Problem s grlom ;(

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2013
17
7
0
Čakovec
Dobro večer kolege i legice,imam problem s mojim grlom vec par godina i nikako da skužim kako da se rješim te sline/sluzi u grlu šta mi se zna navuć u grlu preko dana,nemogu ni normalno govorit nekad i tako to,zna neko kako?probao sam s medom nešto malo pomoglo al nije to to.. :sick:
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
34
Imao sam slicnu situaciju kao i ti.Evo sta mi se desilo.

Prije 2 godine imao sam operaciju na crijevima.
Krenuse da mi gurnu neku cijev u zeludac,dodje cijev do krajnika a meni nagon da povracam.Sestrica uzela posudu,kad ono iz mene crna kugla sljajma izleti.Sjebo se ja,ali mislim da su se vise sjebale sestrice.Krenuse opet da gurnu cijev,ono ista situacija,druga kugla izleti.Poslije toga nikakvih problema nisam imao.Kao da nikada nisam dima povukao.

Jebes "Bronhi" kakav je ovo osjecaj bio ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
jedno pitanje, dali si i ovisnik o nikotinu ili dali pušiš marihuanu sa duhanom, ako da moguće je da pušiš duhan koji ti ne paše, ja sam godinu dana pušio ronhill bjeli i imao sam iste probleme, šljam i suhi kašalj, nisam mogao spavati a probao sam sve od meda do karamele i propolisa ništa nije pomoglo dok nisam promijenio blend cigareta i nikad više nisam imao takve probleme....
 
03.07.2013
17
7
0
Čakovec
Jako puno pušim,a pušim sve od marlbora do ronhila yorka(kad sam mlađi bio sam i opuške pušio :sad2: ) itd itd..moguce da mi je i od toga al jednostavno nemogu da ne pušim kad odem van nekamo,a marihuanu samo ponekad ako društvo tako želi večinom ne mješam ništa ;)
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
ma nije problem kume, i ja isto nisam prestao, ali moras se odlucit za jedan blend i njega se držat. Najgore ti je non stop mjenjat cigarete, nadji blend koji ti neće toliko nagrizat grlo i bit ćeš ok, ne brini...

preporuke: West Srebrni, Malboro bijeli ili bijeli Morris, izbjegavaj bilo šta iz Rovinja TDR je otrov, i pazi da količina nikotina i katrana nejde preko 0.8/8 mg i bit ćeš ok, ovo ti nema veze sa marihuanom ona te nebi tolko iritirala...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SoStoned

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
istina,ja već neke 3,5 godine motam duhan,i nemam problema sa šlajmom,to ti je sve od tvorničkih otrova kojij se dodaju u cigarete,a ovaj domaći duhan nema ta sranja...ja kad ispušim kutiju cigareta tjedan dana iza toga imam šlajm,a od duhana ništa,rijetko kad dok recimo mijenjam duhan,jer ne bude uvijek isti,onda par dana samo dok se grlo ne privikne...dobro veli grga,pređi na duhan,ako već ne možeš prestati ili ne želiš...a i manje ćeš pušiti jer je dosta zasitan za pluća pa ne traže toliko dima.a pljuga je isto bolja,ja zapalim pljugu s domaćim duhanom i sigurno 3-4 sata nemam želju za cigaretom duhana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BoRaiCho