Problem sa pusenjem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

borislol

Banned
Banovan
14.01.2012
2
0
0
35
Imam problema kada pusim obicne cigare, naci jako mi se vrti u glavi i muka mi je da se ispovracam. Pitanje je da li bi mi ovako bilo isto sa travom (ukoliko pusim u manjim kolicinama) ?

Imam 18 god, eh i da napomenem nisam pusac, mrzim cigare ali ipak ovo sam morao pitati.
I jos nesto da li bi mi se isto desavalo kad motam duvan u rizlu?

Pozz:)
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
brate ako ne konzumiras to iz ljubavi batali se nema uzivanja na "NA SILU"

a sto se cigara tice ako si i meni se to desavalo na pocetku, tako ako si nedavno poceo sa cogarama

ostavljaj smece dok ne zaglibis posle ces se kajati!!!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ma ista ti je pica ako motas duvan ili pusus standardne cigarete, mada su po pravilu ove prve "cistije" po pitanju aditiva i raznih sranja koja tovare kad blendiraju, verujem da ti ni vutra ne bi bas prijala, al' ako hoces da probas pa da znas, savetujem da probas na bong. cigarete svakako moz da preskocis u zivotu, nista ti nece faliti sem sto ces usparati love (i to ne malo) na mesecnom nivou
 

borislol

Banned
Banovan
14.01.2012
2
0
0
35
Kazu neki da cu prvi put pasti na patos i necu se moci dizati narednih 1 sat :S Jel to istina?
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
1 sat neces se dizat ni 2,3 ako se prije tega napijes pa zafumas..ostalo ti moze skodit radi zdravstvenih problema tipa tlak i ostalo...kako bi meni bilo rijetko...
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Mani se svega, ako dosada nisi i nemoj samo ćeš si napraviti veću štetu nego koristi glede zdravlja, a bogme i po pitanju propuha u "đepu" i to konstantno, ne nasjedaj na priću i društvo tipa "ajde malo što će ti biti vidiš da je nama super" to je prodavanje magle i navlakuša.Ostavi se toga i bavi se sportom to je život:thumb:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ako imaš želju, zapali, ako ne, nemoj, a navlakuše odhebi po kratkom postupku. Budi na sigurnom mjestu, sa dobrim prijateljima, ako već ideš zapalit.
Što se duhana tiće, sve se zna...pa jbte, na kraju krajeva, piše na svakoj kutiji cigareta u crnom okviru, kao osmrtnica, PUŠENJE JE ŠTETNO ZA ZDRAVLJE!
 

borislol

Banned
Banovan
14.01.2012
2
0
0
35
Naravno da imam, ne pusim zbog drustva niti me je iko nagovarao, ali jednostavno sam odlucio pusiti vutru.
Molim vas ako mozete da mi napisete kako vam je bilo kada ste popusili (Mucnina ili bilo sta naci svoje iskustvo napisite)

Hvala!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Meni se osobno čista vutra,ako ju pušim ne dopada.Mislim na ukus.Znači mora biti malo duhana.Tako da mislim da ti neće pasati.
A što se tiče za prvi puta,pa od uobičajene 'doze' koju bi izmrvio u joint,ti stavi pola ili još manje pa ako baš želiš probati,probaj.
Ali,opet...moja sugestija ti je da sačekaš još malo sa konzumiranjem.Mlad si čovječe,što reče drug moj odozgor,malo sporta,malo trebe ganjaj...imaš vremena za gandžu:)
Čuvaj se organa vlasti!!!
 

borislol

Banned
Banovan
14.01.2012
2
0
0
35
Jos mi niko nije odgovorio da li ce mi od ciste vutre prvi put biti muka ili da ce mi se vrteti u glavi? To mi je najgore, ukus me ne zanima bitno je kako se osecam..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
vrlo je moguce, al niko ti to ne moze reci sa sigurnoscu, reakcije na "vutru prvi put" su vrlo individualne i razlicite, ima o tome i negde ovde tema
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ajde bratko idi se napuši, pa ako ti se dopadne dobro, ako ne, opet dobro, a umrijeti nećeš, tako da ono...sad bih bio vulgaran, al ne priliči :D
Dobio si puno razloga zašto nebi trebao. Pogotovo jer si toliko uplašen zbog mogućeg negativnog doživljaja. Iskreno, ako očekuješ da će ti biti loše, guess what!? Bit će ti loše :)
Dakle, il' zapali il' nemoj! Treće nema....
 

borislol

Banned
Banovan
14.01.2012
2
0
0
35
Ma zapalicu zabole me, opusticu se naravno necu se nervirati, sta mi svrha ako pusim i nerviram se?
Javicu vam kako mi bilo :D

Pozz! :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Odigrao bi loto u ponedjeljak,može li mi tko reći hoće li izvući moje brojeve.?
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
Snjezana1971 je napisao(la):
Mani se svega, ako dosada nisi i nemoj samo ćeš si napraviti veću štetu nego koristi glede zdravlja, a bogme i po pitanju propuha u "đepu" i to konstantno, ne nasjedaj na priću i društvo tipa "ajde malo što će ti biti vidiš da je nama super" to je prodavanje magle i navlakuša.Ostavi se toga i bavi se sportom to je život:thumb:
Morao sam da citiram nadam se da nesmetam,od 7 dana u nedelji marihuanu pusim 5 dana i aktivno treniram judo i naravno idem na takmicenja borim se,nikad probleme sa kondicijom cigarete nepusim to je smrt! u najavi!!
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Borisol se ne javlja!!!Ili jos nije probao ili ga je zagrebalo u grlu pa se zakasljao!
E moj Borisol,oko cega komplikujes,probaj,moj iskren savet,bice ti dobro sigurno!
Ja sam pre dva meseca prestao da pusim cigarete posle 25 godina,ti ih bacaj na vreme,i upamti:NISTA DRUGO
 

borislol

Banned
Banovan
14.01.2012
2
0
0
35
Ljudi skupljam para, a znate sad vanredna situacija pa nema nista od uzine :b_cyclops:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.