Problem sa Super Skunkom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

JumperBT2

Banned
Banovan
13.12.2012
1
1
0
43
Pozdrav forumašima još jednom. Trenutno se bavim uzgojem svoje druge biljke i naletio sam na problem. Na biljci su se počele javljati fleke smeđe-sive boje. Poznate me neki iz mog prvog grow-a Snow Ryder Feminized, s njom je sve dobro prošlo, u biti fenomenalna biljka je ispala. Koristim apsolutno sve isto kao i sa prvom biljkom...za cvjetanje 6-8-8 NPK od Plantele i mješam ga u istoj mjeri kao i sa prvom. Jedino što sam promjenio je to što sada koristim SunMaster Dual Grow HPS 250W po preporuci mnogih iskusnih ljudi ovdje iako moram priznati da i CFL odradi posao vrlo dobro i više ne koristim kišnicu već odstajalu vodu iz pipe. Uglavnom počele su se pojavljivati smeđe fleke prvo po doljnjim "fan" listovima i polako napreduje prema vrhu biljke. Podešavam pH vode i uvijek je oko zadane granice. Lampa je dovoljno udaljena od biljke tako da ju nije ona spržila. Mislim skoro sve je isto kao i sa prvom biljkom, s njom sam isto imao frku ali sam skužio da je problem bio u manjku magnezija. Danas joj je 21 dan cvjetanja i budovi su svakim danom sve veći tj. kao da normalno raste. Donji listovi i srednj su toliko napadnuti da su se počeli sušiti i daju onako "crispy" osjećaj pod prstima. Gornji listovi su u fazi napada i imaju bjele fleke koje postanu smeđe s vremenom. Molim vas da pogledate i da izrazite svoje mišljenje,hvala. SS.jpg
 

Prilozi

  • Cola.JPG
    Cola.JPG
    167,5 KB · Pregleda: 52
  • Donji list.jpg
    Donji list.jpg
    206,7 KB · Pregleda: 60
  • Gornji list.JPG
    Gornji list.JPG
    137,8 KB · Pregleda: 45
  • Srednji list.JPG
    Srednji list.JPG
    164,9 KB · Pregleda: 49
  • Sviđa mi se
Reactions: nigga gucci

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pišeš s novim akountom ili mi se čini?
EDIT-za koji ***** radiš novi akount? A usput koristi jebenu pretragu please.
ajme...
 
12.10.2012
17
0
0
42
Zato što imam samo jebeni megabajt za slike eto zašto koji ti je ***** šta prostačiš, neznaš normalno komunicirati???
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
... ali "Koji ti je ku*ac, šta prostačiš?" :v xD


Čill aut, ništa nije vrijedno sekiranja i ružnih emocija/riječi :))
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
pa nemoj preko thumbmaila uploadati slike nego uploadas preko imageshac.us i ili drugih host stranica i onda ljepis slike samo tu... :)
ajmo decki zapalite nekog topa :rasta1:

edit : jeeeeeeeeeeeeeeej , dobio sam 7 list :) ajd budite barem veseli zbog mene :baby: :kiss:
 
12.10.2012
17
0
0
42
Ma znam kompa, uvjek sam nastojao biti OK i pristojan, a on mene hoće naučiti kako se koristi tražilica...mislim ono ko da ja nisam prije toka surfao tri dana i tražio odgovor na svoj problem...bezveze...možda mu fali za frulu da se smiri malo?! Samo želim komunicirati ali to očito ovdje nije moguće, pa može slobodno pobrisati moj profil jer idem ća...bye bye!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Jednostavno prostačim na duple akounte. Zar tebi to nije glupo? Mislim ne kužim...
DJFlyHigh evo morao sam jednu opuštajuću:)
EDIT-ne radi se o tome dali imam frulu ili nemam, još je gore ako zapalim pa ugledam dupli akount sjebedeh mi film matematika jednostavna:))
Budi dobar biču dobar sve 5;)
 
12.10.2012
17
0
0
42
Ma stari nije mi bilo jasno da se može uplodat preko tog imageshacka al nije bitno hvala svima na svemu, živjeli, sretno!
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.151
233
ma ljudi trebate se svi skulirat,ima na forumu dosta napada i ružnih rječi,neznam zašto,pa ovdje smo svi zbog jedne stvari..Ja nemam za frulu a u sobi sve cvjeta i miriši,nema goreg ufffffffffffff
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
kada pokushavate saznati uzrok problema koji se manifestira ostechenjima/flekama/diskoloracijom...lishcha...molim vas da fotografirate lice i nalichje lista...tj. fotografirajte list i sa "dolnje strane"...
tako najbolje mozhemo sagledati situaciju i vidjeti u chem je problem.. tj. pokushati dokuchiti uzrok/uzrochnika problema..
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Nedostatak mangana (sigurno) i možda magnezija uzrokovan vjerovatno previskokim pH (koristim odstajalu vodu iz pipe = pH mi je 8-8.5) i lošim gnojivom.

Lijek: Čajna žličica gorke soli na 5 l vode, te PROfert mangan gnojivo (uvozi ga GOR-MIH, Mošćenička 15, ne znam točno di ima za kupiti, do mene te stvari dođu same hihi).


Dijagnoza besplatna, samo se ponašaj fino dalje ;)