problem...!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.10.2007
23
1
0
44
Jel moze itko odg na koje pitanje iz mog posta? jednostavna su... kako da sredim vlagu... i ovo u vezi mraka... hvala Daj ono pocetnik sam i stvarno bi mi dobro dosla pomoc
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Izmjeri ako ti je u kuci veca vlaga nego u boksu, ako je, pojacaj ventilaciju, stavi veci ventilator, ili dodaj jos manjih. Ako je obrnuto, smanji ventilaciju (sumnjam da je taj slucaj). I ne brini previse oko toga, kad biljke porastu, stvarati ce vecu vlagu same od sebe, samo pobrini da su dovoljno (ne previse) zalivene. Ako je slucaj i dalje sa ekstremno niskom vlagom mozes dodati posudicu sa vodom na kuciste leflektora, oprezno sa ovim jer ako prolijes po lampi ona puca, i napravi to ako baš moraš... Ponavljam, mislim da nema potrebe.
U vezi ventilatora i svjetla, mogao si sam doci do tog rjesenja jednostavnom upotrebom mogza :dunce:
Evo ti moja solucija:
Ja bi priljepio na ventilator jednu posudicu sa odrezanim dnom, i preko nje malo vecu, ucrstio jednostavno komadom plastike i moment ljepilom ili nekim vijkom... Neka posude budu crne, da se svjetlost ne odbija i unutar boksa ti je garantiran 100% mrak. Ta konstrukcija moze stajati unutar ili izvan boksa, svejedno i jednaka je fora za usis i ispuh...
18698897mj3.png
 
15.10.2007
23
1
0
44
fala brainchip... sta se tice mraka u boksu napravio sam nesto slicno ali tvoja ideja je daleko naprednija... Evo drugi dan cvijetanja , samo da mi nebudu sve modonje... poludit cu
 
15.10.2007
23
1
0
44
grrr... zasad 3 od 4 muske... za ovu zadnju nisam siguran jeli zenska ili jos nije pokazala spol... stavit cu sliku sutra ... :vomitwar::vomitwar: