Problem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

winergy2013

Aktivan Član
06.04.2013
110
394
63
Pozdrav ekipa, ne znam di da ovo stavim i di da pitam, ali molim nekog ko je imao slican problem neka mi pomogne. Uglavnom u subotu navecer sam bio vani i zapalim si đoks i nije proslo ni 5 minuta i doleti pandurija ispred mene i pregled, nasli mi 1.2g sa vrecicom, uglavnom njihovo ponasanje prema meni je bilo katastrofa, ko da sam nekakv serijski ubojica, prijetnje da će me istuć, par šamarčina je bilo jer sam navodno bio bahat i tako to, a ja naravno ništa ne smijem, jer da ga izudaram tamo ko majmuna iso bi 10g. u zatvor... I lijepo dobio kaznu 3800kn i ako ne platim u roku 3 dana 5500kn, ako to ne platim zatvor... I sad jel mi neko moze rec jel se ja mogu zalit ili nesto? Jer meni ovo nema nikakvog smisla, nikad nisam bio priveden prije ovog, nikakav zapis, ništa, nikom nisam naudio, ništa ukrao, slomio, razbio,vrijeđao nekog... Pa dokle više ovako, ovo je po meni narušenje reda i mira prema čovjeku, da me šamaraju tamo jer kažem svoje mišljenje o tome i da mi govore da sam glup i tako dalje, a da ne pričam kad sam bio u autu na putu prema stanici da im dođe dojava da muž tuce ženu doma... a oni se zamaraju samnom zbog malo travulje, razocaro sam se u ljudski rod kad sam vidio da takvih ljudi postoji, da mu je posao bitniji od humanosti i samo me zanima kako takav majmun može doc doma i zaspat u miru, kad tuce ekipu koja mu nista ne smije zbog malo travice... Hvala vam i ispricavam se ako sam ovo stavio na krivo mjesto, ali ako netko ima iskustva neka pomogne.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Jel imas dokaz da te tukao(samarao)? Nekog pored sebe da je to vidio... ako nemas pomiri se sa sudbinom i plati kaznu,da ne skace(ili ti zaglavis u tvorza)... yebes ga,stiti ih drzava,on ima kolegu da potvrdi da si bio bahat... i kad vidim da neko prica o njima lepo,ma to su smrde obicne u plavom odelu... pi*ke
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doon and darkwood77

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Tu smo na groblju :)
Nesmiju te tuci ...problem je ako si podpisao u muriji da su bili korektni prema tebi onda ga hebi.Obicno to ture na podpis cim udjes u stanicu
 

winergy2013

Aktivan Član
06.04.2013
110
394
63
Nemam dokaza to je bilo u stanici, ja njemu kazem da meni to nema smisla i di je tu neko pravo glasa, on meni da mi ljudi nemamo nikakvo pravo glasa i da smo svi glupo ko k**ac i da nemam šta pričat il cu vidit "kako bije hrvatska policija" i ništa reko mi da izadem i ja lijepo ustanem kažem "Hvala i doviđenja" krenem kroz vrata van i potegne me za majicu, potrga ju i šaka u glavu, a ja stanem i ne vjerujem, baš mi je jak čovjek kad mu ništa ne smijem napravit, mudonja veliki,borac za pravdu i zakon...A to za placanje je ne mogu jednostavno, tek zavrsio sa skolovanjem, ne zaposlen sam i izgleda mi nista ne preostaje nego odlezat tamo zbog malo travulje,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doon

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Možeš tražiti zamjenu novčane kazne za rad za opće dobro kod suca za prekršaje. Nebi te ni smjeli privesti za tu količinu, niš mi nije jasno. Našao sam se u sličnoj situaciji ljetos, ali nikakvo privođenje ni ispitivanje, na licu mjesta popunili zapisnik, radilo se o 2,5 grama, policajci su bili vrlo korektni i još su nam vratili grinder i rizle.
Dosta je tih komunjarskih sistema, vutra je dekriminalizirana i tu nema privođenja, to je običan prekršaj, isti k. ko i vožnja u krivom smjeru. Ja bih sve to isprijavljivao, saznao tko je radio tu noć, imena prezimena smradova, broj policijske uprave, sve bacio na papir i boom. Vidili bi oni čija majka crnu vunu prede o_O.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doon, 1310 and L0oD

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Dok dođe vrijeme za ležanje zaradiš ze kaznu, proči če pola godine bar. Znači od danas sebi zadaš zadatak da moraš mjesečno zaraditi 100€. To je dnevno 25kn iliti 3.5€. To možeš isprositi šta se kaže. Da ne spominjem cijepanje drva susjedu, kopanje septičke jame, šverc duhana...
I tako kad dođe vrijeme za zatvor ti češ imati pare.
Ako ti bude žao para odi u zatvor 17 dana. Kad izađeš za 5000kn kupi sebi grow opremu i postani neovisan. Budi oprezan kad pušiš na državnom posjedu.
Molim.
 
