Problem s pusenjem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.09.2012
2
0
0
33
Pozdrav narode,
nez tacno ni kako naleti na forum al svidim ima interesantnih tema sto me raduje.
Inace sam sportas i ne pusim ali vutru pokušavam..
Vec veci broj puta sa rajom se nadjem, oni crknu od smijanja a meni apsolutno ništa. Znam i u cemu je problem ali nisam pametan sta da radim po tom pitanju.
Dim treba povuci u pluca i tu nastaje problem.
Povucem dim pokusavam isti udahnuti i dodje negdje do grla gdje isto da "udari" od neki klinac i ja se zakasljem pravo nezdravo, jedva dodjem sebi.. Onda sam pokusao da drzim dim u ustima, otvorim usta i lagano udisem dim ali da mi je nesto bilo i nije..

Ako ko ima kakvu pametnu sugestiju il bilo sta bio bih zahvalan :)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Napušena Vjeverica;224864 je napisao(la):
Ovaj je maloljetan.
A ti si dosadan i sada ćeš lagano popiti bodove za spam. :thumb:


@Enraged
Rješenje su jestivi pripravci od kanabisa, znači kolači, ulja, slatkiši, napitci i sl.
Ili vaporizatori.

A za početak možeš probati smotati jednu čistu bez duhana, i ako je kvalitetna vutra koja je dobro sušena i adekvatno
skladištena u tom slučaju grebanje grla i općenito sav taj neugodni osjećaj udisanja dima bi trebao biti poprilično blaži.
Ako je neka albanka smećarska koja je prošla kroz tri granice i pet kamionskih rezervoara za gorivo vrlo vjerovatno će da grebe. :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Teško da će mu biti dostupni drugi načini konzumacije osim frule(kolači,ulje,vaporizer),moj predosjećaj...znači jedino što ti preostaje je pobijediti pluća,nadražaj kašlja,bol u istima i sl,ako želiš konzumirati marihuanu.
Nemoj da te prevari pa da počmeš sa konzumacijom duhana uz vutru:icon_lol:
Ili nemoj pušiti ako ne ide,što je isto dobra varijanta :)
 
04.09.2012
2
0
0
33
hvala momci, neki drugi oblici konzumacije u Bosni, tesko.. a ovo mi se pokazala kao dobra stvar za rjesavanje nagomilanog stresa. Nešto kao reset button. Eh sad mi neki sugerisu da pokusam pusit kroz, kako to oni ovdje zovu, rucni bong.. pa cu vjerovatno probati i tako.
U svakom slucaju hvala i jako sam iznenaden brzim odgovorima
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
bolje kupi bong nego da ga radis od nekih limenki ili sranja sta sadrze otrove... mislim mozes ti i dobar kucni bong napravit ali bolje kupit :)
a vaporizeri su preskupi... barem za mene...
bong i maslac radi pa u kolace :)
a i ulje mozes napravit pa s iglom se bocnes par puta u zilu :icon_lol::vb_whip:
siguran sam da ces naci pravi nacin konzumiranja za tebe i sretno!! :)

peace out !