Problem sa plucima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.06.2020
3
15
3
33
Pozz ljudi ovako pusim maru vec 5 6 meseci sve top medjutim pre oko pola meseca javio mi se problem koji je konstantan prvo nisam mogao lepo da disem nesto mi je smetalo u plucima onda kasalj a za kraj bol izmedju grudnog kosa izmedju pluca nemam koronu niti bilo kakav virus medjutim nikad ne pusim cistak stalno mesam sa dyvanom ili jer nema dovoljno za cistak ili drugari kad motaju pa stave duvan medjutim svi oni su aktivni pusaci dok ja nisam popusio celu cigaru u zivotu ne volim ns znam of cega je to razmisljam da li da prestanem sa duvanjem da li je zbog trave ili zbog duvana ne znam ni sam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

Grow85

Aktivan Član
22.09.2019
143
1.405
143
Ista stvar se meni desava vec odredeno vrijeme tipa od sredine 2mjeseca nemrem dubuko udahnut i cijelo vrijeme se nakašljavam, ne kašljem nego kao da imam nesto u grlu kaj mi smeta cijelo vrijeme i iz tog nakašljavanja i mučenja pluća počinje bol u plućima i sve sam to zanemarivao 2, 3 mjeseca jer sam se presto na godinu dana bavit ikakvim sportom zbog ozljede, a zbog sezone alergija koja je taman tad nekad pocinjala, doktorica mi pripisivala tablete za alergiju i ventolin za asmaticare kad me bas jako opere da nemrem disat da si pumpam ventolin.
inace sam sportas 18god aktivno se bavim nogometom nekad intenzivnije nekad manje, sve u svemu od malih nogu doslovno, svake godine sistematski i sve sto se na njemu pregledava a dosta su to sve pooštrili
da bi na kraju puko i presto pit tablete jer nisu imale ucinka, 3, 4 dana dobro i onda opet ista prica počinje nakašljavanjem pa bol u plucima nemres, duboko udahnut i tako u kruh 3 mjeseca... Ponovo zovem doktoricu da me salje na preglede neke taman se bila korona smirila u hrv, odem slikam pluca i srce, vadim krv, veli sve savrseno, dala mi uputnicu za pulmologa, medutim kak se opet situacija sa koronom u Hrv pokvarila nisam jos uspio otic.. Medutim poceo sam trcat i moram priznat da mi je lakse ima dana kad nemrem bas dobro disat al puno lakse nego prije 3tj kad sam krenuo s trcanjem... I cuo sam za jos dosta ljudi da ima problema(ovakvih) s plucima ove god koji cak i nemaju nikakve alergije tj saznanja da su alergicni ili nesto slicno tak da mi opce takoder nije jasno kaj se desava... Kad obavim pulmologa mogu napisat kaj mi je reko ak ce jos bit ove teme
 
22.06.2020
3
15
3
33
Inace kao beba jos u stomaku sam se nagutao plodove vode i jedva sam preziveo zbog toga su mi pluca jako slaba i osetljiva kupio sam u apoteci onaj herbiko sa medom zena koja radi tamo mi je rekla da ce mi to pomoci sa kasljem da profje ne znam ni sam volim travu bas ali ovo me uvek spreci da uzmem jer ponekad ume da me boli taj xeo izmedju grudnog kosa bas a ponekad i osetim kao da zaboravim da disem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

Grow85

Aktivan Član
22.09.2019
143
1.405
143
Frend, naruči se kod doktorice i nek te salje da pregledas pluca,bez uvrede al na silu pit tablete koje ti ljekarnica ponudi, a ne znas kaj ti je mislim da nije bas najbolje... Meni je doktorica prepisala tablete pa nisu nis pomogle... Obavi preglede ak imas mogucnosti!
Pozz