Problem pri preuzimanju cooltubea

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.03.2008
6
0
0
49
Pozdrav ljudi !
Evo ja narućio cooltube ( 400 w )u aliena. On došao a ja ošo po njega mrtav ladan. Donijo papir od pošte te ušo u kancelariju. Dam mu ja papir (frajer 50 god) pita me šta je to. Ja kažem lampa za poljoprivredni rasadnik. On meni : nije to za TO, TO je za uzgajanje marihuane. Meni se noge osikle. A on me gleda ozbiljan u uniformi a kolega dodje do njega pa me i on sad gleda. ja kažem , ma koja marih. ja to malo uzgajam salatu, kupus itd. A on mi kaže: da on sve zna o toj ( alien ) stranici , te da ekipa od tamo naručuje sjeme i sve za uzgajanje. I da zadnja dvojica koja su to naručila su sad u zatvoru. Meni MRAK na oći, oću da sjednem ( tresu mi se noge ) strava. Ali ja se pravim cool te govorim da znam da može i za TO 5ali da ja sadim salatu itd...On kaže A dobro, očeš li ti za ovo platit pdv 22% te carinu 30%. Oču , kažem. 220 kn (30 e) i platim, uzmem zahvalim se , i otiđem. Te sad imam big problem... Može frajer da obavjesti policiju itd... Sta vi mislite. Ja ne idem u sadnju, rizik je . mogu da mi naprave pretres kuće i garaže. A onda da završim na dnevniku, novinama...
icon9.gif
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ovako...trebalo bi ovu temu obrisati, staviti upozorenje (makar sve piše u pravilniku)
da svatko radi svoje na vlastitu odgovornost,a
tebi savjetujem da ostaviš taj cooltube,pričekaš mjesec dana i posadiš paradajz- ALI STVARNO!!! i kad (i ako) ti bane plava svita doma (nedaj Bože), imaš ih tužit
da će gaće na prosjački štap...treba i njih malo *****,ali to nije
lako u ovoj državi.

Ako ne lažeš i ako ti je to frajer doslovce rekao mislim da su velike
šanse da će ti netko pokucati na vrata,ali će prvo pričekat 2mj!

Nemoj sadit ni u ludilu (ja nebi), pamet u glavu

:maryjane:
 
06.03.2008
6
0
0
49
Nemam razloga lagat, jer mi nije do toga. Nisam zna di da stavim temu pa sam je ovdi stavija ( pardon ). znam da svak to radi na vlastitu odgovornost. Ja sam samo tija ovo napisat da upozorim buduće narućitelje da znaju šta ih može dopast. sad sam sjeban, iman 5 ženskih ppp za indor i opremu ali...
ne da mi se sad zajebavat sa rajčicama, tako da bi ga sad ostavija na godinu , dvi dok se malo ne slegne. A ako me zovnu na razgovor, da im kažem da poso nije išo . I sve bacijo u kontejner
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
MA daj ti to sve meni
nemoj se s tim zaebavat
klepice te hahahahaaaa
jbg nekad bad luck igra faktor :(
 
06.03.2008
6
0
0
49
Ma ne sadim i točka. Samo ne znam dali mogu ove za indor uspijet outdor, pa da ih badnem negdi po brdu u junu , pa ako prežive , dobro prežive...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
kako nebi mogao napolju sto to nebi moglo lol pre ce da nemoz unutra nego napolju sve raste barate
samo sve u svoje vreme i opusteno polako nema zurbe... al ovo sa postom je veoma cudno namoj da se igras postari sve znaju tako je i kod mene pozz eh ti postari m.. im nab....
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ne budi lud zasadi chery tommato i taman vježbaj ph i sve ostalo je slično ako ne i isto
pa ako sve bude ok ili promijeniš lokaciju growaj
i stavi kameru kada se otvori box da snima
čisto da vidi o pandurima face kad otvore :hehe:
 
06.03.2008
6
0
0
49
Ma sad sam cili u *****, neman volje sadit pome nakon pola godine čitanja i pripreme za prvi in grow. Treba sam dat prijatelju da mi donese iz srbije cooltube, sad bi bija sretan...
ovako ću da preživim zimu sa ono malo domaje šta mi je ostalo od prvog growa. pa ove ppp zasadit vanka u 6. mjesecu koje če ako sve bude ok bit ubrane u oktobru. Ali ću zato ljeto 2009 biti bez "stimulansa"
JEBAJIGA...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa jeste sjebada.... ipak, ono i meni bi bila iako nisam paranoičan. Mislim ipak da bi svi trebali da prekinu sa alien-om neko vrijeme (kod nas u BIH nisam čuo za sličan problem, koliko znam, neki dan od alien-a stigla haveru pošiljka)... pa zato me iznenadi ovaj post...
A ti drug, ostavi taj tube neko vrijeme, ma ne moraš ti ništa uzgajat, ako ti za mjesec niko ne dođe, neće ni doći
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
pa da ono kontam i ja ovo st kaze bezze....
nebi te lik tak isprepado i to sve spominjo ak ce zvat drotove da padnes...
jel isto bi ti mogli uletit za mjesec dana a da ti on nista nije reko...
da te htio prijavit napravio bi to iza ledja... valda...
il nema mozga lik
mora da je to...
ps
sta fali paradajizu? growaj si to kontam da je opustajuce .ehe.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
tako je paradajz i skrivena kamera :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

