Problem oko placanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Eto jedan od nacina :)
Ja sam porucio u OTP banci deviznu karticu. Visa je, nikakvih odrzavanja i taxi nema ako je samo devizni racun u pitanju pa cemo da vidimo kako ide dalje :)
 
19.02.2016
22
4
3
Pozdrav ljudi, sad kad je konacno sve gotovo suoccavam se sa nasim glupim bankama..
Iz Srbije sam i treba da uplatim novac za Seedsman. Bio sam u 2 banke, u jednoj mi traze fakturu ili profakturu iako sam naznacio da zelim da uplatim novac za poklon.
U drugoj mi takodje traze te papire i nadoknadu od minimum 25 eura.
Da li postoji nesto sto ja nisam znao ili nesto lose radim?
Uplatio bih preko banke jer mi je tako najjednostavnije :/
Napiši ti sam fakturu onako kako tebi odgovara!
 
19.02.2016
22
4
3
Depozit je 20€ a iznos 60€. Na racunu imam 90€. Jedino ako samo Seedsbank trazi da imam 1000€ na racunu da bi platio tih 60€.
Probacu Bank transfer mada nikad tako nisam placao i vec vidim da ce mi traziti u banci i krvnu sliku.
Inace pojavilo se seme opet...kao jos 1 ima na lageru...
Sve što birokrat u banci traži fino izmisli,treba zadovoljiti formalnosti kao npr.:€ 35- kupujem malu santu-ulica:golfska struja 46,zip i mjesto: 22304 north atlantik,Spain.,i sve je bilo perfektno uredu!Ne zaboravi broj pošiljke,to je važno.
 
03.05.2016
22
1
8
30
Kakva su vasa iskustva sa seedsman shopom za koliko sjeme stigne inace sam iz RH

Koliko sam skuzio znaci ja uplatim prek WU novce i oni meni salju sijeme...zanima me dal ja njima moram javit uplatu ili vide po podatcima?

Zanima me kak podatke i broj narudjbe onda da im dostavim ak ide prek WU..
 
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Pre svake uplate preko WU ih kontaktiras da ti daju ime i prezime osobe koja ce primiti novac. Onda odes u postu uplatis i dobijes kod. Kod posaljes njima na vec postojeci support ticket i posle provere odobravaju transakciju i salju paket.
Svaka zemlja ima svoj domain za WU pa mozes videti taksu na sumu koju uplacujes kolika ce biti :)