Problem s pušenjem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.11.2009
14
0
0
33
E ovako.. 2 puta smo uzeli travu, i oba puta nam nije bilo ništa.
e sad se tu postavlja 2 pitanja, jesmo li uzeli dobru robu i jesmo li dobro uvlačili?
raspitao sam se malo okolo, i čini se da mi nismo radili kako treba. uvlačili smo ko cigare, uvučeš kolko moš u jednom dimu i do pluča i ispušeš. i ništa, ništa i ništa nama.
e sad, čuo sam da treba uvuč 3 dima(jedan, pa drugi, i treci i onda do kraja i zadrzat). jel ima sta u tome? jer ovako mislim da nema smisla.
ili se moze uvuci jedan dim i to onak pravi i zadrzat...? kolko ga treba zadrzat? jel funkcionira ono s 3 dima?
eto,nadam se da će mi netko ubrzo pomoći,jer vikend je blizu. ;-)
pozdrav
hvala
 
29.01.2009
43
1
8
33
Moguce je da niste dobili travu.Pogledaj po netu slike kako izgledaju hedovi.
Druga opcija je da morate popusiti josh koji put da biste osetili rad jer marihuana ne radi prvih par puta.To je neki chudan fenomen,ima tema o tome na sajtu.
Verovatno ste dobro uvlachili jer treba biti stvarno lud ne znati udahnuti dim.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
nemoj mu govorit kolko imas godina, on ti dolazi doma i siluje!!!!

ŠALIM SE,....

ili ste dobili visokokvalitetan peršin za 100 kuna gram ili morate još par puta uzet jer nikad iz prve ne lupa....

znaci, filter od kartona, rizla, pomješat vutru s duhanom i pušit kako god oćeš (samo se makni od onih sranja tipa "drzanje dima 120 sekundi" i te brije....)...povuci dim-dva, al ga povuci u pluća, ispuhni nakon sekundu i to je to, cijela filozofija

i pobrini se da dobiješ vutru iduci put xD
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ne pitam za godine bez veze,BITNO je znati jer nije ni svaki organizam isti,ali dok kod ovakvih pitanja shvatite neke stvari radite problem čovjeku a ne riješavate ga!
 
09.11.2009
14
0
0
33
nemojte mislit da smo djeca od 13 godina i takve piz-arije jer stvarno idemo po kucama i silujemo..hehe
ugl. povucem ja, i to dobro do pluca i nist. tak kod svih,bit ce da je kakva mrkva bila u pitanju ili peršin. :p
a jel znate rec mozda kak se krecu cijene?
aj jos cu precizirat, prvi put bili ja i jos jedan lik i streslo nas to dobro, ne mos hodat kak treba, teske noge, al kad smo sjeli, fajront. ko da nist nismo uzeli.
a drugi put, bolje da ne pricam. okus kao da pušiš borovinu. čista borovina.
tak da, moguce je da smo dobili prvoklasno smeće
 
09.11.2009
14
0
0
33
eto green 17-18 nam je.kako tko. lakše sad?

sakisha jesmo dobili travu, to je sigurno, a sad kakvu.. XD
ne, salu na stranu, to su vec ohoho pušaći od kojih smo uzimali.tak da ima u tome vjerojatno nesto
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Je lakše mi je :))
O cijenama ima tema na forumu,ali znate da je danas skoro sve na okruglo tako da je sve to isto samo ovisi koliko poznaješ osobu kod koje kupuješ pa se lakše dogovoriš,iako večina ne hebe 5% i da ti je brat.
Ne kupuj u svake budale koju ne poznaješ,istina,organizmu treba da se privikne ali ako je dobra vutra nemoguče je da ne osjetiš ništa-tu ima i previše slika kako vutra izgleda.
Dim je dovoljno da zadršiš malo više nego duhan,ja najmanje 5sek. i 2-3 serije dok je kod mene,i tako bar 3 kruga.
Al jebbeš to,jednostavno uživam pušiti sam ili s osobom s kojom dijelim krevet,ostale neču baš da gledam kad več uživam.
Vidiš da ne silujem i ne grizem,bar ne ja:icon_lol:
 
