problem sa biljkom,treba pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
15.08.2011
0
0
0
38
odlicno je napredovala i kad sam je zalio pre neki dan bila je u redu. danas kad sa otisao listovi su se sputili,otromboljili. znacio bi mi savet. inace vec je pocela da cveta
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pročitati pravilnik još jednom i ubuduče koristiti pretragu i nači temu sličnog besmislenog naslova.
Ovako površno otvorene teme bez slike zna se gdje u bliskoj budučnosti završe.
 
01.08.2011
4
1
0
33
brate nesmijes je zalivati po danu moras ujutri ili predvece mozda je do toga ili ako si djubrivo koristio nesmijes blizu stabla a ako je djubrivo koje se sa vodom razblazi nesmije da ode na listove jer ce pocet da se suse
 
15.08.2011
0
0
0
38
jebiga nisam znao da je ovakva tema glupa ali ja sam u kanalu. mislio sam da cu dobiti neki pametan savet. nikola hvala
 
23.07.2011
7
2
0
36
Mislim da se ovaj metalmaniacov post odnosi na nikoladzonsov post iznad posto njegov odgovor nema bas veze sa mozgom...
Inače, ne vjerujem da će ti iko uspjeti pomoći sa ovako postavljenom temom, daj neku sliku i više informacija. Koji je pH vode kojom zalijevaš? Koja je zemlja u kojoj je biljka? Koje đubrivo koristiš? Etc...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
coapsy je napisao(la):
jebiga nisam znao da je ovakva tema glupa ali ja sam u kanalu. mislio sam da cu dobiti neki pametan savet. nikola hvala

dobro ti veli GrowGirl, moj post se odnosi na ovog lika NikolaDzons.

nema glupih pitanja, samo glupih odgovora, a nikolin post je prepun istih...
 
15.08.2011
0
0
0
38
jebiga ja mislio da je meni upuceno baljezganje. danas obilazim pa cu da vidim kakvo je stanje. inace nemam pojma koja je ph vrednost vode,uzimam je sa izvora u sumi. u pitanju je amatersko sadjenje biljke seme je obicno,od neke marihuane,prosle god je uspelo 3 ove godine isto,samo eto pojavio se taj problem. slikacu je pa cu da pstavim
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
nemoze ti nitko pomoc kad neznaju s cim imamo posla, moras dat informacije malo, i ukoliko oces da uspijes, procitaj malo po forumu dnevnike kako ljudi rade... a ne to ti bacio u zemlju, dobio menke od frenda i sad to raste, prvi put vidio vutra.org pa iso pitat pitanje xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.