problem oko murijom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.02.2007
14
1
1
32
ovako frend mi je malo prije reko kako su njegovi starci pricali sa susjedom (pandurom) i reko je pandur da sam ja prijavljen u muriji kao povremeni korisnik marihuane(istina) a 2 moja frenda kao stalni korisnici(to nije istina jer su samo 2 puta pušili)
sad me zanima dal panduri mogu javit mojm starcima da sam prijavljen? kako da budem siguran da sam prijavljen? dal me murja možda prati ako me netko prijavio?
ako znate mi please odgovorite
hvala
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
vjerojatno su se zajebali kad su prijavljivali, al ko ga jebe sve su to narkomanska đubrad koja truju našu djecu.
i nemoj očekviati puno istine od murije. oni vole pecati u mutnom.a najomiljenije im je kad fataju djecu zato jer dobivaju poene bez da se puno smaraju i izlažu opasnosti.

savjeti
br.1. nemojte puno pričati
br.2 nemojte se ponašati na način koji bi bio objašnjiv "napušili su se"

dok se ne slegne prašina nemoj ni pomišljati na vu.pričekaj 2 ma nek bude 3 mejseca i onda zapali dotad low profile velikim slovima...

znam da je crnjak al dobro je biće još gore;):sick:
 
22.02.2007
14
1
1
32
Bloodspiller krivo si shvatio, moj frendovi su prijavljeni da stalno konzumiraju a oni su zapalili 2 puta, ja duvam svaki vikend a prijavljen sam da povremeno konzumiram
hvala na savjetima
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Pazi kome šta govoriš! Najbolje ti je da samo ti i tvoja ekipa znate da pušite jer kod nas u gradu mnogo padaju zato što svi znaju ko puši a ko ne!
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Ej to po pravilu ne treba da bude u policiji jer policija ti nemoze nista bez dokaza mogu samo sumnjati il pretpostavljati, a evidencija o narkomanima je u zgradi socijalnog e tamo imas zapis registrovanih narkomana i ako si maloljetnik i ako si registrovan tamo onda se roditelji zovu u socijalno na razgovor. A policija se ne bavi narkomanima nego dilerima
A taj pandur je mozda samo cuo za tvoje prijatelje kako uzimaju pa je javio rositeljima
 
18.02.2007
25
0
0
43
Punk ako si punoljetan nema ti šta ria zvati starce, a ako samo pušiš a nedilaš nevjerujem da te prate. Mislim da je to samo spika.
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Rekoh da je ono najbolji savjet. :D
Ako te provali murija ici ces na razgovore zajedno sa roditeljima kod socijalnog radnika. Valjda ce htjeti da ustanove situaciju, zasto si poceo da pusis itd. To je jedan od mogucih scenarija.
Pazi da te neko od drugara ne prospija, da bi izvukao svoju guzicu. Svasta moze da se desi, ne znas kakvi su murijasi po tom pitanju...