Problem sa pusenjem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bookies

Banned
Banovan
14.01.2012
0
0
0
27
Pozdrav, novi sam na forumu i ovo mi je prvi post, posle ovog cu se predstaviti..
Iako je ovo vutra forum zeleo sam ovde da postavim ovo pitanje, imam 14 godina i kazu kada jednom pocnes pusiti cigare nikad neces prestati. Ja sam poceo pusiti sa drugovima ali mi je jako lose kad popusim, vrti mi se u glavi i strasno mi je muka! Posle tog dana jedva sam otisao kuci i to sam vozio biciklu, kada sam dosao momentalno sam legao jer mi je tako odma bolje. Takodje alkohol mrzim, ne mogu da ga podnesem! Da li bi se ovi problemi isto stvarali kada bi naprimer poceo pusiti marihuanu?

P.S Znam da cete reci da se trebaju navici pluca ili nesto drugo, ali pusio sam one ronhil ultima najslabije cigarete ali i jako vukao u pluca..
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Jedini pametan savjet bi bio da se ostavi cigareta, alkohola i ostalih gofana...i naravno, kanabisa se ostavi za sada, osim ako ne boluješ od neke ozbiljne bolesti za koju se zna da lijeći.
Budi čist i zabavljaj se! Koji će ti qrac bilo šta!? Ili ćeš po sistemu kud svi turci tud imali mujo, pa kud puklo da puklo!? Ako ti prijatelji puše cigarete, ne moraš i ti. Ako piju, ne moraš i ti. Kužiš poantu!? :eek:hno:

(odgovori na postavljena pitanja nisu potrebni)
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Bolje prestani sad dok je jos lako, tj. dok jos ne pusis dugo i nisi zavisnik...
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
slazem se sa njima nemoj..meni je znalo bit lose i od vutre par puti se izvrnu radi tlaka al sad je sve u redu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.