problem pred branje!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Sally, ja mislim da je vrijeme da postaš neku sliku ovdje, da vidimo kako ide i imali napredka (da kucnem u drvo :))....daj slike nove da vidimo...
Bas me interesuje jel joj pomoglo oko onih bubica
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
nemam danas sliku, ali javljam da je sa zdravkom sve u redu, bar tako djeluje. kad sam joj otkinula ona dva zarazena lista, sve je ok. izgleda da se nije prosirilo na ostatak biljke, uocila sam tu malu gamad na vrijeme.
lisce i dalje zuti, ali pri dnu i to je normalno, mislim?
tako da nisam nicim spricala ni tretirala na bilo koji nacin, sve oko ove biljke je totalno prirodno, cak je ni gnojila bas nisam :)
sto ne znaci da nisam trebala :D
po svemu sudeci, bit ce ko sto je Era rekao, za tjedan dana branje.
fala ekipa na odgovorima, ma svi ste mi zlatni :respekt:

@joe - moramo jos malo skupljat bodove povjerenja na forumu (rekla bi da nam ne bi trebalo to potrajat duze od par godina... :D ), a onda ce i doomer sa nama, jel tako ;)
a do tad cemo svi bit eksperti pa bi se moglo i nesto senzacionalno i spusit... 8)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
HEhehehe vala ova ti je na mjestu :)

hehehhe drago mi je zbog Zdravke :), baš sam konto reko šta li je sa njom, vidim ono ne javljas se... reko sta bi?... Super, eto za plafon 10 dana branje... plafon 10... gledaj pa zadnja dva dana ostavi je skrooooz u mraku... dobra caka pa onda branje.. ovo proèitah negdje kao tad biljka izbacuje sav thc u budove....
 
22.12.2005
20
0
0
tek sam sad procitao ovih par postova,e sorry,kakva jarunska ziza,o cemu ti?-mislim da se sally ne bih toliko zalila da je pocastim ppp-om np.

-da ja uvijek sa svima pokusavam biti dobar pa nekad zaboravim da bi uopce trebao stjecati povjerenje kod nekoga jer mislim da nema zasto sumnjati ali u kakvom debilizmu danas zivimo istina,treba pazit...
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
28
18
Baš i ja u èudu gledam gdje li je... vidim da je prije bilo puno aktivnija.

Možda je tak dobra da je zaboravila da ima komp :shock:
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
ej ljudi,
na odmoru sam od kompjutera vec tri tjedna, eh divote :)
uglavnom, sa zdravkom se sve to malo produzilo, susila se 15tak dana i moram rec... uff!!! dobra! skoro sve sam vec podijelila, svoje nikako da potrosim.. :D
uglavnom, jako zadovoljna za prvu ruku.
slikat cu ovih dana finalni proizvod pa da vidite...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Hehhe e nek si se javila makar..:)
Znaci dobra ispala na kraju?? Haj bas mi je drago... koliko si od prilike "skinula" sa nje, cim dijelis okolo hehehehehhehehee ???
Ne kontam sto si je susila toliko dugo??? Cuj 15 dana???
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
ja isto neam pojma zasto joj je trebalo toliko dugo. dobro, mozda je zbog toga sto sam je prvih 5 dana susenja drzala cijelu, nisam rezala grane od stabljike, samo sam je okrenula naglavacke...
skuzila sam da nema sanse da se osusi prije odlaska na godisnji, pa mi se onda nije ni zurilo.
neka, vridilo je :D
uf, stvarno je dobra ispala, mirise toliko da se u cijeloj ulici cuje... :twisted:
al ne znam koliko je ukopno dala, brat ju je brao i donio samo dio, tako da cu vidjet pri povratku.
uglavnom, gust je totalni.
:banana_rasta: