dode kolega Elephantor...svaki ga put :bananabang:

:ludaci_lol:
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
loop...probaj 12 ili 13, ne da je razlika, nego je nebo i zemlja...evo ja počeo master ligu na 13-ici...do 5 ujutro igro...ne govorim razliku što se grafike tiče, nego sama igra...prirodnije je, realnije, za dodavanje moraš punit kao kad pucaš, moraš točno usmjerit strelice tamo di dodaješ, inače doda tamo di je usmjereno...a i sve ostalo, jednostavno probaj pa javi kako ti se čini...

a ko igra pes 12, našo sam neki patch koji je odličan, to je ''PES VN Patch'', sad moram čekat neki za 13-icu da izađe, živcira me što u PES-u nemaju svi klubovi, tojest nisu imena ni grbovi ni dresovi dobri...sa patchevima si to dopunim i bude super! :D
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
artistic je napisao(la):
..evo ja počeo master ligu na 13-ici...do 5 ujutro igro...

ma toga se i plasim...xD
sad sam opet upao u warcraft3 fazu,koju secem sa soulcallibur 3.....tako da.....kad bi krenuo i sa PES-om......ne bi spavao verovatno xD
al' poslusacu te sigurno,ionako davno nisam pikao fucu,vreme je da obrisem prasinu sa vernih 'logitech' gamepadova lol
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
hehehehe svakako se isplati probat :) ako ko bude skonto neke dobre patcheve za PES 2013. slobodno neka da neki link ovdje u temu :)
 

grow_man_

Aktivan Član
13.06.2012
82
13
8
42
naravno da sam probao,ali prva ljubav zaborava nema :D pes 6 mi je ipak drazi od 12 iako priznajem 13 jos nisam igrao :)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
hehehe meni je tako ''prva ljubav'' fifa '98...nikad je neću zaboravit...al da se razumijemo, novo je novo, i realnosti ne nedostaje :) nema neke pre velike razlike u odnosu na 12-icu, ali su pokreti i sve te šeme nekako više realnije, recimo obrana diže ruku i kad nije offside pa se nekad sjebeš i tako...ima dosta takvih novosti, a grafika je manje više ista, možda mrvicu bolja...i izbornik i sve to je drugačije :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
dajem 100 kuna onome ko me pobijedi u šestici...

igram sa milanom, ali je uvjet da mi ronalda (brazilca) premjestite u milan... :D
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
hehehe i meni bi bilo drago da se skontamo i bacimo turnir, malo zezanja i to :) ali 6-icu nisam nikad igro, 8-ica je prvi pes koji sam igro :p a i mogu reć da je 12-13 totalno drugačije i teže igrat...nebo i zemlja :)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
nije neizvedivo :) zašto to misliš...dobro tebi možda trenutno i je, jer se niko neće nalazit s tobom vjerovatno pošto imaš 9 postova i crvenu crticu hehehe moraš se potrudit za povjerenje tu :D
 
04.10.2012
6
0
0
34
potpis za ovo gore...također mi je PES 6 najbolji od svih, tam se baš vidlo ko kolko igra i nije bilo bitno koji klub uzmeš već kolko si ispraksan u tome, nemam ništa protiv novijih PES naslova ma da ih ne igram više tolko...
 

grow_man_

Aktivan Član
13.06.2012
82
13
8
42
ehh pojma ja nemam zasto sam dobio ovo crveno volio bi i ja da saznam hehe,inace ne postam,relativno sam novi clan iako forum pratim i citam duze vremena,odradio sam outdoor grow,imao sam church od ghs za out,zao mi je sto nisam dnevnik mogao da napisem,uvijek sam isao ih obilaziti ih u ponoc pa nisam mogao da slikam rast i napredak,iako bih mogao da okacim slike budova koji su sad vec skoro osuseni :)
 

grow_man_

Aktivan Član
13.06.2012
82
13
8
42
haha vidi fkt,aj sta fali,hbg volim ih :D pisi i ti o svojima,marihuana je bolja od bilo kojeg pesa na kraju krajeva :D