Problem s kceri od mrvice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.12.2009
0
0
0
51
ljudi moji upomoc,kcer mi ima 16 godina i vec 2 godine uzima marihuanu i to konstantno,izhubila je skolsku godinu,a o promjeni koju je kao licnost dozivjela necu ni da govorim,testirala sam je par puta i testovi su svi bili pozitivni na thc.zbog svega navedenog ja sam dozivjela zivcani slom,skoro se rastala od supruga,dala otkaz na poslu koji sam obavljala,centar za socijalnu skrb tjedno dolazi u posjetu i sto je najljepse od svega prijavila me policiji jer sam je osamarila i sada cu kazneno odgovarat.pomozite mi da spasim svoje djete,pocela je sa travom,2 puta je uzela ekstazi sto me jos ceka nemam pojma.
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
nema spasa ovako sve dublje i dublje ronite u govna koja ste sami izasrali...paranoja je svoje odradila
a ovo za promenu licnosti bas me zanima??

i kako bas za ekstazi znas da je uzela dvaput??
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ajoj, pa zar radi trave takve komedije da radiš majko draga?

Loše loše, i kako znaš da se eksala dva puta, možda je i više, a možda i nije.

Možda je tvoj odgoj dao plod tome da ti je kćer narkomanka (a nije)....

Moje mišljenje:

Malo manje bit konzervativan, malo lakše reagirat, malo više pričat sa kćeri, i da, trava joj sigurno nije školu odnijela jer ja pušim svaki dan po 3-4 a prolazim sa 4 u elektrotehničkoj.......

I da, nemoj tuć kćer
 
26.12.2009
0
0
0
51
zna li iko od vas ista pametno rec-brinete se koliko se to sranje zadrzava u vasem organizmu a ne pitate se sto vam se s mozgom dogadja,i kako vas sve trava lagano navlaci prema necem gorem-staklene oci,ynojenje,pad koncetracije,poremecaji u spavanju,sve to imam i doma.dobro poynam svoju kcer da shvatim ksako je vrag odnio salu,i krivo sam napisala nije uyela ekstazi,uzela je trip,pa da vidis 15 dana muke s njom,razbijala je po kuci,vrjedjala,kazin je s njom bio,tad sam i ja pukla i yaljepila joj samar.jako sam puno pricala s njom uvijek,nekako sam se i trudila da se spustim na njen nivo,hvala na komentaru da probam zapalit s njom,jesam i to sam napravila nebi li joj se i sa te strane priblizila,djaba sve,sinoc je dosla doma napusena i polupijana,kuci je nije bilo 2 dana.opet je napravila kazin,istusirala se i posla.usput je preko msn'a,dogovorila prodaju piza trave.i sta mi vi savjetujete pametni moji kako da se ponasam.mlada sam majka 36g,i u moje doba je bilo trave,ali ne kao sad
 
26.12.2009
0
0
0
51
carice teglice,hvala na komentaru,naravno da sam upala u ***** koje sam sama napravila.milion znakova koje nagovjescuju promjenu licnosti,samo ih trebas znat raspoznat,pogotovo ako ti je jedino dijete i u nj gledas kao u boga,sama je priznala da je uzela 2 puta to sranje,na partiju na belvederu i to je vidio nas susjed kako kupuje u tipa koji je poznat svima u gradu i za kojeg se zna sa cim dila,toliko je posten bio pa nam je on to rekao,a kad smo je pritisnuli nije imala kud kamo pa je priznala.o njenoj skitnji necu nista posebno komentirat,pobjegla je jednom u sarajevo a nama rekla da ide u ploce u prijateljice,u zagreb je posla i isto rekla da ce spavat kod prijateljicine bake,a bila je boga pitaj u koga,ma fakat mi je muka od nje i njenih lazi,samo se sve vise zapetljava u njih i tone a meni je muka vise od svega.vi ste vjerojatno mljadja generacija i sad ja pilam vas svih i dosadjujem,samo moram priznat jednu cinjenicu da svjesno gubim svoje djete a ne mogu joj pomoc i to me dovodi do ludila i bjesnila
 
26.12.2009
0
0
0
51
BigL je napisao(la):
Ajoj, pa zar radi trave takve komedije da radiš majko draga?

