Problem sa tjeskobom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

need_weed

Aktivan Član
16.10.2008
149
0
0
32
U zadnjih mjesec dana kad se napusim postanem totalno anksiozan i tjeskoban,sve gledam crno,sve mi je bed radit, najradije bi bio sam u nekoj sobi,izoliran od svega.Kad je oko mene vise ljudi i ja sam u centru paznje, srce mi pocne lupat ko ludo kao da ce mi iskocit iz tijela, dlanovi mi se znoje za poludit, crvenim se u licu.Nesto nevjerovatno.
Pusim vutru oko 4 god i nikad mi nije bilo tako.Uvijek sam bio skuliran, spreman na zajebanciju s ljudima, osjecao se dobro.Znao sam bit u bedu ali to samo kad sam se naduvo, a imao sam neke vazne obaveze za obavit, sta nisam radio cesto.
Probao sam se suocit s tim i ne misliti na to, ali psiha mi jednostavno neda mira. Cim se napusim psiha mi automatski spuca taj odvratan osjecaj.To je sve problem psihe i trudim se da ga rijesim.Nebi htio odbacit vutru za sve jer mi ona otvara um i mnogo dublje ulazim u neke stvari i razmisljam.

Pa evo ako imate kakav savjet dobro bi mi dosao.
 

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
A cuj, probaj malo pauzu napravit od te trave, pa ajd malo alkohola subotom da cisto razbijes monotoniju ak ce ti tesko bit prestat od jednom
 

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
Tak je i meni bilo s alkoholom, godinu dana super onda svade, depresija, bezvoljnost, black out-ovi, pa sad to planiram malo oporavit s travom . ako bog da, i tebi i meni srece
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Pauza, tjelovježba, ispravna prehrana daju čudesne rezultate. probaj piti čajeve i sok od ocijeđenog svježeg limuna. to znači puno vitamina c, ali u prirodnom obliku. jer pušenje, alkohol i sve vrste uzimanja drugih nedopuštenih supstanci ispraznjuju vit c iz tijela, a ljudi ne mogu proizvodit sam svoj vit c. Ima negdje doktori u americi koji lijeće narkomane sa visokim dozama vitaminom c i to 100% uspješno.
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
ocito imas neki problem u zivotu. napusis se i pocnes razmisljat o tome i automatski te baca u depru.
vjerujem da je tako jer eto, raznorazne okolnosti su mi donjele takav osjecaj.. napusim se i bediram, a bilo sve super do prije 2 tjedna.
nemre ti nitko dat savjet :)
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Meni je jedno vrijeme tako bilo.....ali koliko se sjecam rijesio sam to tako sto sam poceo razmisljati o svemu pozitivno (i o problemima,i finim stvarima,znaci o svemu) i tako da je to nestalo samo od sebe.....barem je kod mene tako upalilo.....zelim da taj bed ptri sto prije sjebes,i da varis bez tjeskobe i sranja ! ziv bio !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: need_weed

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
Nemoj previše da se sekiraš i razmišljaš nepotrbnim stvarima a to šta ti se ništa neda ljepo bi bilo neku zaninmaciju da nađeš
Alkoholom nećeš nitša postić tako da vari ti i dalje i uživaj a ako ti baš bed onda nemoj prek dana duvat nego se samo naveče fino opuštaj :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Blodeuwedd je napisao(la):
pušenje, alkohol i sve vrste uzimanja drugih nedopuštenih supstanci ispraznjuju vit c iz tijela, a ljudi ne mogu proizvodit sam svoj vit c. Ima negdje doktori u americi koji lijeće narkomane sa visokim dozama vitaminom c i to 100% uspješno.
Evo,lijepo ti je Blodeuwedd rekao,a ja se nadovezujem-ne slušaj neozbiljne savjete.Alkohol je jako nezgodna stvar,vjeruj mi,ZNAM!Alkohol u umjerenim količinama,rijetko,samo da malo izguštaš i moj savjet svima,ne samo tebi,bez žestice.
S vutrom isto umjereno.Moraš si odredit granicu,a to je teško,ali ne i neizvedivo :)
Ni mene život ne miluje,ali ne dam se i tražim rješenja.Pozitivan stav je izlaz iz depre i kad puknem i poludim,skuliram se u roku 5 min,a isto tako kad se sav izbediran.
Uvijek,u svakom trenutku moraš bit spreman na "šamar" od života i opalit mu jedan nazad :rofl:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DEDE

