Problem sa grlom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.07.2007
18
0
0
33
brate znas kako naduvao sam se i sad krenemo ja i drugar kuci kod njega da prespavao kad nas je pustila trava. i onda motor nece da upali posle sat vremena upali nekako odemo kod njega kuci prespavamo i sutra ujutro me grlo bolelo mnogo i nos mi slinio ja mislim da je cist nazeb da nije zbog trave.. inace nikad me grlo nije bolelo dok sam duvao uglavnom mi se osuse usta etc.. jednom mi se tolko osusilo da nisam mogo da jedem!! nisam mogo da sazvacem pljeskavicu xDznaci nisam jeo dok me nije pustilo tek posle..
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Produvali pluća
Što oštećuje pluća gotovo jednako razorno kao i pet popušenih cigareta zaredom? Jedan joint marihuane. Treba li zato legalizirati marihuanu ili na javnim mjestima zabraniti pušenje cigareta?

Ako popušite jedan joint marihuane, to je za pluća štetno kao da ste popušili pet cigareta zaredom, kažu stručnjaci s novozelandskog Medicinskog instituta za istraživanje, čiji je članak objavljen u časopisu Thorax.

Istraživanje je obavljeno na 339 ispitanika od kojih su neki pušili cigarete, neki marihuanu, neki i jedno i drugo, a neki su bili nepušači.

Premda su samo oni koji konzumiraju cigarete patili od emfizema, korisnici kanabisa su također imali problema s radom pluća.

"Opseg štete na plućima je bio izravno povezan s brojem popušenih jointa... Učinak jedne smotke na pluća bio je isti kao kad se popuši 2,5 do 5 cigareta odjednom", kaže jedan od autora istraživanja.

Autori studije naglašavaju kako se često zanemaruje štetan učinak koji marihuana ima na pluća.

http://www.net.hr/zdravlje/page/2007/07/31/0043006.html
 

Marsbre

Banned
Banovan
12.07.2007
28
5
0
35
Nisam gledao da li je neko napisao slicno, ako jeste jbg, kada sledeci put budes rivao napipaj ispod brade i ispod usiju, ako imas kvrge koje su natekle i pomeraju se pod pritiskom, onda verovatno imas problema sa zlezdama, zasto ne znam i takodje pokusaj da stavljas manje pljuge u buxnu. Ili mozda samo tripujes:bis: poz.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Pij caja,puno caja!Moja baba je u pravu.Ako ne onda idi do doce da vidis da li je nesto drugo ili je zbog vutre.peace
 
31.07.2007
22
1
0
35
nije da reklamiram al ja sredim probleme u grlu sa Bronhi bombonom ili kako neki zovu Odzacar grla ... a ponekad popijem caj od kamilice ili nane i takodje mi pomogne .-) probaj
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
3 velike žlice meda i 2 čista limuna iscjeđena, sve zajedno promješat i lagano pijuckat. A sve to sa strane zalijevat sa čajem, dobra je kombinacija lipa+kamilica...