problem sa tajmerom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Greed4Weed

Banned
Banovan
27.12.2010
30
3
0
41
imam problem sa tajmerom. danas sam bio kod biljaka i video da tajmer nije u redu. bio je na 23h umesto na 8;30 koliko bi trebalo da bude. napominjem da je drugi tajmer, koji uzima struju iz druge prostorije bio sasvim ok. na njega je prikacena grejalica. zanima me, sta bi moglo da bude u pitanju? da li je moguce da nije bilo jedne faze? napominjem da je tajmer nov, par dana rada
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Ovako...ja cu ti svoja odstupanja u digitalnom tajmeru opisati..mozda pomogne.....digitalni tajmer mi se dva puta prebriko i nije upalio kako treba(isto kad je bio nov,pusten u pogon)...jednom nije uopce upalio(a bilo je sve narihtano),a drugi put se desilo kao i tebi..e sad jel to uzrok pada ili nestanka struje-napona....(posto ima u sebi taj digitalni tajmer i bateriju da se zastiti,valjda nije to,al opet,ja mislim da ga to prebaci)..i poslje toga sam ga stavio da pali ventilatore,a ne lampu vise....i nikad poslje toga se nije to desilo...sad,sta mu je bilo?ko ce ga znati...ali zelim ti reci da se sa digitalnim tajmerima zna to desiti,tako da ga imaj malo na oku(prvo vrijeme dok je nov)...zato i jesu bolji ovi analogni tajmeri za lampu,nema straha da se nece upaliti..
 

Greed4Weed

Banned
Banovan
27.12.2010
30
3
0
41
meni je analogni. i on treba da ima struje da bi se okretao, kad nestane struja poremeti mu rezim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.