problem sa liscem u zavrsnoj fazi cvetanja pomoc!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.03.2012
15
0
1
32
- biljke su u fazi cvetanja 2 meseca i 13 dana
pre par dana su se pojavile zute fleke po listovima i vrhovi badova su poceli da se suse ...
to se desilo u fazi kada sam promenio gnojivo tj pojacao PK, a smanjio N... lici mi na poremecaj ph ili prejakig gnojiva... ali nemam ph indikator pa ne mogu da budem siguran... molim za pomoc... steta da propadnu posle dosta truda ... voleo bih da mi se da neki konkretan odgovor posto sam iscitao sve linkove vezane za poremecaje i i dalje nisam siguran ...hvala unapred :samoja
- evo i slika : P8020002.jpg
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Previsok ili prenizak pH blokira nutrijente:
13020000.jpg


JA sam to pronasao na ovom sajtu.... Evo i link: https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/...rijenti-voda-flora-feeding-schedule-soil.html
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Onda ubaci post i quote-aj moju sliku s opisom u taj thread. Mozda mi je fakat promaklo!
 
12.03.2012
15
0
1
32
hvala puno pokusacu sa flushingom pa vam javljam kako napreduje ... inace sad se vec vrhovi svih grancica suse :( nadam se da cu uspeti da je vratim u zivot ...
 
12.03.2012
15
0
1
32
flusing odradjen biljka i dalje :sick: ph je bio 6 sada je ok ali se zutilo nastavlja istom brzinom ... :(
 
12.05.2015
1
0
1
31
Molio bih pomoc. Imam jednu lepu biljcicu ali su joj cvetovi vec dugo suplji, nisu puni nego bukvalno mogu da gledam kroz njih, inace je u fazi cvetanja duze od 2 ipo meseca. Unapred hvala
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Premalo informacija....vjerovatno slaba rasvjeta ali bez detalja ništa od savjeta...
A za sliku da i ne spominjem :)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Nemojte zezat covjeka.

Normalno je da ti listovi vutre zute kad ti je na kraju cvijetanja, ona kad je gotova sama ubije to lisce. Samo deri vodu i beri gotovo je to.
 
05.08.2015
9
2
3
46
Zato sto je matora ima da odvaljuje! Ja sam imao priliku pre 12 godina da oberem biljku koja skoro nije imala vise lista...skoro se osusila na grani,mislim cvetovi...bila je 3 m visoka i imala je male hedove oko 3 cm ...kada sam srolao dzok molio sam boga da prestane da me radi i nikada je vise nisam pusio...drugarima sam dao pola malog dzoka i za voznju od 10km kolima sleteli 3 puta a vozili su neverovatnih 20 km/h ! Pitali su me sutra ,brate sta si nam ono dao jbt vidimo da ce mo sleteti i dok se nenadjemo u kanalu ne koci haha! A kum je na pecanju popusio sam jedan mali i kada je hteo da zabaci zajedno sa pecaljkom je upao u vodu koja je bila tu gde je pao duboka 70 cm...kaze kume lezim na dnu,otvorene mi oci,pecaljka mi jos u ruci a stopala mi na suvom....haha naj jaca prica! Kaze lezim i razmisljam udavi cu se u pola metra dubine a uopste ne pokusavam da ustanem!aaaahahahahaaaaaaa i napokon se skoncentrisem i nekako ali jedva napravim sklek u vodi...ali ne vredi glava je i dalje pod vodom ,ne mogu vazduh da uzmem...gotovo je samnom a plivam kao riba...kada sam poceo da gutam vodu osetio sam kako me neko uhvatio za noge i izvukao napolje...pitao me sta radis to budalo jedna,davis se u pola metra dubini...covek je video i kako sam pao a ja ne mogu da mu kazem,jbt al' sam se naduvao kao bulja aaaahahahahaaaaaaa (y)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fishbyn

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pretty, kakve veze ima tvoj post sa temom, covek ima biljku sa "supljim" cvetovima koja cveta nesto preko 2 meseca a ti opisujes svoje naduvane prijatelje. ajd u buduce samo malo uskladi svoj komentar sa temom ili konkretnim problemom. a problem sa liscem od clana koji je otvorio temu je iz 2012, tako da mi nije jasnio ni sto je ostala otvorena tema. imamo temu za probleme a ne da se dizu mrtve teme stare po nekoliko godina, zamolio bih clanove da obrate malo paznju na to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.