Poslednja izmena:

winergy2013

Aktivan Član
06.04.2013
110
394
63
Ma ništa prvo cu pisati žalbu pa šta bude... A i brine me da mi nebi doma dolazili, jer uskoro je berba pa da mi ne ulete a ja doma imam kilu mokrog, a njih ne zanima jel mokro il nije..A imam i opreme doma, ph metre,gnojiva,lampu...
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Neće ti doma uletit, nije tako lako dobit nalog od suca na osnovu zapljene jednog grama. Žalba ti neće pomoći :( . Nemaš nikakvog pravnog temelja za uložit žalbu, možeš jedino kukati a na višem sudu to ne prolazi.
Na tvom mjestu ja bi ignorirao plaćanje i opet nemogu ti ništa, da izdaju uhidbeni nemogu, da te prisile na plaćanje nemogu, u zatvor te ako si mlađi punoljetnik nemogu strpati, znači eventualno 7-8 dnevni pritvor al je u HR situacija da nema mjesta u takvim pritvorima pa 70% takvih sitnih prekršaja pada u zastaru.
Možeš i nažicat sutkinju da ti odobri plaćanje kazne u obrocima, recimo u više rata, i onda im uplatiš samo prvu ratu, a ostalo će im bog platit. Stvar je da nakon uplate prve rate u sustav se uvodi kao da si podmirio kaznu pa te ostatak novca nitko neće potraživat ;)
 

winergy2013

Aktivan Član
06.04.2013
110
394
63
Hvala vam ljudi na pomoci!! neka puste moju ganju na miru, dok pravi kriminalci šetaju ulicama oni zafrkavaju nas ljude koji nebi mrava zgazili
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
imao sam slicno iskustvo,pobrali su me kad sam parkirao auto, presao cestu i stavio kljuc u bravu od veze, stane marica, izadu njih par jedan veli "evo zrtve" drugi oce da pusem, uglavnom strpali me u maricu,odvezli u stanicu, posjeli na stolac vezanih ruku na ledima i zabava zapocne. jedan skolski znanac tamo je radio ,pozvao sam se na njega i tad su prestali, rekao sam im da cu ih tuzit, iz stanice otisao sam odmah u traumu da popisu masnice kao posljedice policiske torture,bolnica mora prijaviti a kad sam dosao doma, pismo ministru policije. za dva tjedna zove onaj znanac na kojeg sam se pozvao da je frka u stanici ,ministarstvo je odreagiralo,postupak pokrenut. izjave sam davao tri puta u nekoliko mjeseci u istoj stanici.da ne duzim , satisfakciju sam dozivio na konacnom ispitivanju pred tuzbu, znoje se junaci u hodniku, posao i kazna im visi. odustao sam od tuzbe,dovoljno mi je bilo dozivjeti da visa vlast reagira u obranu gradana od policiskog nasilja. nijedan od siledija u uniformi nije se ispricao a meni je nakon nekog vremena stigla novcana kazna za prometni prekrsaj. ali s druge strane, jednom isljedniku koji je vodio slucaj doma sam radio posao s kojim se bavim, uredno placen i preporuka
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Imamo i mi nekakva prava ali se trebamo znati koristiti njima.Vazno je znati da si u pravu i ispravan u tom slucaju ces sigurno dobiti bitku samo treba biti uporan i spreman na razne prepreke.
Proslo je vrijeme policijske torture a doslo vrijeme kada ce zbog 2-3 grama ljude samo opominjati a to je problem.
Za tebe su dva grama zabava za jedno poslijepodne a njima konkurencija...jbga
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
(rješenje tvog problema leži u shvačanju na kojem principu radi mup)
Prema tvojoj priči, to je negativno iskustvo za tebe kao nek0g ko je prvi put imao takvo iskustvo, ok, neosuđujem te, ali ako su ti drotovi došli do te mjere, sebe stavili u takvu poziciju, a takvi nezaboravljaju glavno pitanje : A ODAKLE to tebi sinko???...koji je tvoj odgovor bio?
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Smiješ ga dočekat na ulici sa palicom dok nema odoru, vidija bi ga onda bili bija faca. Skoči ti tlak odma kad čuješ da se vako ponašaju zbog tako malo vutre. :mad::mad:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doon

winergy2013

Aktivan Član
06.04.2013
110
394
63
(rješenje tvog problema leži u shvačanju na kojem principu radi mup)
Prema tvojoj priči, to je negativno iskustvo za tebe kao nek0g ko je prvi put imao takvo iskustvo, ok, neosuđujem te, ali ako su ti drotovi došli do te mjere, sebe stavili u takvu poziciju, a takvi nezaboravljaju glavno pitanje : A ODAKLE to tebi sinko???...koji je tvoj odgovor bio?
Moj odgovor je bio da sam uzeo od nekog ne poznatog lika vani
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Kad te pita odakle ti, samo kažeš "boli te kita" stisneš zube, napneš trbušnjake i okreneš mu obraz. Vjerovatno su takve torture prema mlađoj populaciji jer znaju da mogu, po pravilu on te nema pravo ni ispitivat takve stvari. Njima i dalje nikako da dođe iz guzice u glavu da je to prekršaj, doduše ne čudi me uopće kad pogledam kakvi sve brđani rade u policiji :( .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
15.09.2007
10
3
3
Plati kazni i sljedeci put pametno . A sta se tice toga Policajca on ce svoje kad tad dobit u istoj mjeri ... (kao jedan slucaj kod mene ... isto takvo je ponasanje bilo s strane policije, no isti taj policajac zivi u istom gradu i jednu vecer u civilu zavrsio u muskom wc-u s njih 5 ro :) nema svjedoka ,nema mrtvih :p ...mislim na kraju je taj dobio isto ono sta je drugima rdio ( sada vise ne radi :vozdra:)

Tako da moja preporuka plati ili se probaj zalit (ali odi kod nekog odvjetnika i vidi oce li bit koristi od zaljenja) , a ako ti zalba prodje oni bi to upolovili.

uzivaj i sretno :thumb:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.