Problem s pušenjem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
jooj sijećam se svog prvog puta kad ovo čitam :DDDD hahahah koji lomovi.... upocetku rolanje bar pol sata ak ne i vise dok nismo uspijeli :) ma smijalica ... i sad godinama kasnije svako svoje ima od ekipe :) ide se na poker svaku drugu noc kod frend u garazu i svako svoju ganju fura ... :)
 
09.11.2009
14
0
0
33
gugy je napisao(la):
hehe de nemoj zahebavat da suu srolano uzimali hhh

a duga je to sad prica..uzimali preko frendice, a ona preko prijateljice. i ona pitala jel znamo sami smotat il ce ona, aj reko ti, posto nam je prvi put bilo i dobili mi sve na pladnju kuzis..tak da zapravo ni ne znas od kog si uzeo ni sta..haha :pat:

gleajte ljudi nismo mi profici, jos uvijek nama pise na celu zajebi nas..jer smo amateri, trea se ipak ufurat u ta sranja i slicno. nisam ja rođen za prepoznavanje dobre trave. prema tome..jbg
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
ja bi si oca prevario da trazi da mu gram srolam hahah imate 10000 videa na jutubu uzmi duhan za motanje i vjezbaj nece biti nimalo lako upocetku ali dode s vremenom ili pitaj "legicu" da te nauci, uvjek je lakse kada ti neko pokaze ko se kuzi u to:)
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
gle samo zikica doma zakljucaj se u sobu zemi si rolice par komada i s jednom cigaretom rolaj cijelovrijeme dok ti ne uspije :) filter si napravis i rolas dok ne krene... jednostavno sam je drzi zategnutom i samo ono laganini rooolllaajjj.... :D