Loše loše, i kako znaš da se eksala dva puta, možda je i više, a možda i nije.

Možda je tvoj odgoj dao plod tome da ti je kćer narkomanka (a nije)....

Moje mišljenje:

Malo manje bit konzervativan, malo lakše reagirat, malo više pričat sa kćeri, i da, trava joj sigurno nije školu odnijela jer ja pušim svaki dan po 3-4 a prolazim sa 4 u elektrotehničkoj.......

I da, nemoj tuć kćer

tvoj me nick podsjeca na jednog ljepog psica koji trazi maznju i paznju,jesi li takva ili imas duplu licnost,e da elektrotehnicka je jako teska skola koja trazi puno matematike koju moja kcer nikad nije posebno voljela navukla je u 7 i 8 razredu neke sugave ocjene koje su bile dovoljne tek da upise trgovacku skolu,i sad sam ja kriva zbog njenih gresaka,izgleda da sam joj ja branila da uci??ona je vjerojatno ali fakat neznam iz kojeg razloga puna bjesa na roditelje i okolinu,puna je mrznje i djeluje mi na balon koji samo sto nije eksplodirao.kao beba,dijete,curica i sad tinejdjerka nista joj nije falilo cak i psihologinja mi je zamjerila sto sam toliko paznje i koncetracije usmjerila samo na nju.otkad sam je rodila 22.02 za mene su svi prestajali postojat pa i ja sama za sebe i to je greska ogromna koju roditelji rade,,,sad nakon j.....,nema kajanja,fakat neznam sta bi vise rekla samo sam skontala da ne postoje vikend pusaci,u stvari postoje i postojat ce dok se sve to skupa ne pretvori u ovisnost koju svi sami sebi pokusaju zanjekat.samo me strah moje stvarne reakcije na ovu cjelokupnu situaciju,bojim se sebe i onog sto bi joj mogla napravit,bojim se momenta kad bi je mogla sresti na stradunu kao najobicniju klosaricu gdje zica novac,bojim se i sram me je.vjerujte mi za ovaj problem znaju samo ljudi iz odgovornih ustanova,lakse mi se povjerit bilo kojem neznancu i stoga sam ovdje.ne volim sucut i mrzim zalovanje osobe koja je jos ziva ali samo treba POMOC!!!!!!!!
 
26.12.2009
0
0
0
51
HazeSeeker je napisao(la):
Razgovor ,otvoreni um , razgovor , dogovor ...razumjevanje .
Kćer ti je u tim godinama , svi experimentiraju , ako se sada zakačite ...bit će samo još gore . Klinci se znaju gadno zainatit , a to nicht gut !!!

R.A.Z.G.O.V.O.R ...bez dreke!!

