problem oko raspoznavanja pola, pls help!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.06.2009
14
0
1
45
pozdrav od uzgajivaca amatera! posadio sam par biljki iz zezanja, i eto, zezam se snjima vez 4 i po meseca :icon_lol:


Ali imam problem, 3 od 4 biljki su mi sumnjive bojim se da su muske biljke...

evo slika vrhova biljki pa ako neko moze da mi pomogne, sve su u jednoj velikoj saksiji pa bih isekao muske zbog oprasdivanja i da zenke imaju svu zemlju za sebe:


br.1
2roqer8.jpg


br.2
2py4xhe.jpg


br.3
fw10tj.jpg


br.4
15nb1ax.jpg



ako slike nisu dobre, recite sta da slikam

pozz svima i hvala unapred, AzRael
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
koliko vidim sve žene, iako na slici broj 3 ne vidim baš jer je sve mutno:sun2:

Slikaj ubuduće izbliza ili vrh biljke ili mjesta di na stabljici di se grana i to ako imaš macro funkciju na fotiću. Vrlo lako ih je razlikovati. Ako imaš dvije dlačice žena ako imaš nešt okruglo ko bobica momak.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
kakvi retardi nesposobni,ni u google da ukucaju kad vec nisu sposobni na forumu da nadju
dobiće pravilnik još jednu stavku
jer ovo je bezobrazluk i lijenost za medalju
kako li karate kad nemate samopouzdanja da kažete da ovo je ženka kao i na 100 000 slika na netu

a vidi gurua nju ejdz debilizma savjetuje bolje fotke da lakše pomažemo

shvatite više da odgovaranjem na osnove debilizma samo odmažete ionako nejakim umovima da se malo poguraju i shvate nešto
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Svima je jasno da je to bilo milion puta na forumu ali meni nije jasno zašto se ti pjeniš, ako sam nemaš volje odgovarat na neko pitanje, koliko god glupo bilo, onda nemoj.
Eto ja kao filantrop s viškom slobodnog vremena odlučio odgovorit na pitanje nekoga tko je lijen tražit, ne vidim da će išta loše nastati od toga.
Istina, tema bezveze zakrčuje forum ali se zato može kad autor lijepo dođe i pogleda odgovore poslati na groblje i mir.
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
@balcane
respect the other members(to pise u tvom potpisu)
da je neko drugi nazvao nekog drugog retardom ili debilom verovatno bi popusio bann,ali ti si balkane svemoguci moderator pa ti se moze,,,zasto jednostavno ne zakljucas temu i kraj,??pa to ti je na kraju krajeva posao.
:eek:hno:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ma i jedan i drugi ste smorovi najači možda malo jači

forum gubi na svemu kada se podržavaju takve gluposti ine ide dalje ne mrda
nema growera nema nikoga sem komercijale lampaša i indijanaca

nema nikog da vam fino priča pa ste osudjeni na mene
ja ne trpim takve gluposti tj bezobrazluke

to što vi mislite da pjenim to je vaš problem,više pjenim po vama ako naslućujute film

rešenje bi bilo da počistim sve idiote sa lica foruma i da sačeka forum mlade nadam se normalnije

treba učiti i pitati kada je problem krajnje konfuzan i rijedak

a vi mangupi što znate koja lampa ide i koji ciklus svijetla treba vama banja da se pravite znalci
i da odgovarate na debilane koje sigurno znaju i google botovi

tako da ce se ubuduće kažnjavati glupa pitanja i još gluplji odgovori

i ne brinite neće se foum ugasiti bez vas
ako osjećate psihotraume budite ljubazni pa nas sami napustite

nije forum šačica vas što stalno vise niti šačica nas što ga vodimo

forum oni koji gaje zdravu travu za sebe a njih ne poznajemo ni mi ni vi
capishy?

p.s. šamane misliš da ja trebam da brišem tj da sklanjam sto poslije vaših bljuvotina ?
e super ,sada znam kako ću sebi skratiti posao
djerosime kada neko potkopava forum a ovih kulturnih nema onda imam ja jedan svoj pravilnik koji ti ne možeš da vidiš
da te ne podsjećam da je forum u privatnom vlasništvu i da je privilegija njegovo korišćenje a ne pravo
kada neko zloupotrebljava tu privilegiju ide kući na lalanje

ako nešto niste shvatili budite slobodni
samo vam sledeći put neću dati objašnjenje,neće vam trebati, i to mi je posao.