Problem neki...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.12.2010
5
0
0
29
Ovako prije 4-5 tjedana iso sam pusit sa najboljim frendom , dosli smo kod jednog lika u stan i nas trojica smo zapalili... bili smo tamo kljucali oko 20 min .. ono njemu stara dolazi brzo pa smo ja i frend krenuli doma...
putem smo poceli vristat od smjeha... tolko jako da sam se skoro popiso u gace...
ono smijalica jebena.... dosli mi na tramvajsku stanicu i usli u tramvaj... nakon 5 min u tramvaju pocelo mi je nesto bljeskat pred ocima... kao da neko vatromet kuri 2 metra od mene... na kraju mi se sve zacrnilo pred ocima i nista nisam vidio i srusio sam se na staklo od tramvaja... al bio sam svjestan svega samo sta nisam mogo upravljat svojim tjelom...
frend me izveo van i nakon pola sata sjedanja bio sam ko nov....

slicna situacija mi se dogodila prije 3 tjedna negdje...

Koj je to ***** ? Inace kad pusim uzivam , kljucam , smijem se... ono jeben sam...


dal znate mozda koj je to ***** bio ?
 
16.08.2010
0
0
0
33
Imala sam i ja slicnu situaciju pre godinu dana,pa sam posle saznala da je marihuana koju sam pusila bila prskana nekim sranjima (hemikalijama) !Svaciji organizam drugacije reaguje na djelovanje tih supstanci,a neciji uopste i ne reguje...sve zavisi.Da li je to i kod tebe slucaj ne mogu da tvrdim,ali moze biti da je marijana koju ste spurnjali bila pravo jaka,ili si bio mnogo gladan...ili ili...postoji hiljade stvari za nabrojat,a mozda nije nista od toga :) uglavnom stari,ne se brines,nema potrebe...desava se mnogima,najcesce kad je DOBRA I JAKA...
Pozdrav
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ma ne ruši marjana samo kad je prskana :icon_lol: bez brige, imam ja dokaz... :hehe:
čista ko suza a radi ko mali lucifer :rofl:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
u kombinaciji s neredovitom konzumacijom i nepoznatom vrstom i kvalitetom biljnog materijala:)
 
27.12.2010
5
0
0
29
Beyond je napisao(la):
privremeni poremečaj razine šećera ili tlaka


To i ja mislim.... znam kad sam se srusio da sam otiso u birc i narucio si kolu odma..
cim se popio kolu bilo mi je bolje...
a i nisam bas previse jeo taj dan...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
tako je, pad šečera u krvi najčešći je uzrok toga da ti se smrači kad se prepušiš
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.