dragi moj HazeSeeker,razgovarala otvorenog uma,razgovarala,dogovarala,al si saboravio'la i vjerovala svim tim njenim *****rijama i gdje smo sad,nema je doma vec 2 dana,mrtve veze nemam u koga spava,sta jede a vrlo dobro znam njene navike,i kad doma dodje kao da je u kucu usao neki stranac rascupane kose i podbuhlih ociju,ne da je ne poznam nego nemam pojma ko je.samo mi neki put oko njenih usana zatitra poznat osmjeh i tad mi se sekundarno ucini,vrati puno milion i trilion ljepih stvari.u njenoj sobi uzgaja neku sugavu biljku koju ona zove marihuanom a nema 3 lista na sebi samo podsjeca na nju.isto tako mi brani ulazak u njenu sobu bas zbog te biljke,da je naravno ne bi izdala tati a nije svjesna da su sve maske odavno pale i da svi znamo sve,a soba usput djeluje kao odlagaliste smeca,robe,cipela,opusaka,dojeg rublja i jaako smrdi unutra.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Danasnja djeca si malo previse toga dopustaju a tome su jednim djelom krivi i roditelji ali i danasnja "djecja prava".
Oni koje su njihovi roditelji tukli dok su bili mali, ili nisu imali svega, logicno je da zele svojoj djeci pruziti
lagodnije djetinjstvo i omoguciti im sve sto oni nisu imali dok su bili djeca.
I to onda ode u krajnost i totalno popustanje u svemu pa djeca to iskoristavaju naveliko, ili u drugu krajnost sa zabranama ili fizickim kaznama za svaku sitnicu pa se desi "mladenacki bunt". A naravno tu je i utjecaj njenog drustva.
Ona je premlada da shvati sto radi sebi i bliznjima, njoj je to samo zabava a vi joj branite zabavu i govorite joj kako da zivi.
Situacija je teska kako kazete, jer ni vi koji je poznajete citav zivot neznate kako joj vise pomoci.
Ona definitivno sa 16 godina nebi trebala imati nikakvog kontakta s duhanom, travom, alkoholom bilo cim.
Ali je ocigledno da danas mladima nemozete nista zabraniti, represija i prohibicija nikada nije valjala.
Njoj a i ostalima je potrebna edukacija i cinjenice. A ne propaganda i zastrasivanje, jer je to kontraproduktivno.
Mi vam tu na forumu nemozemo nesto specijalno pomoci.
Trebate s njom naci neki kompromis i utuviti joj u glavu da to sta radi nije zdravo za nju, ali nije niti definitivno pogubno.
Problem je sto je ona jos u razvoju, tako da alkohol, nikotin i trava utjecu na njen razvoj.
U kojoj mjeri, ja neznam, ali istrazivanja kazu da tinejdzerima ima utjecaj na razvoj organizma.

Ako je vec nemozete natjerati da prestane sa svime, probajte je barem nagovoriti da koristi normalne kolicine.
Pojam zabave u dosta mladezi danas je idiotski, to nije zabava, nego tzv. ubijanje.
Ono, "bas cemo se ubiti za vikend", pa se toliko oblokaju od alkohola ili presaugaju od trave da neznaju za sebe - do tog trenutka je bila zabava - i tu prestaje.
Umjerenost u svemu, tako bi i njoj bilo zabavnije i lucidnije. "Ubijanje" nema smisla kako god okrenes, i to ona mora shvatiti. I naravno objasniti joj da sve ovo sto je konzumirala do sada je nista naprema tezim drogama i sto one rade od covjeka. Dajte joj da prosurfa malo po http://forum.narkomanija.ba/ pa da vidi sto kazu ljudi koji su to prosli iz prve ruke.
I kada pricate s njom pokusajte ne obracati joj se sa stajalista majke ili s visoka, vec kao prijateljica.
Ona sama mora postaviti granice i reci stop u jednom trenutku i ne biti rob drustva i nagovaranja ekipe.
A vi joj u tome morate pomoci i konstantno pokusavati.
Ili na kraju potraziti pomoc psihijatra ili nesto.
Samo je nemojte prijavljivati policiji, ako je se oni docepaju i osude, i slucajno se desi da joj ne prodje uvjetna nego dobije zatvorsku. To bi joj nemjerljivo sjebalo zivot i sumnjam da bi vam olako oprostila tako nesto.

Je sam ga i ja nadrobio sranja :icon_lol:, al ajd valjda nesto ima smisla od svega ovog gore.


Iako vam se cini da tu na forumu prevladavaju djecurlija, cini vam se krivo.
Vecina ljudi koji su tu registrirani su samosvjesne punoljetne osobe koje nisu labilnog karaktera
i shvacaju pravo stanje uma i sve stoji iza koristenja vutre i koji su razlozi za to.

