problem sa biljkama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
ljudi pomagajte sta da radim u saksiji imam osam biljki stavljo sam linkove neki su vidjeli neki ne.kad sam je gledo, gledo sam je kroz prozor posto mi stoji na balkonu, i danas izadjem na balkon da vidim, kad primjetim ima dve tri zenske biljke e sad neznam sta da radim.imaju sjemenke al tek su pocele da rastu,da li da ih uklonim ili da ih ostavim javljaju dobro vrijeme do polovine 11 mjeseca pa tako da ce moci da mi stoje jos na balkonu da ih neunosim jos pod lampe,evo slike da vidite taj problem amlo su mutne posto sam sliko sa telefonom.



http://img518.imageshack.us/my.php?image=img010gb2.jpg
http://img518.imageshack.us/my.php?image=img011om6.jpg
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ja baš volim tvoja vel'ka jaja.

Nekužim u čemu je problem,a u biti kužim šta je, neda ti se čitat je'l.

Pa nisu se te biljke jutros stvorile pa sad odjednom neznaš štaš s njima,
rasle su one već dugo pa si mogo saznat šta si god htio,al nisi.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
'i danas izadjem na balkon da vidim, kad primjetim ima dve tri zenske biljke e sad neznam sta da radim.imaju sjemenke al tek su pocele da rastu'

Jel' ovo za bisere ?

Već ga vidim kako u piđami, sa kavom u ruci izlazi na balkon, full šokiran ... otkud tu sad biljke, neka mooda, neki problemi ...

lol-057.gif
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
slusajte nesto ja sam ovde novi, a neki jadnici mene nemogu omalozavat kao ovaj bongas i pojedini ako hoce da omalozavaju pa da se nadjemo u stvarnom zivotu pa nek onda probaju, jaki su samo preko foruma na rijecimam a u zivotu su pic.. jedne obicne
znaci kao da sam nekom j... sve po redu a ja sam samo pito ljepo pa onda molim i ljep odgovor a ne da me neko tu pokusava nakiljat, ako hoce da se nadjemo pa da proba to da uradi,A to je druga stvar sto sam ja pogrijesio pisajuci danas brzo posto sam zurio,mogo je neko reci e druze pogrijesio si.a ne odma ga nakiljat. Mislio sam da musku ostavim za sjemena a da zenske odvojim posto ja sadim dosta i ja nekupujem sjemena vec dobijam i neznam kaka su ona, da li su muska ili zenska,reko da nece uticati na presadjivane
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
@ badzo
nemoj da se vrijedas...ekipi je sam pun ku... ljudi koji oce sve na tacni. a sad da si se mal obrazovo na forumu nebi trebao nista pitati ili bi pitao nesto na sto bi ti ljudi s zadovoljstvom odgovorili.
kapish?
zenske biljke ostavi dok nebudu gotove. nemoj ih skidat jel su pocele sjeme proizvodit.
sjemenke mos ostavit ono ak ti trebaju (ak je neka sorta dobro) i kom bi se dalo to sve vadit.
a decke pocupaj ili ih pusti jos malo pa od njih hash napravi.
eto.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
badzo je napisao(la):
Mislio sam da musku ostavim za sjemena a da zenske odvojim posto ja sadim dosta i ja nekupujem sjemena vec dobijam i neznam kaka su ona, da li su muska ili zenska,reko da nece uticati na presadjivane

Nemoj molim te na bongasha, nemaš razloga jer ti je dobro čovjek rekao
Ti samo potvrđuješ svoje neznanje ovom rečenicom gore ;)

Ali nećemo se vrijeđamo..samo čitaj ako ti se da..ako ne,nitko ti niti neće
odgovarati ili ćeš dobiti odgovore naših vrsnih "stručnjaka"

:maryjane:
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
nisam ja na nikog napo. prvo je on mene podbo,zato sam se registrovo ovde da bi nesto naucio novo
NIKO NIJE RODJEN NAUCEN, ako im je pun k.. ko sto ti kazes nemoraju podbadat druge ljude mogu na ljep nacin da reknu ili nek nista nepisu sto bi uvredilo nekog, nista vise kako ste vi mogli ljepo da reknete a ne da podbadate,ja ostajem pri svom misljenju uvjek,nesmatrag ga vise covjekom koji bi pomogo. jel mi mozes pojasnit to hash
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Alo badzo, ne shvaćaj sve osobno ...
Normalno da sam te podbo, nov si na forumu, izletila ti je glupost, da te nisam podbo ja, učinio bi to neko drugi (kao što i je), to ti je tako, nove malo sprdamo da vidimo koliko im je stalo da se druže sa nama. :vb_kez:

Samo opušteno, zapali koju prije nego upališ forum ... čisto da budemo na istoj frekvenciji. :smoke18:
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
:sick::sick:ma na istoj smo mi frekvenciji svakom se desi greska neka u zivotu nije covjek savrsen nijedan,krivo mi to ja trazim pomoc neku a vas a vi tako, ja vas sve tu volim a pogotovo travu :facesjump:
zato sam se i registrovo tu da mi pomognete ako mi zatreba,ja iskreno nevolim citat a nije da nisam nikako procito nista sa foruma citam ja al slabo nalazim ono sto me interesuje a vise volim cuti licno iskustvo necije,ja znam da ja mozda smorim sa tim pitanjima jeb... nov sam ovde pa me podrzite a i ja cu vas.
Danas nisma stigo al sutra cu posjeci muzjake e sad me samo jos ovo interesuje jel mogo oprasit ove zenke ili ne
a hasis ma to nebi nikad radio jedino kad bi imo viska trave e to bi onda uradio

nemojte da vam se desi ovo :sick:

http://www.youtube.com/watch?v=itX9fVlBNlw&feature=related
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
dobro rodak cito sam nebi ja nikad pravio hasis, jedino ako bi imao viska trave a to je rijetkost hehehe...
de vi meni recite da li da ja ove mudonje iscupam ili da ih samo osjecem,bojim se ako ih budem cupo da necu korjene ostetiti od zenki