problem nakon svega !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.09.2013
20
4
3
29
Znaci ovako, da ne serem puno, nisam puno ni propitkivo niti ista jer stvarno ima sve tu na forumu gdje sam se izucio... mada evo meni problema na samom kraju!
Uzgijio sam eto 2/10 biljka (holand hope) feminizirano sjeme i mogu reci da sam zadivoljan...
sada na koji sam problem naisao prvu biljku sam obrao,tako da sam sve grane sjekao i okrenuo na susenje pa kasnije cvjetic po cvjetic cistio i prebirai losce i ta sranja , i mogu reci namucuo se jako ! Nije tipicna trava koju znam pusiti ima drugacije hedove , i jako jako ljepljive! Dali mi moze netko reci do koje granice se to susi ? Da bude onako bas bas suho ili ipak malo ostaviti kao "vlazno" i dali netko mozda zna bolji nacin branja , razmisljao sam sa ove druge biljke posto je puno veca i vise ima da uberem samo vece cvjetove i njih zasebno susim onako na kartonu nekome ili nesto , ali onda ne znam dali ce se cvjetovi / hedovi kako vec onako lijepo zatvoriti... posto mi je ovo sve u kutiji i onako leprsavo jos htio sam si ciglu napraviti pa trgati pomalo kako kad pusim .. ali bilo je tu i tamo koj plijesnivi head pa nebi volio da mi se to desi u toj 'cigli' mada kazem prebrao sam sve cisto i lijepo ! Molio bi da mi ipak odgovaraju oni koji znaju o kojoj je biljci rijeci i koji su sadilo tu ilo neku iz tig roda pa razumiju moj problem ^^ nadam se da nisam previse pisao i hvala unaprijed na odgovorima!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Odvoji pljesnjivo,susi negdje na prozracnom,tamnom i toplom mjestu.
Ovih dana je dosta toplu,idealno za susenje,npr ispod krova na tavanu.Par dana susenja,pa malo u neki karton(vrecica ili kutija)da se popuste malo....pa ponovo pod tavan,jos da se prosuse.
Onda u staklene tegle.

A cigla,hahahhah....ti bi bas ciglu :)
Cigla je dilersko shranje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N and mario339
17.09.2013
20
4
3
29
Ispricavam se za promaseni site , ali nije mi bilo bas pod to, kad sam uzgojio vec, ali nema veze sada haha..
tamara hvala ;)
hahah nisam se htio hvaliti , ali da su dobri to stoji :) a ova ljepljivost samo zivcira ... a cigla haha , nisam nikakav diler nit mi je namjera biti.. iskreno nisam imao ovoliko trave nikada, a ovo sam vidao,pa mi je jako prakticno i svidjelo mi se ...kad hoces malo otkines i to je to^^ ovo cu tako posusiti..a sto da radim sa drugom ? Da je sjecem na pola pa okrenem svaku polovicu na tavan da se posusi ? Ili da sjecem samo cvjetove i da ih susim tako na kartonu ? Imali velike razlike mislim ?
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
ma sve 5 samo ta lijenost se kod nas ukorijenila kao ambrosija :sad2: za sva pitanja si imao odgovor vec u postojecim temama pa tako i na ovo zadnje odes na prozorcic godre u desnom kutu u kojem pise pretraga upises susenje i curing i dobijes sve odgovore a u budece ako budes htjeo bas da te neko vodi step by step odi u mentorski kutak odaberi mentora i on ce ti pomoci da to odradis kako treba a ovako samo ispadas gotovan kojem se neda prouciti on sto su mnogi pisali da bi pocetnicima bilo lakse
 

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
807
93
46
I ja sam sadio Holland Hope, suši se, tek sad je bila pred kraj, tvoja je dosta rano završila. Kako lupa?