:icon_smile: :signs034: GL
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ja moram reči ipak da vas ne razumijem s jedne strane...
Ima 16 godina a vi praktički dozvoljavate da izlazi vani i vrača se kako vi kažete svakaka-morate joj ipak dati do znanja da je vi hranite i da spava pod vašim krovom.
Nadam se da ste joj kroz odrastanje dali primjer i da niste tulumarili pred njom,nadam se da vam nisu roditelji uskakali za svaku kad se vama prohtilo izači vani s društvom...jer takve stvari dica dobro pamte!
Morate biti dosljedni i morali ste biti do sada ako mislite uopče nešto govoriti.
I mislim da morate potražiti stručnu pomoč prije svega,ograničiti izlaske ako stvari nisu kako treba ili joj jednostavno zaključati vrata kad izađe,iako nije riješenje jer znam iz 1 ruke.
Molio bi da se otvori otvorite temu za ovo ako mislite još da čete naiči na pomoč tu,jer ova gubi smisao.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
A e, zaletija sam se s pisanjem pa mi promaklo da bi mogla dobiti ban :icon_lol:

Eto editira sam; mos i ti svoj post ;) :D

p.s. Admin moze odvojiti ovaj dio rasprave i prebaciti ga u novi post. Ionako nema veze s zadrzavanjem thca u tijelu.
 
26.12.2009
0
0
0
51
He-Man je napisao(la):
Danasnja djeca si malo previse toga dopustaju a tome su jednim djelom krivi i roditelji ali i danasnja "djecja prava".
Oni koje su njihovi roditelji tukli dok su bili mali, ili nisu imali svega, logicno je da zele svojoj djeci pruziti
lagodnije djetinjstvo i omoguciti im sve sto oni nisu imali dok su bili djeca.
I to onda ode u krajnost i totalno popustanje u svemu pa djeca to iskoristavaju naveliko, ili u drugu krajnost sa zabranama ili fizickim kaznama za svaku sitnicu pa se desi "mladenacki bunt". A naravno tu je i utjecaj njenog drustva.
Ona je premlada da shvati sto radi sebi i bliznjima, njoj je to samo zabava a vi joj branite zabavu i govorite joj kako da zivi.
Situacija je teska kako kazete, jer ni vi koji je poznajete citav zivot neznate kako joj vise pomoci.
Ona definitivno sa 16 godina nebi trebala imati nikakvog kontakta s duhanom, travom, alkoholom bilo cim.
Ali je ocigledno da danas mladima nemozete nista zabraniti, represija i prohibicija nikada nije valjala.
Njoj a i ostalima je potrebna edukacija i cinjenice. A ne propaganda i zastrasivanje, jer je to kontraproduktivno.
Mi vam tu na forumu nemozemo nesto specijalno pomoci.
Trebate s njom naci neki kompromis i utuviti joj u glavu da to sta radi nije zdravo za nju, ali nije niti definitivno pogubno.
Problem je sto je ona jos u razvoju, tako da alkohol, nikotin i trava utjecu na njen razvoj.
U kojoj mjeri, ja neznam, ali istrazivanja kazu da tinejdzerima ima utjecaj na razvoj organizma.

Ako je vec nemozete natjerati da prestane sa svime, probajte je barem nagovoriti da koristi normalne kolicine.
Pojam zabave u dosta mladezi danas je idiotski, to nije zabava, nego tzv. ubijanje.
Ono, "bas cemo se ubiti za vikend", pa se toliko oblokaju od alkohola ili presaugaju od trave da neznaju za sebe - do tog trenutka je bila zabava - i tu prestaje.
Umjerenost u svemu, tako bi i njoj bilo zabavnije i lucidnije. "Ubijanje" nema smisla kako god okrenes, i to ona mora shvatiti. I naravno objasniti joj da sve ovo sto je konzumirala do sada je nista naprema tezim drogama i sto one rade od covjeka. Dajte joj da prosurfa malo po http://forum.narkomanija.ba/ pa da vidi sto kazu ljudi koji su to prosli iz prve ruke.
I kada pricate s njom pokusajte ne obracati joj se sa stajalista majke ili s visoka, vec kao prijateljica.
Ona sama mora postaviti granice i reci stop u jednom trenutku i ne biti rob drustva i nagovaranja ekipe.
A vi joj u tome morate pomoci i konstantno pokusavati.
Ili na kraju potraziti pomoc psihijatra ili nesto.
Samo je nemojte prijavljivati policiji, ako je se oni docepaju i osude, i slucajno se desi da joj ne prodje uvjetna nego dobije zatvorsku. To bi joj nemjerljivo sjebalo zivot i sumnjam da bi vam olako oprostila tako nesto.