bas me zanima epilog ovog stvarno je zajebana prica neznam ni sam kako bi se postavio da se meni dogodi...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Jes' lako je vama se zahebavati, ali kad pljuneš cifru za neku stvar, i onda to sve stoji (zbog poštara, paranoje...) ipak ne znam, ja ne bih mogao izdržati, mislim da ne posadim...
Prvo, da te je htio "povaliti" uradio bi to bez da ti "A" kaže, nego bi te sačekali u PTT-u, to on što govori nije sad baš da je toliko alarmantno, eh, sad jedino može biti da je npr: prijavio, i murija čeka da uzgojiš do 20-tak cm, i da ti onda ulete....
btw: nemaš neku drugu lokaciju??? Makar privremeno?
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
nakon ovoga stvarno sam sad siguran da sam bio u pravu shop in person je uvijek najbolje i naj pametnije.
dodjes kupiš i odeš nikakva adresa racun nis a carinici na granici su tako korumpirani da te neće niš pitati ako ima gurneš 50 eur ja sam furao i reflektore i gnojiva biocanna i još krdo toga cijeli auto :D
i neka pitanja su bila postavljena no sve je to palo u vodu nakon što sam izvadio 50 eur na njegov poticaj hahahah i nije mi uopće žao ali napominjem da sam nakrcao cijeli auto stvarima za grow :D tako da tih 50 eur je bilo niš samo da me ne zajebava a recimo da sam imao samo CT nebi ni to samo bi ga izvadio stavio na zadnji sic ne u gepek i dosvidanja :eyebrows:
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
sta god oni mislili/znali itd... staklena cijev, kakva god bila, je legalna i nema boga isusa koji im moze dat nalog za pretres samo na temelju toga. ako sta planiras hodaj ko po jajima. svojim jajima. jer da ti banu moras im dat vise od toga. zamisli samo scenu, ja kupim 6 stednih a sutra murja u kucu, eee, znate, te zarulje se mogu koristit za uzgoj marihuane.... a onaj noz u kuhinji a, sta ce ti to? pa mozes ubit nekog...
 
06.03.2008
6
0
0
49
Ma sve je to ok. mogli su me saćekat, možda će mi doć, možda me je tija pripast, MOŽDA...
sve su to pretpostavke. Ali nesmin riskirat.
a što se tiće drugog mista za grow, neman ga. Mislija sam i prije svega ovoga.
Znam ja da nije zabranjeno staklenu cijev imat ili narućit, ali to je razlog zbog kojeg postaješ sumljiv policiji, a to niko ne voli jel da ?
Jednostavno nesmin se dovest u situaciju da ja to posadim negdje u kući / garaži, a oni banu i čope me. Tek bi onda svi rekli : koja budala, upozorili ga ,a on lola sadija.
Možda će doć, a možda neće. Vjerovatno neće. ali eto ko zna. Vidićemo još...
 
23.10.2006
8
5
3
nasao sam odlican shop u Bg-u za indoor opremu! imaju ceo komplet za ne tako veliku lovu .Koje zainteresovan neka me kontaktira na pp ,da ne bih pravio reklamu.
 
01.02.2008
46
0
0
43
Tovar je napisao(la):
Ma sve je to ok. mogli su me saćekat, možda će mi doć, možda me je tija pripast, MOŽDA...
sve su to pretpostavke. Ali nesmin riskirat.
a što se tiće drugog mista za grow, neman ga. Mislija sam i prije svega ovoga.
Znam ja da nije zabranjeno staklenu cijev imat ili narućit, ali to je razlog zbog kojeg postaješ sumljiv policiji, a to niko ne voli jel da ?
Jednostavno nesmin se dovest u situaciju da ja to posadim negdje u kući / garaži, a oni banu i čope me. Tek bi onda svi rekli : koja budala, upozorili ga ,a on lola sadija.
Možda će doć, a možda neće. Vjerovatno neće. ali eto ko zna. Vidićemo još...




evo ti sad iz iskustva.Ako si ikad imao sranja sa murijom nemoj nista pokusavat bar neko vrijeme.A ako ce se ista desit u vezi murije 95% da ce ti poslati poziv a ti cim primis poziv makni sve.a do tad su ti vec odradile vegetaciju:).nebrini nece ti tek tako uletit ako im nisi poznat od prije.
 
17.10.2008
18
0
0
38
Nebi nikad naručivao izvana prije bi ko Stoner otišao osobno. Al najbolja mi je opcija *********** sve je unutar granice, al jbga nešto je skuplje, al dođe za 3 dana i full je diskretno.
Sumnjam da će ti dolaziti radi jedne lampe. Ekipa vani pada sa jointom pa nemaju pretres stana tak da sumnjam da češ ti imati radi faking lampe. Al naravno vozi neko vrijeme na sigurno i spremi opremu...
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Tovar je napisao(la):
A on mi kaže: da on sve zna o toj ( alien ) stranici , te da ekipa od tamo naručuje sjeme i sve za uzgajanje.

Pozdrav i tebi, objasni odakle on zna da je to sa aliena i sa web pagea naruceno posto alien u paketu ne napise poslao "ALIEN"

Takodjer me zanima dali si dobio papirologiju uz to sto si narucio, papir ili kutiju na kojoj pise "cooltube" ?


Takodjer me zanima na temelju cega je on izracunao da je carina tih tvojih predmeta 220 kn ako alien ne salje nikakav racun u paketu ??

malo mi smrdi ova tvoja prica znas.