Problem s biljom, hitno!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Druze za sledeci grow organizuj se malo bolje,i manje presadjuj te biljkice ..malo je nezgodno ako si pocetnik da presadjujes bilhkice u outdooru..samo napred nemoj se predati,sledeci grow ce biti OK..:)
 
24.09.2014
2
0
0
Podrav dobri ljudi !
Ovo mi je prvi outdoor grow i to bas u ovakvoj godini. Presadio sam ih u 5.mjesecu i slabo su oupce narasle odtad ali muci me to sto su temperature pocele dosta padati a ja bi ih drzao sto duze jer je jedna tek sad krenila cvjetati a bojim se da se ne smrznu. Dakle pitanje je do koje temperature ih smijem drzati vani ? ( sinoc je preko noci bilo oko 8 celzija )
 
24.09.2014
2
0
0
one su bile 2 - 3 tjedna u indoru i onda sam ih preselio van ali nisam ni kopao neke rupe, samo sam ih izvadio iz čaše u kojima su bile i prebacio u zemlju , onako seljacki sto bi se reklo . Sunca imaju ko u prici, od jutra do 5-6 popodne. Otici cu danas pa ce biti i fotki
 

Big Head

Aktivan Član
31.07.2014
100
276
63
U kofu u kojoj mi je biljka usao je mis i napravio tunele. Izgleda da je jeo koren, i na biljci zute svi veliki listovi. Ako ima neko neki savet kako da je spasim? Hvala.