Je sam ga i ja nadrobio sranja :icon_lol:, al ajd valjda nesto ima smisla od svega ovog gore.


Iako vam se cini da tu na forumu prevladavaju djecurlija, cini vam se krivo.
Vecina ljudi koji su tu registrirani su samosvjesne punoljetne osobe koje nisu labilnog karaktera
i shvacaju pravo stanje uma i sve stoji iza koristenja vutre i koji su razlozi za to.

:icon_smile: :signs034: GL

he'man hvala ti na podrsci,fakat nisam ocekivala da mi se bilo ko javi.posebice sa ovakvim komentarima kao Vi,nisam odrastala u oskudici,suprotno i otac ribar i majka sefica kuhinje su imali jeako dobra primanja i ja jako dobar zivot sa njima,usput odrastala sam bez brace i sestara i nikada kao dijete a potom kao tinejdjerka nisam osjetila ikakvu represiju ili bilo sto da mi je zabranjeno,nasuprot sve su mi pruzili i dali bez ikakvih mojih oscilacija u ponasanju,iako su moji roditelji 40' generacije ja nikakav jaz medju nama nisam osjetila.ne mogu rec da sam svojevoljno svojoj kceri sve dopustila,mnoge su se stvari i posteoeno dogodile,postepeno iz razloga toga sto sam morala ic na posao i zaradjivat nas kruh svagdasnji.suprug je isto tad radio pa smatram da nije bas morala koristit guzvu kad doma nikog nema.samo znam jedno da je uvijek imala potporu,ljubav,razumjevanje,podrsku i rame za plakanjesto god joj u zivotu bilo tesko uvijek je imala svoga bliznjeg da se potuzi,,,nikad joj nisam bila majka,uvijek prijateljica,slusala milijardu savjeta,procitala tonu knjiga i trazila sebe medju njima i mislila da sam pronasla zlatnu sredinu.nadam se da cu docekat dan da moje djete pocne razmisljat svojom glavom,da vidi s kim ima posla da vidi ko joj to poni klavu kojekakvim glupostima ,stvari su fakat izmakle kontroli i ja nemam scenarij kako bi se u ovakvoj situaciji postavila,na ovo nisam racunala,a sve je pocelo sa vikend pusenjem,i pusenjem za koje je pojma nisam imala
 
26.12.2009
0
0
0
51
Greenpower1 je napisao(la):
Ja moram reči ipak da vas ne razumijem s jedne strane...
Ima 16 godina a vi praktički dozvoljavate da izlazi vani i vrača se kako vi kažete svakaka-morate joj ipak dati do znanja da je vi hranite i da spava pod vašim krovom.
Nadam se da ste joj kroz odrastanje dali primjer i da niste tulumarili pred njom,nadam se da vam nisu roditelji uskakali za svaku kad se vama prohtilo izači vani s društvom...jer takve stvari dica dobro pamte!
Morate biti dosljedni i morali ste biti do sada ako mislite uopče nešto govoriti.
I mislim da morate potražiti stručnu pomoč prije svega,ograničiti izlaske ako stvari nisu kako treba ili joj jednostavno zaključati vrata kad izađe,iako nije riješenje jer znam iz 1 ruke.
Molio bi da se otvori otvorite temu za ovo ako mislite još da čete naiči na pomoč tu,jer ova gubi smisao.
Greenpower,dozvoljavala sam da izlazi vani,do nekih odredjenih doba,to sto je ona svjesna i zna da je mi hranimo i stoji pod nasim krovom ne znaci joj nista.spremna je otic bilo kud samo da nije pod roditeljskim krovom i paskom.nisam nikad tulumarila i cinila ikakve glupoisti koje bi me ikada dovele u bilo kakvu kompromitirajucu situaciju,osim kad je cjelo moje malo mjesto saznalo da sam zavrsila na psihijatriji zbog tog sto me kcer prijavila policiji za maltretirenje a dobila je samo samar od majke od 49 kila,zbog neda mi se vise isto pisat,u postu ranije navela sta je tad bilo.samo mi je zao a to sam i policiji rekla da mi je jaaako zao sto joj glavu nisam slomila pa da provede par mjeseci u bolnici,mozda bi se onda probudila cista i bistra.ogracinila sam joj izlaske,zakljucala vrata i sta mislite da se dogodili??uopce se doma nije pojavila,eto toliko o zabranama,ogranicavanju i ljubavi
 
