Problem sa ciscenjem bonga...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
e ovako...nedavno moj frend je isao na maturalnu u Rim i donio je svima neke poklone ovako...i meni je dofurao neki bong...stakleni...bong je predobar...nije prevelik, mogu reci i da uopce nije velik, ne zauzima previse mjesta, mogu ga lako sakrit od staraca, ali najvaznije da te dobro lupi nakon dva postena punjenja. he he:banana_rasta:

e sad...svaki put kad se prebijemo ja i moji frendovi to je meni sranje...jer mi se napusimo i onda kao poslje nekog partyja u kuci...oni se zajebavbavaju a ja cistim taj bong jer ako ga ostavim prljavog onda se to sve stvrdne i skori i onda je jos vece sranje za cistit...i ja ga nikad nisam ocistio bas onako kako treba...a niti nemogu...razmisljao sam sa onim cilit bangom jer probao sam ono s kovanicom kao na reklami i to radi, i sad cak i kad bi to uspjelo i ocistilo to besprijekorno to bi bilo jos gore pusiti na to sa tim mirisom detrdzenta nego ovako kako smrdi nakon koristenja...:joint:

i sad...ajde mi pomozite i dajte neki prijedlog kako da ja to lijepo ocistim bez da imam neke glupe mirise neke kemije i bez da se mucim 2 sata da ocistim taj mali bong...hvala
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Najlakša stvar za napraviti u takvoj situaciji...reci da ti je ispao i razbio seeee:icon_lol:
A kad ti dođu pajdaši, reci idem u wc...i tamo se razbij sa dva hita...a oni nek se pitaju kako i kada i što i koliko itd.

I mirna Bosna:icon_wink:

Peace:maryjane:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ccc pa zar ti JA moram davat svjete o tome...ajme...:vb_whip:

majka tvoja sigurno ima Golden- od Anwaya- bez neugodnih mirisa, bez kemije, neskodljivo za zdravlje a cisti ko ludo.
Uzmes ne razrijeden, koncentrat. Napunis jedan lavor vodom, sipas malo tog sranja unutra. potopis bong i pustis nek se safta jedno 10-15 min. sva masnoca i necistoca ce se sa lakocom otopiti i odstraniti. nakon toga nece biti mirisa niti okusa- nista lakse :bis: jos imas ona sranja za cistiti termos boce, one dugacke cetkice, kao za ciscenje boca za bebe...sa time prodes malo unutra van i sve ce se skinuti...
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ma nema veze sta...to je bilo ovako...da vidim sta je najbolje a i da ja bacim neku temu...hahaha...hvala na podrsci...spomenem vas na tv-u :p
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Odlicno radi, nemojte se kesit:icon_lol: Samo fora je u tome da zacepite ovu rupu na slici, tako da voda moze do vrha bonga... i onda unutra tableta.

rupayq3.png
 
14.08.2007
10
0
1
41
ja posedujem slichan pajp; kupljen u onom indijan shopu Komodo ili kako vec u balkanskoj je u bg pa beogradjani ukoliko hocete bongic za 1100 dindzi (14evra) idite tamo i kupite; no da se vratim na temu ja lepo prospem malo alkohola unutre pochepim rupe i muchkam i sve se skine...samo lagano...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja sam svoj (dok je bio u životu) čistio jednom u 7 dana. Nisam alkohola ima potrebe stavljati... Kad čistiš redovno, nema potrebe onda da se alkoholom čisti... Ja imam staru cetku za baby-flasice (extra za čišćenje) na vrhu ima ona kao okrugla spužva, a niže oštrije. Tako da sa njom extra očistim, malo deterdženta i cakli se :)
Eh, sad ako se zapusti to je drugo, prvo što će sam "tražiti" da se očisti (po smradu)!!! :)