09.11.2009
14
0
0
33
a je da, nema to baš pravila kolka je cijena. :S
znači te fore sa 3 dima odjednom nisu baš nešt..?
jer mi skoro pa ništa nismo osjetili kad smo normalno uvlačili i zadržali par sec.
u prijevodu, uterali nam sa smećem.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
ako su vam noge bile "teške" znaci, uhvatilo vas je, a sad, kako koga ulovi, svakoga drugacije....nego......o highu ti dosta ovisi i psiha (okolnosti u kojima pusis, razina opustenosti i ta sranja, nadji na forumu vec ima znam 100% jer sam ja o tome bio sastavio neki post al se nesjecam gdje...)ugl, ja npr nemogu se lijepo ugruvat ako stalno iza sebe gledam oce murja naic, oce ko vidit i ta sranja....znas o cemu mislim.....

cijena....

pa manje vise u HR svuda isti k....

100 kuna gram "supergrassa" što nije niš drugo nego vutra al jbg, ekonomija i business čine svoje, pa i mrave pod medvjede prodaju
 
09.11.2009
14
0
0
33
moguće je da ima veze sa psihom..jer jednom smo bili u parku i to ono, stalno si pod pritiskom, ako tko naiđe na.ebo si i to tesko.ne mozes se opustit nikako
al ipak, drugi put smo bili kod kuce kod frenda i tada apsolutno nist. morat cu se potrudit povuc dobre veze da nadjemo dobru robu pa da vidimo kak ce onda bit.
a to sto kazes otprilike 100 kn gram..za kolko je to ljudi? tak smo i nabavljali,al sve vec ono upakirano, sam uzmes, zapalis i toe to. moguce je da nam je u tom zajeb. :S
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nije to baš bila poanta ali eto,to je postalo preskupo za kupovati,dobije se sramotno malo,i svakakvo smeče,i ti si se uvjerija mada je u pitanju valjda globalmi zajeb.
Jednostavno ne želim više biti u tom lancu i biti povezan s takvim ljudima.
Radije neču ni zapaliti:watchplant:
Al eto,idem sad jednu :)
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
horatio je napisao(la):
tak smo i nabavljali,al sve vec ono upakirano, sam uzmes, zapalis i toe to. moguce je da nam je u tom zajeb. :S

cek, cek.. upakirano u rizlu??? mozda sam krivo skuzio al ak je tak onda nema smisla pricat dalje..
spalili te, vjerojatno ste nikotin duvali sa raznoraznim dodacima.. MOZDA je i bilo 2odsto trave u dzoksu
 

AFGHAN

Aktivan Član
08.04.2009
59
2
0
35
da 2 posto trave, vjerojatno su tako naivni da im je uvaljena majčina dušica, kamilica ili origano

cccc dečki, počet razmišljati jer ovako nećete daleko stići
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
a piceki....nikad, al NIKAD nemojte kupovat vec srolano...pogotovo ak izgledate tak kak izgledate....tinejđeri kojima na čelu piše da nemaju pojma (ne mislim ovo kao uvredu, neg kao cinjenicu) jer vam na čelima uz to piše i "sjebi me". samo prozirnom tintom. koju samo vi ne vidite.

sljedeci put uzmite barem 2g-a, i ako vas troje puši, možete bez ustručavanja upizdit 1g u jedan roll, i ak ono kaj mrvite fakat miriši ko borići i ljepi vam se za prste tak da nemrete smrvit, you're in for a party. jebeš priće s uvlačenjem...to dolazi prirodno.

možda se neki neće s ovim slozit, al nikad al NIKAD nemojte pušit vani po parkovima itd...ak vam je već bez zbog staraca, pricekajte da neko ima prazan stan, zbuksajte se, nabavite grickalice i skinite fear and loathing in las vegas, i uzivajte. btw, sad vam je vrijeme poslje harvesta, pa se može nabavit lijepi outdoor za ne prevelku cijenu, imajte i to na umu. umu. naumu. numu. lol. ne.