26.12.2009
0
0
0
51
He-Man je napisao(la):
A e, zaletija sam se s pisanjem pa mi promaklo da bi mogla dobiti ban :icon_lol:

Eto editira sam; mos i ti svoj post ;) :D

p.s. Admin moze odvojiti ovaj dio rasprave i prebaciti ga u novi post. Ionako nema veze s zadrzavanjem thca u tijelu.

eto sad smo svi pametni,neka postoji thc,pobornik sam toga kao i humanog umorstva,ljudi moji pusite,zivite i uzivajtesamo Vam ne bih zeljela pozeljet roditeljsku sudbinu.sto se tice zadrzavanja thc u tijelu nek Vas puno ne brine,na tome sam magistrirala,tjedan dana,u urinu,jako dugo u kosi i noktima.he,he platila sam i te testove.nemojte se trovat ugljenom i dranjima,u stvari ugljen fakat kupi otrovi iz tjela,ali otrovi,neznate foru,,fhc se skuplja u masnim naslagama oko vasih trbuscica,zato ne pripisujte debljinu Bozicu i Novoj godini,to ce vas pratit jaako dugo.kemijski sastav ljudskog sala je poznat i zna se kako se masti tope,zato curke zelim Vam svu srecu da prirodno smrsavite
 
26.12.2009
0
0
0
51
He-Man je napisao(la):
A e, zaletija sam se s pisanjem pa mi promaklo da bi mogla dobiti ban :icon_lol:

Eto editira sam; mos i ti svoj post ;) :D

p.s. Admin moze odvojiti ovaj dio rasprave i prebaciti ga u novi post. Ionako nema veze s zadrzavanjem thca u tijelu.

ja Vam fakat ne razumjem neke Vase rjeci,ako mi treba zabranit pristup,ogranicit ili smanjit neka tako bude.samo nemojte zazvarat oci pred istinom.neka ovaj post odvoji,posalje na mjesec,istina ce uvijek ostat istina ma koliko mi to se trudili uljepsat,,
 
26.12.2009
0
0
0
51
He-Man je napisao(la):
Danasnja djeca si malo previse toga dopustaju a tome su jednim djelom krivi i roditelji ali i danasnja "djecja prava".
Oni koje su njihovi roditelji tukli dok su bili mali, ili nisu imali svega, logicno je da zele svojoj djeci pruziti
lagodnije djetinjstvo i omoguciti im sve sto oni nisu imali dok su bili djeca.
I to onda ode u krajnost i totalno popustanje u svemu pa djeca to iskoristavaju naveliko, ili u drugu krajnost sa zabranama ili fizickim kaznama za svaku sitnicu pa se desi "mladenacki bunt". A naravno tu je i utjecaj njenog drustva.
Ona je premlada da shvati sto radi sebi i bliznjima, njoj je to samo zabava a vi joj branite zabavu i govorite joj kako da zivi.
Situacija je teska kako kazete, jer ni vi koji je poznajete citav zivot neznate kako joj vise pomoci.
Ona definitivno sa 16 godina nebi trebala imati nikakvog kontakta s duhanom, travom, alkoholom bilo cim.
Ali je ocigledno da danas mladima nemozete nista zabraniti, represija i prohibicija nikada nije valjala.
Njoj a i ostalima je potrebna edukacija i cinjenice. A ne propaganda i zastrasivanje, jer je to kontraproduktivno.
Mi vam tu na forumu nemozemo nesto specijalno pomoci.
Trebate s njom naci neki kompromis i utuviti joj u glavu da to sta radi nije zdravo za nju, ali nije niti definitivno pogubno.
Problem je sto je ona jos u razvoju, tako da alkohol, nikotin i trava utjecu na njen razvoj.
U kojoj mjeri, ja neznam, ali istrazivanja kazu da tinejdzerima ima utjecaj na razvoj organizma.

