Pro Evolution Soccer - PES

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Jel možeš staviti download link (da, lijen sam) za cijelu igricu sa svim patchevima i šta već sve treba?
Thx!
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
jbg, skido nisam ni ja pes, nego prebacio od frenda...a patch sam skinio s neta i tu ti je link, a mislim da ni nema uopce u takvom izdanju kako trazis
 

ZelenaBanana

Aktivan Član
02.03.2010
51
8
0
33
jel netko za pes preko hamachia ? ili ceg vec ? necu ove nove zato jer to smece prihvacam samo pes3 ili pes6.

da se nadovezem na post iznad ovi novi pes-ovi su ridikul!
spore reakcije igraca, mutavi ai i opcenito mutavost cijele igrice, igram sad na ps2 pes3 reakcija igraca je brza ne ceka se 20minuta da se digne nakon klizeceg nego se odma dize odlicni udarci nisu uvijek isti leti se na sve strane lakse se cilja i puca uglavnom sve poslje pes6 je sminkeraj.

i sam da velim fifa je prestigle pes kaj se tice svega ak je netko igro na ps3 fifa south africa znal bu o cem pricam.
 

ZelenaBanana

Aktivan Član
02.03.2010
51
8
0
33
dite_splita je napisao(la):
pes6j.net aj tamo i prati upute, online igranje :D
jbg komp mi oso u ***** odnosno windowsi su osli u ***** :D reinstaliro sad idem bas ovaj pes6 pogledat mozemo nabacit ak nece bit prekasno :D

opa cenzura :D nista ipak za danas 2gb treba skinit :D
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
Pes igram od malena...poceo sa pes 2004...i od tad igram ko lud....vec 2-3 godina igram svaki dan...odmah cim dodem kuci....prvo sta napravim odigram partiju pes-a 2012 na kompu.....volio bi da postoji negdje neko takmicenje u Pes-u ali nazalost nikada nisam naisao na takvo nesto....:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: artistic

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
imas tih PES turnira samo nisu bas razglaseni i to pa je tesko doc do toga...ja evo bas skidam 14-icu...iako mislim da nece sljakat, citao sam nesto da jos nije izaso crack pa ono...ne znam, nek se skine pa cemo vidit :D nemam velika ocekivanja da se ne izbediram jer sam 90% siguran da nece radit :D ali u svakom slucaju jedva cekam da upalim i igram :)

P.S. oni koji kazu da je fifa bolja nemaju oči jbte...skinio sam fifu 14 demo....nemam rijeci koje sranje...nikad fifa nece bit bolja od pesa ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: naturalmystic
13.09.2013
21
7
3
Fifa je zadnjih 6 godina bolja od pesa.. uvjerljivo i to je i činjenica potvrđeno sa strane vise gaming portala (u nekim segmentima pes i je bolji ali sveukupno gledajuci fifa je naprednija)

Nije da se kačim na to, ali objektivno je tak.. sad drugo to kod vas subjektivno normalno -igro sam pes cijelo vrijeme daj kaj je ova fifa to je njesra.. nije tak
I ja sam prije igro i vise cijenio pes i normalno da je bio bolji...do fife mislim 07 ili 08

Oni koji kazu da je pes bolji od fife to su samo igraci koji su se zakacili za to vrijeme kad je pes bio bolji, misle da je i sad tak jel su samo i igrali pes i nisu navikli na fifu.. pa kad skinu koji demo tu i tam -ufff ova fifa je debilarna

ii jos nekaj, pesovci na ovim prostorima mrze fifu zato jel nema licencirane hrvatske/srbije dinamo/partizan il kaj vec.. a kaj nije veca sramota da pes nema licenciranju jednu bundesligu? (znam da se to sve popravi unofficial patchevima al ovdje se misli na official pes/fifu kao gotov proizvod)
Primjer: ovaj smrad sugavi od šukera odbio 300k dolara od ea jel mu se neda zajebavat s tim licenciranjem i ostao na licenci od pesa(100k dolara) pa eto recimo jednog razloga zakaj ih nema

Ostavite se tih fanboyevskih izljeva...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
ja sam igrao pes...sada neigram jer sam prodao igricu skupa sa ps3 ...e sada sam kupio drugi ps3 i uz njega dobio fifu 2013 i nije lose ali nije kao pes...btw fifa moram igrati na analog a to mi je banana ustvari to je glavni razlog zasto mi je pes bolji hahah.......tako da sigurnocu si kupiti pes a fifu........................ zeni kao podmetac za lizu
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
naturalmystic je napisao(la):
Pes igram od malena...poceo sa pes 2004...i od tad igram ko lud....vec 2-3 godina igram svaki dan...odmah cim dodem kuci....prvo sta napravim odigram partiju pes-a 2012 na kompu.....volio bi da postoji negdje neko takmicenje u Pes-u ali nazalost nikada nisam naisao na takvo nesto.... :D

imas turnire online ali preko ps3 sa org.igricom.........
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
ja sam počeo sa fifom...prva mi je bila fifa 98...pa na dalje...ali sto se tice novih verzija PES je tata i tu nema govora.. jednostavno fifa je smeće od igre...skinio sam i 14-icu...mislim da mi je čak ona '98 fifa bolja nego ova 14...ali ovo su vječne teme i uvijek će bit onih kojima je bolja fifa i onih kojima je bolji pes :D ja sam za pes :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke