problem^^

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
dakle mnogi od vas nece uvidjeti korisnu potrebu u ovome, ali eto naso sam se u sobi sa ugasenim svjetlom i citao sam vutra org, ne znam vise sta, ugl da skratim idem srolat djoks sve povadim iz ladice i skotnam da zbog crne pozadine nedobivam dovoljno svijetlosti da vidim sta radim s rukama i eto doso na ideju da se stavi nekakva svjetlija boja znam da ste se namucili oko dizajna ali ovak bi ljudi mogli imati gadne probleme ako citaju forum i idu rolat jer ce mahom izlaziti iz njega na nesta drugo sa svjetlijim bekgraundom:) ili jel moguce da ja to samostalno taj skin promjenim, taman sada mi palo napamet
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
bemti iruda, ja sve tlacim Ecoa da na potspotu stavi tamni skin i taman razmisljam o tom
i eto tebe uleces tu s ovom temom :icon_lol: ajde bjezi prije nego lupim -rep :punch:

*nisi se sjetio otvoriti neki folder ili upaliti stolnu lampu ili nesto ... on bi odma dizajn interneta mjenjao :icon_lol:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Treba staviti anketu dali je potrebno ili ne:)
Ja upalim stolnu lampu,ponekad mi je dovoljno da stavim početnu stranu google-a i več se vidi:)
Ponekad ovaj skin i sam svjetli dovoljno:icon_lol:
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
jel slobodno istaknem da je ovo EPIC FAIL :icon_lol:?

dodatak: iako sam se zamislio, pa polomio od smijeha sad kad sam procitao:icon_lol:
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
eto ljudi koji neshvacaju moju bol
§ Kumerle § nije bila prva u tome je i problem
stolna lampa je pregorila
a nebi vjerovo koliko mi je daleko trgovina sa sijalicama
vise sam iz doasade ovo pito da potaknem komunikaciju odsada se selim na majku prirodu ona ima bijeli skin^^
 
14.08.2010
46
4
8
35
Jesi ti bio naduvan dok si ovo pisao...xD
Pa zar nije jednostavnije otvoriti novi tab ili dići bilo koji svjetliji prozor xD
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Zapali stolnjak, oli nešto slično....smotaj,na istom plamenu pripališ 'gicu'...onda ugasiš vatru i dalje pičiš po vutra forumu :)