Ako je vec nemozete natjerati da prestane sa svime, probajte je barem nagovoriti da koristi normalne kolicine.
Pojam zabave u dosta mladezi danas je idiotski, to nije zabava, nego tzv. ubijanje.
Ono, "bas cemo se ubiti za vikend", pa se toliko oblokaju od alkohola ili presaugaju od trave da neznaju za sebe - do tog trenutka je bila zabava - i tu prestaje.
Umjerenost u svemu, tako bi i njoj bilo zabavnije i lucidnije. "Ubijanje" nema smisla kako god okrenes, i to ona mora shvatiti. I naravno objasniti joj da sve ovo sto je konzumirala do sada je nista naprema tezim drogama i sto one rade od covjeka. Dajte joj da prosurfa malo po http://forum.narkomanija.ba/ pa da vidi sto kazu ljudi koji su to prosli iz prve ruke.
I kada pricate s njom pokusajte ne obracati joj se sa stajalista majke ili s visoka, vec kao prijateljica.
Ona sama mora postaviti granice i reci stop u jednom trenutku i ne biti rob drustva i nagovaranja ekipe.
A vi joj u tome morate pomoci i konstantno pokusavati.
Ili na kraju potraziti pomoc psihijatra ili nesto.
Samo je nemojte prijavljivati policiji, ako je se oni docepaju i osude, i slucajno se desi da joj ne prodje uvjetna nego dobije zatvorsku. To bi joj nemjerljivo sjebalo zivot i sumnjam da bi vam olako oprostila tako nesto.

Je sam ga i ja nadrobio sranja :icon_lol:, al ajd valjda nesto ima smisla od svega ovog gore.


Iako vam se cini da tu na forumu prevladavaju djecurlija, cini vam se krivo.
Vecina ljudi koji su tu registrirani su samosvjesne punoljetne osobe koje nisu labilnog karaktera
i shvacaju pravo stanje uma i sve stoji iza koristenja vutre i koji su razlozi za to.

:icon_smile: :signs034: GL



posjetila sam stranicu koju ste mi preporucili,neznam sta bih Vam rekla osim AAAAAAAAAAAAAAAA,,,,,,,,,,,,,,,,,nece me valjda to zadesit,tamo su tragicne sudbine jako mladih ljudi ima li iko na ovom usranom svjetu da pomogne???????
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
ma jooj narkomanija.ba kud baš taj sajt...:D
tamo se svaki pokušaj harm reductiona osuđuje ko masturbacija u sjemeništu,
a adminica je pop iz hitler jugenda :p.
halucinogeni, dakle trava i lsd nisu problem vaše kćeri niti razlozi zašto se tako ponaša,
ona sama je "kriva" za to jer je sama donjela taj izbor...a trava i lsd su samo posljedice.
primjera radi, znam 2 ljudi koji su redovito dimili pa su prolazili s 5.0 u matematičkoj gimnaziji
još par ih je bilo s 4,neki profesori na faksu dime, circk je otkrio dna na tripu
(nitko od njih nema ništa manje skuren mozak od vaše kćeri)
a na kraju krajeva s obzirom kolko nam je potrebno mozga za uredan život u ovom sistemu čak ni da je thc neuronski napalm nemože se smatrat krivcem za dekadenciju il što god to bilo.
neznam zašto je krenula putem kojim je krenula, al trebate
prihvatit činjenicu da u ovom razdoblju gubite kontrolu nad svojim djetetom i
da je jedino što možete, pokušat joj pomoć kolko ona dopusti
sad sve ovisi o temeljima koje ste joj dali i nemožete puno toga promijenit.
iako ja osobno, ne zbog trave, već da vidim da će si moj potomak niskim obrazovanjem
upropastit prilike u životu bi je/ga izbacio iz kuće dok se ne opameti ili je zaključo u sobu bez prozora samo s hranom i knjigom dok neš ne nauči :D al ja sam psihotični fašist bez savjesti i zato neću ni imat djecu :p.
no pošto vaša kćer ide u trgovačku školu i s tim će ionako moć samo neki usran posao radit
pustite je nek se iživi imat će ostatak života da se brine i roboju drugima :p.
shvatite da to i nije tolko strašno kolko ste uvjereni znam hrpu ljudi koji su bili takvi
u pubertetu pa ih je prošlo i ništa im ne fali. samo što je većina njih to uspješno skrivala od svojih roditelja.
(a možda će bit propalitet, a možda će i umrijet...sve je to moguće al vaše živciranje neće ništa promijenit)
iako mogu pretpostavit vašu brigu i sve ovo vjerojatno znate...
naravno da ni jedan mentalno zdrav roditelj ovo neće ozbiljno shvatit, pa preporučam
da pošaljete neke informacije kojima bi mogli otkrit koji su uopće uzroci što se tako ponaša(osim puberteta)
ako ne nađemo riješenje za nju možda ako se dovoljno udubite u njen svijet počnete sljedit njen primjer:p.
jel ona ima ikakvu perspektivu u životu, svrhu ili nešto što je ispunjava?
jer ako ne tu vam je problem i tu prestanak konzumacije halucinogena neće ništa pomoć.
sumnjam da sam vam pomogao al došao sam samo ubit vrijeme tako da vam se zahvaljujem na ovoj temi.
 