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Slažem se sa svim,i nađi neki posal ako ga nemaš,jako je dobro kad ti nešto ispuni bar trečinu dana,imaš još trečinu dana za sebe i trečinu za spavanje,naravno,može se kombinirati:)
Usput,zarađuješ novac,koji je jako neophodan za uvaj usrani svijet,jer sve sve vrti oko njega,gotovo je kao sudbina...
Ja uredno odradim 8-10 sati,al ako i treba,odmorim.I lakše je,jer sam i ja "lud" kad predugo ne radim.
Al bitno biti zadovoljan sa svojim životom,i da,kad dođe tjeskoba okupirati se nečim drugim a ne njom.
Stavka 2.-cura/žena-neču ništa pisati,osim reči da ne možeš s njima,a ne možeš ni bez njih:)
I slobodno vrime nekako iskoristi kako najbolje znaš.
Nebi ti preporučija naduvan među ljudima biti,a komunikaciju s "bistrim" svijetom treba održavati,možda nas puno najradije nebi ali mislim da je postalo potrebno znati i kako dišu stvari okolo nas.
Duvanje preko dana izbjegavati.Osobno u 99.9% slučajeva ne palim prije mraka,ili ukratko kad znam da nemam više baš nikakvih obaveza.
Cura/žena ne spada u obaveze:)
I ne duvati sve 3 trečine dana:rofl:
 

need_weed

Aktivan Član
16.10.2008
149
0
0
32
Evo prije pola sata sam se naduvo i sad doma kuliram lagano uz reggae, uopce ne razmišljam o nekim glupostima nego me boli k za sve.Nadam se da ce tako i nastavit.hehe
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Jesus fuckin krajst
21mt9wk.gif
, imao si jebeni napadaj panike, pokušaj živjeti s tim cijeli život ili imati bipolarniporemećaj ličnost
21mt9wk.gif
, koji freakshow , imas sintetičke lijekove jedna prekrasna molekula sertralin hidroklorid ili halea antidepresiv - anksiloiti, bromocepane , xanaxe, clonazapame.. samo biraj , wtf?
21mt9wk.gif
, ja pušim iz tvojih razloga jer su mi tablete uzrokovale katasrofične poslijedice, nepostoji nikakva veza između kanabisa i napadaje panike, nit može bit poslijedica toga.

Imaš 2 opcije, kognitivna psihoterapija kombinirana s lijekovima ili sam riješi problem aka usamljen si i nađi partnericu-partnera i ispunjavaj svoj život i motaj lagano, uff odluke

gOoD lUcK

vep6w7.gif
 
25.04.2010
7
30
13
probaj sa bar jednom pljugom manje dnevno....znammm bed ali i nije takav :D kad skuzis da ta pljuga sto bila kasnije ljepse ce te opustiti a to joj je i svrha...mozda ovisi i o tome sto pusis ...ja znam po sebi, nekad se napljugam i boli me k... kao da sama hodam po svijetu i lijepo mi je....neki put ista scena a ja totalna paranoja...zasto me svi gledaju..nesto ce se desiti, hehe ..kad me to pocelo prati...ja sam tu db+nevnu ukinula...istina falila mi :D ali kad lijepo "sredis" neke male dnevne problemcice ...i zapalis pljugu da te opusti ne da zaboravis na bedove na ar sati...da vidis koja uziancija :)) ma znam da znas koja uzivancija Pozz sretno resPeCt
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
zdravo, imao sam isti problem... prošli božić ostao bez posla nabavljao lošu vutru i pucala me depra i paranoja... pretpostavio sam da mi je loše zbog sve lošije trave koju sam nabavljao, čitao sam kako je zapravo samo medicinski uzgojena vutra preporučljiva za duhovna i stimulirajuća iskustva... tako sam odlučio da će sljedeća vutra koju ću zadimit biti iz vlastitog uzgoja... prvi indoor grow mi nije uspio ali motiviran sam i pametniji za sljedeći grow.

šetaj prirodom zapali frulu mira, sjeti se svojih istomišljenika sa vutra foruma, one love - one unity