Problem s roditeljima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Eto,12:00 toèno od kada sam poèeo pisati ovo,iziritian jer me nazvala cura zbog koje živim i rasplakala se jer je rekla da jednostavno više nemože živjeti sa starcima...meni jako jako jako poznata prièa,kao i ostatku moje ekipe.Da neoduljujem prièu o èemu se radi,cura ne da mi je ispravna,savršena osoba u mojim oèima,za mene nepostoji bolja,jedva èekam da bude povraæala i imala velik stomak od mene :),eto koliko je volim kada hocu imati djecu sa njom,..o èem se radi,roditelji joj stalno prigovaraju ali za sve.Ima mlaðega brata koji je toliko razaen da kada sam danas bio kod njega mora mu se kuhati 5 ruèkova da bi on odabrao jedan koji mu paše,naravno roditelji su na poslu i sve kuha moja cura,dakle kuha svaki dan ujutro popodne i naveèer,sprema kuæu,brine se o tom konju od brata kojeg sam dans uhvatio za vrat i reko mu da prvo nauèi brisati guzicu a onda vrijeðati sestru jer nije svjestan koji je idiot[poèeo joj dobacivati da je jadna i slièno ona se rasplakala...],budala razmažena ima 8 godina i mama mu još uvijek briše guzicu nakon što sere,...uglavnom....rodielji joj stalno prigovaraju za školu,za sve,ali ne normalna prigovaranja,TO JE JEBENO BOLESNO.Stara je vrijeða da je ona sluèajno ispala,da je uopæe nežele,stalno joj svaku pogrešku nabijaju u nos,a sve dobre stvari KOJIH JE PREPUNA samo zaobiðu...brane joj da ide van,da ima prijatelje,da ima sve...jedino što smije je uèiti 24 sata da bi se njezina mama kurèila okolo kako ima super uspješno dijete,....nije mi jasno što im toliko znaèi škola i što joj toliko seru za školu i za svaku malu pogrešku,..PA PIÈKA VAM MATERINA TO ŠTO STE NAM RODITELJI NEZNAÈI DA MI NEMAMO ŽIVOT!Mrzim vas..sve roditelje...mrzim vas do groba vas mrzim!I nikada me to neæe proæi..i to nije samo zbog moje cure koja to trpi veæ 10 godina kao i ja kao i svi moji prijatelji i kao svi koje poznajem....zašto ste takvi idioti?Za koji ste nas ***** pravili ako vam je jedina uživancija srati nam i uništavati nam snove...zašto se onda pitate da nam je jedini san otiæi što dalje od vas seljaka sa 18 godina?ÈUdite se.....nemojte..sami ste si krivi kada vam dijete doðe sa 18 i pošalje u *****...idete mu udariti šamar....ajde malo sada stanite u tom trenutku...vi njemu možete reci šta god mislite,napraviti šta god hoæete,dati sve kazne,sve mu zabraniti, i to raditi iz dana u dan a on vam nesmije ni jednu psovku reci?Nedavno sam bio kod psihologa jer su me starci odvezli tamo,sukus prièe je bio što sam došo ujutro iz škole umoran i nadrkan od profesora pa sam malo zadijemao...kako sam zaspao došla je stara sa posla nadrkana jer ju je netko izdrko iz posla..prvo što je napravila je ušla u sobu i vidjela kako spavam DA BI SE KUÈKA poèela derati o nekoj nevažnoj stvari,ja sam se samo okrenuo i nastavio spavati..ona je izašla iz sobe i opet ušla..zaletila se na mene i spucala mi šamar A JEDINO ŠTO SAM NAPRAVIO JE SPAVAO...naravno to je bio kraj..to je bilo zadnje...ustao sam je,uhvatio je,otvorio vrata sobe i izbacio je van iz sobe,i znate tko je u toj prièi lud...JA ...JEBENO JA!!NE