11.06.2008
48
10
0
32
evo iskreno nisam procitao bash sve kaj se pisalo, al vecinu sam pohvato.., ja vam mogu preporucit sto da NE radite, jer znam kako je meni bilo.., koliko sam ja skuzio po sebi, a i od ekipe s kojom se druzim (mlađa ekipa jer sam sa svojim godišnjacima imo neugodnu situaciju sa drukanjem i policijom i svašta...) nemozete je spriječit da ide van, ja sam bjezo kroz prozor sa prvog kata (nadam se da ste vi u zgradi pa da to nece izvodit...) izlazio na stražnja vrata, kad bi naso zakljucana vrata spavo bih kod frenda il na tavanu (fala bogu svom).., NIKAKO joj nemojte prestat davat novce, barem da ima za kavu i cigarete svaki drugi dan, jer ja / moa ekipa smo radili stvari koje stvarno nebi covjek vjerovao kada bih napisao (niti nezelim jer nisam bash ponosan na to...) samo kako bi se mogli oblokat / napusit.., najbolje da joj dajete 10 / 20kn na dan, vjerujte mi, nece stedit da bi se ubila za vikend nego ce ic na kave i kupovat pljuge.., naravno uvjek je moze neko castit sa cugom / pljugom, ali nece to potrajat, kad tad ce nekom dopizdit..., cuvajte svoj novcanik / ušteđevinu (sakrijte najbolje) jer to je prvi nacin na koih ce doc do toga sto hoce.., branite joj da pusi pred vama il u kuci / stanu (cigarete, pogotovo ne travu).., nek se prošece malo, tako nece moc zapalit kad oce (pogotovo po zimi.....) sto se tice izlazaka, ha neznam kaj da vam kazem.., nemojte joj branite da se druzi s nekim, iako društvo ima najveci utjecaj na ponasanje i cuganje, samo cete je razljutit, a necete nishta postic... Eto sad sam malo procitao sto sam napisao i mislim da nisam bash pomogao i razmisljam da ne postam ovo al valjda cete nac nekaj kaj ce vam pomoc...

P.S. Ima jedan nacin da se full brzo dovede u red, al mislim da vam nece bash bit prihvatljiv / izvediv.., ako nadje decka koji ce je smirit, al tesko da ce nac nekog ko ce je smirit ako izlazi sa ekipom koja se ubija i pusi.., znaci treba nac nekog umišljenog šarmera...

sve vise i vise mislim da pricam gluposti i da nisam pomogo.., molim vas ak sam vam pomogo javite.....
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
a sve je pocelo sa vikend pusenjem,i pusenjem za koje je pojma nisam imala :vb_whip:

:signs054:
ja pusim vec deset godina zadnjih 7 se bas razbijam i nikada nisam imao zelju da probam trip i speed,pecurke dop ma nikad samo varim i to kapiram samo kao nekekav stimulans da mogu daje da radim i nastavi da zivim svakodnevni zivot