Problem molim za pomoc :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
@"Kao da mi se oduzme neka funkcija u mozgu xD da nisam izgorio?"

lol buraz.... moguće ako si s teških droga prešao na zdrave opijate :D
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Doziraj ga malo. Ako hoces da se oduzmes (sto ja ponekad volim) onda to jedino kuci - da je krevet blizu :p . Ako hoces da "lepse" funkcionises preko dana (sto ja retko retko radim) - povuci jedan dim a ostalo prigasi za posle. Tu je pajp zakon: stavis malo kolko da ima za jedan dim i sve ti je lakse narednih sat vremena a nisi "onesposobljen".
Ekipa je isto mnogo bitna. Moja ekipa je otisla u k**ac tako da ih izbegavam. Mnogo su se "uozbiljili" pa kad se navarimo pocnu one slepacke price: brate kolko imamo godina ne bi trebali ovo da radimo i td. Tako da sam vec neko vreme solo varilac :) .
I sama trava je bitna: ima vrste koje te nekako puknu - ko lopatom preko lica i "zaglupis" jbg.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica
22.02.2014
33
9
8
36
lol,pa ko je reko da moras slusat druge kad si u drustvu? sve zabavno je u tvojoj glavi kad se napusis,nemas se ceg sramit,evo i mene je bilo sram npr opustit se u drustvu kad se zapali,al sad me boli *****,nemoj si mislit da izgledas ko idiot ako ne slusas druge,onda ces se jos vise sjebat,uzivaj i to je to,e da i probaj uzet nest bolje sativa strainove,bolji su za party i tako s drustvom
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
upravo tako...pushi sam...( meni je..dok sam bila klinka..vise odvaljivalo solo duvanje i npr.rjeshavanje krizhaljki..filmovi..knjige..itd...hahhahha..kao shto vidite..kada sam ja bila mlada..nije bilo TV-a,neta )
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
ček,jel' se računaju postovi u ovoj temi :D

pa da se nadovežem,trava nije za neozbiljne ljude,trava nije za egoiste,trava nije za kretene,trava nije za pizde od ljudi,trava nije za neozbiljne ljude sklone pretjerivanju u hvalisanju,trava nije za alkoholičare,trava nije za ovisnike o heroinu,trava nije za maloljetne,trava nije za poslovođe itd,itd ...