Problem sa PH kod Sensi Grow (advanced nutrients)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Narucila sam od advanced nutrients sensi grow a i b (184 kune 50% popusta) i sutra ga ocekujem.Ali sam sad naletila na jedan video di objasnjavaju tu Prefect PH tehnologiju i vidim da spusta ph na 5.7 a to je za hidroponik i sad mene muci jerl znam da za zemlju treba 6.2,a narucila sam i nema vracanja...oce li to biti problem?
Ako neko jos koristi ove preparate neka kaze svoja iskustva da znam dal da skupljam za nova gnojiva ili ne jer ako nece biljka to uspit iskoristit cemu onda da gnojim stim djabe .....joj,samo muke neke :)


zaboravila link videa,evo :)

https://www.youtube.com/watch?v=TjGMysy2RKY
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Maco, ja ne vidim problema zasad.Ne koristim navedeno gnojivo, al tek kad pocnes sa tim ces vidjet kako to djeluje u praksi.
Ovako cemo nagadati, 5,7 nije tragicno za zemlju,mozes uzet recimo zemlju s malo vecim ph, oko 6,5-6,7 i mislim da nebi trebalo bit problema.A mogla si stavit pitanje i u temu sa gnojivima
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
ja koristim AN-ove. Svakako ćeš morati regulirati ph bez obzira na njihov PH-perfect formulu ako želiš 6.5 u vegi - 6.7 u cvjetanju. Moj savjet ti je 3 ml/l jer time se dobije ph oko 6.6 ( mislim da sam jednom mjerio ).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mar1o