ONA..NEGO JA...Ponekad se zapravo pitam šta koji ***** pravite djecu ako æete takvi biti prema njima,nije mi jasno da je bitnije ta škola nego naše zdravlje,život,sreæa...pa koji vam je ***** roditelji?Svi mi govore da trebamo naæi neki zajdnièi jezik,i u školi i sve..pokušao sam i znate šta...uzmite taj jezik i nabite si ga u guzicu seljaèine debilne mamu vam jebem biti æete i vi stari pa kada trebate pomoc ljepo idite u dom pa tamo pišajte u pelene dok vam se smijem iz prozora..onda æete se pitati zašto je to napravio..zašto me sada muèi?Pamti pa vrati..eto samo to...pamti pa vrati...ako udaraš psa previše jednom æe te ugristi...svi mi imamo granicu ali polako mi je ljudi guraju do rubova,....ajmo reci da i u nekom poremeæenom svijetu i je problem škola..eto moj lega je jebeni 4.razred opæe gimnazije prošo sve razrede sa 5 i i dalje njemu seru.ETO ŠTA JE SADA PROBLEM SELJAÈINE DEBILNE?ŠTA VAM SADA NEODGOVARA?ŠTA JE SADA?!Jednostavno sam shvatio da bez obzira koliko se trudiš biti dobar i "normalan" prema njihovim standardima nevrijedi jel oni uvijek traže problem neki koji da vam nabiju u nos i koji da vas spuste...ako vi imate nekih problema to mene nezanima...vi imate svoj život a ja svoj...eto moj lega neprièa sa starom 2 godine veæ...i shvaæam ga..isto se ponašala stara kao prema meni i kao prema mojoj curi i svim mojim prijateljima..kada bolje pogledam nema roditelja koji su normalni..nepostoje....svi popizde od neznam kojeg razloga..ma znate šta...BOLI ME ***** KOJI IM JE RAZLOG..jer su me oni i natjerali kao i mene i moju curu sve moje lege da me više boli ***** za starce i šta oni hoce,...misle da mogu upravljati stalno samnom..odreðuju mi sa kime cu se družiti,kad cu spavati,kada cu srati..pa jel to sloboda?Nerazumijem..pa i oni su bili mladi,pa i oni su imali kazne,pa jer su oni voljeli kada su im starci davali kazne i slièno?Jel su oni uživali u tome?Jer oèito jesu ako to isto rade i nama.....i šta sada reci joj curi kada mi kaže plaèuæi da jedva èeka 18 godina [ima 16] da ode iz kuæe..šta reci tako nešto kaada znaš da to nije pametno ali znaš da ima svaki jebeni isusov razlog da ode!jedva èekam da odem iz kuæe,da više imam svoj stan/kucu,da imam svoje dijete i da mu DAM DA JEBENO ŽIVI!Sve vam je u kaznama,vrijeðanju,nekim nasilnièkim ispadima,.....koji vam je ***** svima?!Mislite da æete me oraspoložiti da nešto napravim ako mi date kazne ili nešto?hoæete..oraspoložiti æete me samo da vas još dalje pošaljem u ***** i odem što prije od vas...sada znam šta æe biti....neka pametna budala æe se pojaviti i reci a šta bi ti bez njih,oni te podržavaju i slièno...e ta budala koja to bude napisala UZMI SI SAV NOVAC MOJ KOMP MOJU ODJEÆU I TO SI NABI U GUZICU BUDLAO NERAZUMNA!Ako si me išao praviti veæ jel si to radio da se možeš kurèiti okolo sa prijateljima kako sam ja savršen ili si me pravio da ti budem nasljednik?Jednostavno ja nemam više rijeèi za vas.....jedino što imam za reci je dao bog da svi koji su takvi prema svojim sinovima što prije ostare da vide šta je to zajebancija....jedva èekam da se odselim a do tada
SVIM RODITELJIMA JEBEM MAMU U 3 PIÈKE MATERINE!

