Problem...golem...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.05.2007
2
0
0
36
Zdravo svima...ovo je moj prvi post na 4umu mada ga pratim vec neko vreme! Pa...ja imam nesto nalik velikom problemu. Neko...ne znam ko me je odrukao matorcima da pusim i eto...vise ne smem. Tacnije...ja sam na fax-u i oni su rekli da cu za 3 meseca raditi test i ako budem bio pozitivan, vracam se sa fax-a, nista od studija i slicnih stvari. I sad...nije problem da se ja iscistim za ta 3 meseca, vec kako da pusim.
Daklem...zvanicno pitanje je:"Jel znate mozda neke kombinacije nekih drugih trava, cajeva, sta god sa kojima mogu da dobijem isti ili pak slican efekat, a koje mogu da se kupe ili nabave negde!?" Jel neko nekad experimentisao sa time!? Fazon je u tome sto pusim...pa skoro 10 godina i vrlo vise nego mnogo mi je tesko da vise ne pusim.
I jos nesto...jel postoji neka fora kod doktora da se dobije neki uput, ili recept ili nesto slicno da mogu da koristim marihuanu u medicinske svrhe? Fazon da odem kod doktora, cak bi i platio nebitno koliko novca da mi to da...
Hvala unapred...
P.S. Sry ako sam stavio temu na pogresan 4um.


RESPECT!
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
ma joj...nema ti pomoci totalno...nist drugo neg hasaj dok mozes...i onda si uzmi tjedan i po pa se ocisti, ispisaj...pa nastavi...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Pa ako je za 3 mjeseca možeš pušiti još 2.5 i onda da budeš siguran puno vode,sauna ako možeš i cist si za tjedan.Ma imas puno fora kako da ispanes negativan i nakon par dana.15 dana i siguran si.

Ako budeš pušio baš svaki dan ta 2 mjeseca možda bi trebao za svaki slucaj ne pušiti zadnjih 20tak dana.

Kažeš pare nisu bitne...onda se napuši,kupi testere pij puno vode,znoji se,možeš probat sa ugljenom ali vecina tvrdi da ne pomaže i testiraj se svaki dan dok ne budeš negativan.Tako ces znati koliko se zadržava u tvom tijelu pa toliko x2(neki testovi su precizniji) nemoj pušiti i 100% negativan.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Iskuliraj malo,nemoj pusiti,preziveces.Moj ti je savet da ti na fax-u postignes dobre rezultate pa onda matorci mogu samo da ti pricaju kako ce da te vrate.Sigurno nece.Ali moras da imas rezultate.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
cvijet od banane?...misliš koru od banane,jel?Ni to ni kikiriki ne pali.Nemaš se od cega napušiti,to je laž iz Anarchycookbooka.A kikiriki osim što ne djeluje ima grozan okus i grozno drapa grlo kad se puši.A za banane treba izvoditi kao neku ekstrakciju da bi se izvuko neki spoj koji zapravo ne postoji.Ja sam probo onaj unutrašnji dio kore i fino miriši i ništa ne drapa ali nimalo ne djeluje.

Za lozu ne znam,jel neko probo?
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Pa da ali netko bi sigurno pokusao sa alternativom a i par puta sam vidio da se na forumu spominjalo pusenje kikirikija i banana kao nešto što djeluje.

Halovi od kamilice!?Frend mi tvrdi da uvjek ima halove kad puši kamilicu?
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
jebiga nažalost nekad moramo i preko sebe kako bi dostigli nesto, mislim da je fax ipak prioritet a vremena za duvanje ima.U ostalom green ti je sve rekao.......

sredi to sa faxom i matorcima pa lagano-ipak bi maruhuana trebala biti deo ugodjaja-ne strepnji...

sretno
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ma duvaj kolko oš jednom se živi, šta fax,poso sranja, pusti to maye dolaze 2012 nema više vremena za ozbiljno..mora malo i da se zezamo:pat::icon_lol::icon_lol::icon_lol: