Problem s listovima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.12.2016
7
0
1
37
Pozdrav, citam vec neko vrijeme o bolestima na listovima, ali jos uvijek nisam nasao nesto sto bi mi pomoglo, jer jos uvijek neznam sto je s listovima, pa ako neko moze dati savjet...automat, 28. dan, zemlja plantella balkonia, zaljevam kad zemlja bude pretežito suha, temp. oko 23-26C i do sad nisam gnojio, prvi grow
 

Prilozi

  • image4.PNG
    image4.PNG
    387,2 KB · Pregleda: 168
  • image3.PNG
    image3.PNG
    379 KB · Pregleda: 160
  • image1.PNG
    image1.PNG
    367 KB · Pregleda: 172
  • image2.PNG
    image2.PNG
    334,1 KB · Pregleda: 159
Poslednja izmena:

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Nije pre blizu ali mislim da netrebas to staklo uzima ti lumene a mozda je i do stakla mozda radi hot spot na biljku u svakom slucaju nije strasno ja bi mozda maknuo to staklo i pogleda po forumu Scog ili lst tehnike uzgoja i probaj to radit
 
02.02.2017
5
0
1
30
Zdravo svima potrebna mi je pomoc imam unutrasnji uzgoj i stalno imam nedoumicu dali ce uspeti sta da radim da budem iskren kao ovaj grow box mi je poprilicno jadan imao sam 3 biljke koje su tek nikle imale su prva dva cveta i uvenule su osusile tako receno sada imam dve biljke lepo napreduju cini mi se da je deseti dan slikacu pa zelim da mi pomognete da mi pokaze te na greskama jel ni ne znam kako bih napravio sam grow box jel mi je za to potrebno nogo para pa sam gledao na yotubu kako se pravi inesto sam napravio
hvala vam
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Da drzi sam vrhove biljke malo ispod razine tog stakla lst treningom i stavi neki mali pc vent da puse izmedu lampe i biljke i da njise biljku i pofarbaj stjenke u bijelo ili zaljepi bjelu samo ljepljiva foliju/tapetu da ne gubis svjetlo
 
23.12.2016
7
0
1
37
ima s lijeve strane dva pc venta postavljena ispod stakla koji puše u biljke, ne vidi se na slici..krecem proucavat o toj metodi, hvala na pomoći
ako netko ima drukcije misljenje rado cu procitat i to :)
 
02.02.2017
5
0
1
30
Da stavio sam i foliju okolo slikacu vam sve i zelim samo da mi ukaze te na greske i da mi date neki savet imam i djubrivo neko sam kupio posavetovao sam se sa njim koje je djubrivo najbolje za rast biljke i dao mi je imam i ventilator za pc njega cu postaviti da puse u biljku i imam dve sijalice a inace grow box je u katronskoj kutiji
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
@Tarcy - tu ima 40-ak cm udaljenosti izmedju lampe i biljke, ja na toj udaljenosti od biljaka stavim 600w mh lampu, tako da bi bilo dobro maknut staklo i spustit lampu da bude udaljena od vrha biljke 20 cm otprilike.
Zalijevaj kad zemlja bude ful suha, dobit ćeš osjećaj za odredjivanje pravovremenog zalijevanja ako svaki dan podižeš rukama vazu. Zaliješ kad je vaza lagana ko perce.
Vodi računa o tome da se zemlja sporije suši ispod cfl nego ispod hps ili mh sijalice.
Biljka je lijepa al se počela rastezat jer je lampa daleko. Sretno dalje
 
23.12.2016
7
0
1
37
Hvala svima na pomoci, poceo sam s lst neki dan jako dobro napreduje, puno bolje od kad nema stakla takoder...ali imam opet dva problema..jedan su nekakve musice, pretpostavljam pljesnjive musice, jel moguce da su zbog njih listovi donji takvi kakvi jesu? A drugi problem je da je rezim na 12/12 bio od kad sam zasadio pa na koji nacin sad potaknuti biljku na cvijetanje?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
pa ako je automat i ista biljka sa pocetka topika, onda je trebalo debelo da cveta vec, ne vezano za rezim svetla?
za musice nadji posebnu temu o njima i tamo pogledaj, ja koristim onaj pips sprej za sve insekte :D
samo ne preporucujem H 10 parfimisani, oce da spali listove.