hvala na razumjevanju...
 

BossGrow

Aktivan Član
04.12.2006
110
21
18
41
i meni su sa 16 god roditelji bili krivci za sve
sigurno da ih ima i ovakih i onakih, ali vjeruj mi da ce ti i ovaki i onaki jednog dana kad ih ne bude, falit...
i koliko ces samo puta rec, dobro je stari govorio., ma koji se ***** nisam ponasao malo odgovornije., zasto sam mu rekao to i to i zasto sam takav kreten bio
e jebi ga sad, starog vise nema
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Prijatelju samo da znas ovaj post sam kopirao i umnozit cu ga u puno puno primjeraka jer ovo za mene ima jebeno veliku literarnu vrijednost. Puno ce se raje naci u ovom. :lol: :lol: :lol:
 

BossGrow

Aktivan Član
04.12.2006
110
21
18
41
a bas ima jebenu literaturnu vrijednost
covjek treba doktorirat da bi toliko prosirio percepciju da moze dokucit nesto ovako duboko
ili se prosvjetlio dok je gledao strumfove :beba:
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
meni je ovo ogavno ,sramota psovati roditelje je greh najveci ti si momak jos dete i ne znas da su roditeji jedini prijateli na ovom svetu.razmisli malo,trebalo bi da se stidis svojih reci
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Momak se bas uzrujao odavno nisam video tako haotican text. Ono je bas tesko procitati.
Dobro je imati normalne roditelje ali mnogi nisu te srece. Lepo je imati i dobru decu ali i ako nisu roditelji snose bar pola odgovornosti dok obrnuto ne vazi. Imam i decu i roditelje i gledam to nepristrasno.
Prijatelju srolaj nesto, opusti se i ne shvataj zivot previse ozbiljno.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
evo vidite da su super...kao poslje æe ti biti žao,..HOæe mi ne biti žao,....jer ako se netko svaki jebeni dan prema tebi ponašao kao najgoroj osobi kako onda da ti može biti krivo?!I pola vas nije shvatilo post...ovo nije post razmaženo dijete nešto nema pa mu neodgovara..sve što vidite..moj komp,odjeæa,..veæina stvari sam sam kupio od svog novca od švercanja ko zna kojih stvari više...neželim viðše ovisiti o njima jer sve što kupe nabijaju poslje na nos kako ono kako ovo...pun mi ih ***** više..i shvatio bi ajde jedna budala kao ja...ali brate kako onda objašnjavaš da je svima tako?!
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
EVO I SADA KAŽETE KAKO NE POPIZDITI!nazove me ženska i opet plaèe..rekli joj starci ako dobije jedna misus u 6 mjeseci zabraniti æe joj da bude samnom i zakljuèati æe je u sobu i neæe nigdje smjeti ici do kraja godine!Eto...eto savršenih rotitelja koji sve rade za djecu.....ponekad mi stvarno nisu jasni..ni moji ni njezini ni nièiji....i rekla stara kao kada stari doðe da æe vidjet isvoje

MAJKE MI ISUSOVE AKO JE STARI TAKNE JA CU GA OSOBNO UBITI BOLI ME ***** JER AKO NJU TAKNE ISTO KAO DA JE MENE DIRAO!!!!

i to nije ništa..starci od moje legice.[tek sam sada saznao] su isti bili kao od moje cure..nakraju nije mogla više izdržati...otišla je od kuæe i nije je bilo 2 tjedna...nakon 2 tjedna je došla i prvo što joj je mama napravila je UDARILA JOJ ŠAMAR..STARI JE UHAVIO I ODNIO U PSIHIJATRIJU..I SADA LEŽI U PSIHIJATRIJI..

JEBEM VAM MAMU DA VAM JEBEM MAMU PROKLETU MRZIM VAS DO GROBA VAS MRZIM!

@ Vutragenjo onda ti prijatelju skidam kapu i mislim da bi trebao sagraditi hram za takve roditelje i ja bi ti pomogo da ga izgradiš ako su takvi!


ali zašto ostali roditelju su tu takvi?! AJde zašto oni to sve rade..zašto joj sada daju kazne,zakljuèavaju,brane sve,ašto meni isto..zašto skoro veæini isto!?

