Problem s roditeljima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
e obaš sam napiso lijep post kad me iznenadi ovaj odlični v bulletin
al nažalost post mi niije prošo
tak da imam pomiješane osjećaje hehehe
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
mali ako si ti takav kako se ponasas prema nama ovde ,mislim koliko psujes i kako se ponasas,ni ja svojoj cerci ne bih dao da sa takvim prostakom koji mrzi psuje i pljuje svoje roditelje ne bih joj dozvolio ni tren da provede sa tobom .jer sta ona od tebe moze da nauci??da psuje i da mrzi roditelje???sta joj ti mozes pruziti i priustiti?nista osim frustraije,problema ,stresova, i kazni koje vec zbog tebe trpi u vidu zabrana.i malo slusaj sta ti se govori ne teraj vodu samo na svoju vodenicu jer lepo ti je rekla., devojka da je stvarni problem u tebi.,a srce ce ti pucati u zivotu mnogo puta samo je pitanje koliko ces ti moci da izdrzis ta pucanja.pa ti si samo od jednog problema napravio scenu i to po tvom pisanju veliku,zamisli se malo nad tom cinjenicom sta ce biti kad malo porastes,kakav ces onda biti ?psovaces kao kocijas i mrziti sve sto ti se na neki nacin suprotstavi,spusti loptu na zemlju i kad pocnes da volis,ali iskreno da volis svoje roditelje naci ces i devojku. jer kako da neko voli ako ne voli tj.jos gore mrzi svoje rodiljelje? koji su ga od kile mesa podigli ,voleli ,mazili,brinuli o njemu,bili sretni zbog njega , da bi im on vratio tako kako im vraca,stidi se,pa da si moj, a sreca da nisi ne bi ti meni bato ni minuta bio pod mojim krovom,vec bi bilo ono,, putuj igumane,,jos samo da ti ponovim ono sto ti je rekla devojka.i ona je u pravu kad kaze da je u tebi problem,i pokusaj da ga prevazidjes i drugo ponovo se stidi,stidi se klinjo jos si balavac koji je u pubertetu ali te to ne opravdava,jer su i drugi u istom pa oni ne mrze, a ne znas postovati najmilije stidi se ,meni si odvratan mada te ne poznajem ali ove tvoje reci meni su stvorile neku sliku o tebi i mogu ti reci da je slika ocajno losa,i prestani o ovome pisati jer to tvoje pisanje je ogavno,odvratno nipodastavajuce,i nemam vise reci da ti opisem tvoje ponasanje koje bi ti hteo da ga neko raazume.mislim da te ovde sa takvim stavom 99.99% ljudi ne podrzava.mali odrasti...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Garinco je napisao(la):
meni je ovo ogavno ,sramota psovati roditelje je greh najveci ti si momak jos dete i ne znas da su roditeji jedini prijateli na ovom svetu.

Kad poraste kasce mu se samo.Shvatice na kraju da je porodica,odnosno da su roditelji zaista jedini naijiskreniji prijatelji.Istina je da ni oni nisu bas uvek u pravu i dak nekad cine neke stvari koje mozda i ne bi trebalo ali oni uvek zele najbolje svom detetu.

Zato domba iskuliraj malo.Mlad si jos.Ima vremena za sve. ;)

E da,jedno hipoteticko pitanje?Sta ce biti ako se danas,sutra razidjes sa tom devojkom?Jel to ona ista zbog koje si hteo da se ubijes?

Ma ne brini nista,to ti je sve manje vise biohemija,pubertet.Proci ce!
 
21.09.2006
12
17
0
Nemoj se tako ponasati prema roditeljima. Mozda su se tvoji opekli u zivotu pa zele da zavrsis skole kako bi ti zaista bilo lakse u zivotu. Vjeruj mi, cak ni doktori ne gledaju isto na ljude sa SSS i VSS.

I to vrijeme koje jedva cekas nije tako bajno. Da mozes raditi sto hoces ali onda i odgovaras za svoje postupke. Ali u toj prici nema milosti. Dodu racuni, nikoga ne zanima imas li novca ili ne. Dode kraj mjeseca i nemas za kruh.. boli sve ***** za tebe jer ionako imaju svoje probleme. Sad je to tesko shvatiti ali za jedno 5 godina pozeljeti ces da te mama hrani, da ne moras TI 9-10 sati dnevno raditi (pogotovo ako zavrsis samo srednju skolu) raditi (8 radnih sati je samo na papiru), da ne moras placati kaznu za parkiranje i sl. Daj i ti nesto za uzvrat mami. Budi dobar sin, pa makar samo u njenim ocima.

