Problem...ne znam šta da radim.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
dugih godina se bavim tom problematikom i kako ekipa stalnih chlanova zna se nalazim trenutachno na godishnjem i to zbog paradjaza i prodaje...bio sam se chak i makao od svega i samo za sebe sadio..ali nishta od toga jel me proshlost ulovila i neki kreteni koji su me drukali...ako jedan iz ekipe padne je shansa 1 prema 99 da nechesh zavrshit na muriji..jel ljudi su samo stetni..jer se hvale i kad se sranje desi svi misle samo na svoju guzicu...
nemogu ti savjetovati sta da napravish...jedini savjet u tvojoj situaciji je imati broj dobrog odvjetnika sa sobom i molit se bogu:)

ali sam pokrenuo ovaj post iz razloga da svima koji misle uzgajati biljke kazhem...NEMOJTE NIKOME RECHI STA RADITE;NI ZHENI NI NAJ PRIJATELJU ;E NIKOME...to je jedini nachin da se spasite muriji...
znam da se ljudi vole sa uspjehom faliti..ali onda uzmite kameru..slikajte sta ste stvorili i falite se na forumu ako vech morate...ali nemojte nikome vjerovati ili che te zavrshit kao ja :shit_revenge:
nisam se falio ali sam vjerovao..i najebo....
LP
SM
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Prošlo je veæ par dana...mislim da je išta rekao davno bi došli po mene... Mislim do sada niko ništa me nije "dirao", mislim na muriju, jer da išta je rekao veæ bi ja daavno bio kod njih na ispitivanju. Zadnja vijest je da je odmah dobio 30 dana istrage. U utorak ide mu stara u posjetu da odnese paket. Ne znam sad cake neke kako da mu "proturim" šta...a volio bih, ali opet on samo vuvu šilji, i to veeelike kolièine, a to je pravo teško sakriti.... :(
Ali ništa od toga....