problem kod cvjetanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.06.2011
6
0
0
38
Imam biljku koja je pistile pokayala prije dosta vremena... one su sada vecinom postale smedje boje i negdje sam procitao da je to znak da se treba brati. Medjutim stvar je u tome sto je onda cudna. Nekako nije razvia te cjetove. Visoka je oko 40 cm i sve je ok ali taj dio s pistilama jeostao mali i nerazvijen. Stavit cu sliku kad budem mogao. Sta da radim...moyda sam je yeynuo sa svjetlom jer raste u stanu i nema bas direktnog svjetla non stop....u pocetku je imala ali sam se preselio u drugi stan koji nema balkon ... da ju pustim da raste li je to to i da je bacim...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Tesko je bilo sta reci bez fotki, ali ako je drzis u stanu kao sobnu biljku, bez direktnog sunca ili jakih lampi, ne ocekuj previse. Koliko je stara, koliko je to "dosta vremena" koje spominjes...
 
02.06.2011
6
0
0
38
posadjena je krajem 4/tog mjeseca premda je u pocetku slabo rasla a onda nakon gnojenja se lijepo pocela rayvijati. Imala je sunca direktnog cijeli dan, prije mjesec sam se doselio u drugi stan i ima sunca /svijetla stalno ali bas direktnog moyda 3/4 sata dnevno... ti cvjetovi su maleni kao na pocetku kada su se poceli rayvijeti a pistile su 80 % smedje boje ali ja nemam sta ya posusit ako bih je brao...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Pa, ako je zasadjena krajem IV meseca i tretirana kao outdoor, onda je jos rano da se bere, sad, otkud 80% smedjih??? Ima li sanse da puknes koju fotku? Mozda se javi neko sa slicnim iskustvom, meni se tako nesto nije desavalo.
 
28.11.2011
29
3
0
34
Još jedna tema u nizu u kojoj je autor teme nestao, a tema ostala otvorena bez ijedne korisne informacije. Tužno, a na kraju i bezobrazno od autora!