I na kraju, poslusaj sto ti kazu stariji ... roditelji su jedini koji ce biti "uz tebe" kada ce ti biti najteze.

Kako Garinco kaze, nemas ti pojma sta znace problemi u zivotu.

P.S. Ako ces sa tim "spavao sam i nisam napravio nesto nebitno" stavom ici kroz zivot, saznaj gdje su pucke kuhinje ;) Jedino ce ti to mama tolerirati.
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Mi smo tu negde istih godina tako da bih te trebsao razumeti ali...
I ja sam bio sa devojkom 2 godine i dok su nam branili nama je bilo super i hteli smo da se odselimo i zivimo zajedno,cim su prestali da nam brane i da me njeni matori gotive (Cak me njena majka zaposlila) mi smo lagano poceli da se udaljavamo i raskinuli smo posle 2 meseca.
Mada ja nikad nisam ni pomisli da udarim roditelje cak im nisam ni ruznu rec rekao, moras shvatiti da nije sve ruzicasto. Najbolje je da nadjes neku sredinu sa roditeljim i da pokusas da im ne stajes na zulj kada su vidno nervozni jer ce se tada iskaliti na tebe zbog najmanje sitnice.
P.S. Ne znam zasto toliko psujes, previse mrznje izlazi iz tebe to moras da ispravis na vreme jer posle neces moci da ispravis.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
@angels
a jeste mi svi dobrice, ja znam sebe u milion situacija di sam se suzdržavao da ne budem puno gori nego što je evo u sad ovoj situaciji ispo domba
al to je bilo tad, kad sam bio mlad,

@domba
ak se srdiš, ne pretjeruj
bog vidi sve
a ak te rade hormoni
onda si najebo, il ih spusti s nečim;)
ma zajbvam se probaj ih preusmjerit na nešt drugo,naprimjer na skupljanje adresa koje trebam za letter campaign

stvar je vrlo jednostavna
načelno djeca trebaju poštivati roditelje a roditelji ne trebaju ogorčivati djecu (bar tak piše u bibliji)
no ipak
dombini roditelji nisu naši roditelji
naši roditelji nisu dombini roditelji
a svakoj situaciji postoji iznimka

naprimjer,ja sam mamu vidio tek sa 19 prvi put....i šta da mislim o njoj? ili o starom koji me puno voli al s kojim jednostavno nemrem nać zajednički jezik, tak da nepričamo puno (nisam se čuodesetak dana s njim) već se držimo osnnova:šta ima novo?kako je vrijeme kod vas?trebam pomoć?ne trebam pomoć?i tak

primjer 2, prije par mjeseci sam čuo i još ne dolazim sebi za jednog......koji je seksualno zlostavljao kćer godinama i pri tom recitirao očenaš
želudac mi se okrenio kad sam to čuo
totalno poremećeni umovi

tata pokloni ćeri bijesnu pilu fakat nabrijanu a ova u histeriju jer je crven a ne plavi

domba ne omalovažavam tvoju situaciju, samo
sve ima svoje zašto a u odnosu roditelj-djete ima najviše zašto-zato
al vjerujte mi bog vidi sve i ništa mu nije sakriveno,
a tebi bi bilo bolje da ti neotkrije
jer kad ti otkrije bićeš jako jako jako mali
što ti ustvari može biti šansa da narasteš...whatever

nedavno sam sreo frenda kojeg jako dugo nisam vidio,i on još uvijek ne zna kak da prihvati da mu je stari umro (prije 8g)

cijeni život kad god stigneš i traži način da to mogneš!

idite u miru
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen
mir s vama
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
nemoj da te ja bijem jer ne posujes roditelje jer ces i ti biti roditelj pa sta ces onda ako se tvoja deca budu se ponasali ko i ti sada kako bi se osecao? zato budi dobar da ne bude batina po guzici jer si ih zasluzio.i sutra pre spavanja zagrli roditelje i poljubi ih videces koliko ces se i ti i oni bolje osecati. ajde cao i pazi se za batine po guzici sam mislio ozbiljno.jer je batina iz raja izasla