problem miševi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.04.2011
35
8
0
43
puževi, skakavci itd su opasni dok je biljka još mala. znadu je pojesti. al kad israste onda nema beda za njih. Onda nastupa veći štetnik, MIŠ!!! On je jeb... igrač.
preko ljeta kad su velike suše i kad miševi nemaju vode i onda napadaju biljke.Ti ih zalivaš i u njima ima vode i onda dođe miš i pregrize ti biljke. možeš ih ograditi žicon al miš kad poludi on i žicu pregrize. kako se zaštititi od njih? osim što na sajt stavljaš otrov za miševe. ima li još koji način?
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Nabavi si zmiju... :icon_lol:

Pojasni malo kako to stavljas otrov za miseve...jer ako ide direkt na zemlju neka supstanca, onda ti to ide direktno i u biljku... :S
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
haha sigurno ne sprica s otrovom za miseve biljku... oko sajta je uredu postavit otrov, jos jedan savjet ti je stavit piljevinu oko biljke... nece ti preko toga ici...
 
20.04.2011
35
8
0
43
Ne stavljan otrov ispod biljaka, nego okolo sajta tako da ih istrijebin što je više moguće u okolici sajta. i to je bolje pobacati otrov na sajt i prije nego što zasadiš biljke. a i posli isto stavljaš otrov. Ato za piljevinu prvi put čujen. probat Ćemo i to da vidimo dali djeluje.
 
28.03.2011
30
5
0
44
evo ja trujem sajt ima 3 tjedna pobaco valjda 3 kg pšenice otrovne drugi tjedan ide presađivanje jer su biljke izrasle u željenu veličinu... nadam se da sam sve potrovo u krugu 50-100m mada ću još lagano trovat..:banana::banana:gamad
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
grass je napisao(la):
Ato za piljevinu prvi put čujen. probat Ćemo i to da vidimo dali djeluje.

ja sam cuo da se piljevina stavlja za puzeve, kao slajdra pa nemoze preko..
a misa zivog nemozes sprijecit da dodje.. ide iznad ispod i kroz sve sta ti padne napamet....
 
20.04.2011
35
8
0
43
miš uvik nađe put do biljke. meni je od ispod pregrizo kantu i kroz zemlju doša do biljke. jer je gore bila zagrađena. treba staviti dosta otrova na sajt. i mislin se bili bilo dobro postavljati oko sajta male čaše pune vode zakopane u zemlju da miš može lakše piti iz nje. tako da i ako dođe miš da ima piti vode pa možda neće napadati biljke. jer on iz biljke cica samo vodu.
 

Slične teme