PA ZAŠTO JEBO GA OTAC PA JEL SMO MI STVARNO TOLIKO LOŠI?!

zamislite cura me nazove i kaže,..ja mislim da su oni upravu da je problem samo u meni....e srce mi je puklo matere mi...srce mi je puklo.... :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Sa svojom boljom polovicom sam punih 10 godina, imamo klinca, sve regularno ... pa recimo da znam o cemu ti govorim. :wink:

Moja preporuka ti je da se smirish (i ti i ona), prespavas par dana i onda hladne glave razmislis o svemu.

Energiju usmjeri u ostvarivanje postavljenog cilja umjesto da je rasipas na nervoze i agresije.

Nadam se da ce sve bit OK. Sretno !
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
Puno teskih reci je ovde palo, nadam se da se neces kajati... Za svoju majku bih otisao i na mars ako treba...
Majka je svetinja kakva god bila
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
Zaista mogu reæ da te razumijem....
samo kolko sam primjetila vaši starci se previše brinu dok se moji uopæe nisu nikad brinuli....batina je bilo uvijek èak do moje 18 godine...(dok nisam pukla i pozvala im muriju)...a tuènjava je u meni izazivala buntovništvo....što su oni mene više tukli ja sam bila gora...i kad su možda bili u pravu ja sam im uvijek kontrirala da im napakostim(sad kad na kraju sve zbrojim napakostila sam sebi...pogotovo što se tièe škole)
i ja sam osjeæala takav gnjev koji ti nosiš u sebi...
a nisam znala pravi naèin kako ga izbacit i napravit nešto korisno...
samo zapamti agresivom ne možeš iæ na agresivu...zlo ne možeš istjerat zlim....(razmisli)pozz :roll:
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
Kad sam bila na trecoj godini studija,a malo me bila ufatila neka kriza,nista mi se ne uci pod milim bogom,samo sedim u sobi i grickam zanoktice,kad moji udju ja kao citam a u stvari buljim u plafon i mislim kako sam jadna....i tako se to oduzilo.I tako meni tata jednom u nekoj raspravi kaze : dok ne ocistis trecu godinu zabranjeno ti je da izlazis i da ti bilo ko dodje !!! (to ciscenjeje otprilike je trebalo da potraje oko godinu dana)...e tu vise nisam mogla da izdrzim,,,nego sam se slaaaaatko nasmejala.I on je posle par dana shvatio koju je nebulozu rekao i sve je zaboravljeno.
Ali isto tako,da me roditelji nisu forsirali za ucenje,ja fakultet ne bih zavrsila jer sam lenja po prirodi,makar ne u roku....sad ne bih bila lekar...fuck !>>>bila bih neka frizerka ili kozmeticarka i ubijala bih se od para,svake godine letovanja i zimovanja,krpice,kola...a ne premisljam se da li da kupim stolicu za komp ili novi kauc,pa sad kad ukocena i posle par inekcija koje je deluju sedim i ovo pisem pod bolovima,mislim kako treba dete pustiti..a ne po svaku cenu.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Postoje dva nacina da se izvucete iz ovih govana:


1. Smislite plan kako ce te biti zajedno. Treba vam posao i lova da se osamostalite. Bilo to za godinu, dvije ili tri brzo to prodje a vi imate plan zivota. I ako se stvarno volite odete ziviti zajedno u nekom cumezu. Radite i zrtvujete se ali ste zajedno. Bog ce vas pogledat nema sumnje.

2. Drugi je da se zajedno bacite sa mosta a to je naravno kukavchki nachin i naravno kraj vase lijepe ljubavi...
 

ArtifeX

Aktivan Član
01.10.2005
72
1
0
PSG fan je napisao(la):
Majka je svetinja kakva god bila

Ko sto jednom neko rece, "Velika je razlika izmedju majke i zene koja je rodila dete, dete moze da rodi skorao svaka zena, a majka nezna bas svaka da bude"