Problem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
spuštat možeš i sa limunskom kiselinom,.. ako trebaš dizati, dižeš sodom bikarbonom...
tester (kapi) kupiš u svakom dućanu koji se bavi životinjama, ili akvarijima.. ja sam svoj platio oko 75kn i to ti drži jako dugo..

hidrogen/peroksid.. 100ml ti košta manje od 10kn.. ja mislim da sam ja stavljao 3ml na litru vode, više se ne sjećam.. ali nemoj pretjerati s njim - uzmeš onaj 3%
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DEDE

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
sharplaninac je napisao(la):
gusjenice, stonoge ili...
oprostite na mutnim fotog.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
ovo cudo zdere headove, jos bira najdeblje.
ne zelim nicim spricati pa .....
valjda su to cari outdor grow-a.

Pozz

Imas raznih metoda uradi sam sa belim lukom, duvanom, pepelom ukucas u pretragu sta te interesuje dobijes odgovor.

A da i neznam gde ti je sajt ;)))

Sretno dalje.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
sajt mi je u vrtu, iza kuce tako da nemam problema sa obilazenjem biljke, skidam te gusjenice rucno kad primjetim koju.
jbga, biljka je dosta velika narasla pa spricanje cijele biljke bi bilo malo z..... a i privuklo bi paznju susjeda.
bilo bi im cudno zasto samo tu biljku spricam pored toliko raznih biljki u vrtu:pat:.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
sharplaninac je napisao(la):
sajt mi je u vrtu, iza kuce tako da nemam problema sa obilazenjem biljke, skidam te gusjenice rucno kad primjetim koju.
jbga, biljka je dosta velika narasla pa spricanje cijele biljke bi bilo malo z..... a i privuklo bi paznju susjeda.
bilo bi im cudno zasto samo tu biljku spricam pored toliko raznih biljki u vrtu:pat:.

Svaka cast kad ih drzis u vrtu iza kuce. Samo mi jedna stvar nije jesna a to da niko ama bas niko od tvoji suseda nezna kako izgleda marihuana. Drugo a i privuklo bi paznju susjeda?
Bez uvrede al tebi kao da nisu sve na broju ili trazis nevolje. Jedan telefonski poziv i zlo dolazi da te odvede ( nedaj boze ).
Pogledaj malo ako nisi
https://forums.vutra.org/problemi-tokom-uzgoja/9153-provaljen-sam.html
ili mnogo iskusniji i dugogodisnji ljubitelj vutre
https://forums.vutra.org/najnovije/3651-ljudi-pao-sam-25.html#post175678
Ali svako po svome. Neki uce na tudjim greskama a neki na svojim.
Prijatelju sretan ti dalji grow i neka te zaobidje zlo.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
drugi put fokusiraj biljku, a nemoj fokusirat dolje klupicu na kojoj sjediš i duvaš :icon_lol:

po ovim fotografijama vidi se samo ništa.. a biljka je blurana.. FOKUS NA BILJKU ubuduće ... pis
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
hehhhe , ma 95% njih zna kako izgleda kad je namotana pa zapalis u jvnosti pa im "smrdi" i skuze, 70% bi skuzilo da ju vide osusenu i spakiranu u vrecici cak bi pomislili da je nesto drugo(teze).
ali biljku zabijenu u zemlju bi skuzilo kojih 20% i to ako se skoncentriraju i eventualno posumnjaju pa te pitaju "kakva je to biljka".
uostalom ne zalaze mi bas iza kuce, ima dosta mjesta ispred kuce tako da ...
a i ne vucem ih za rukav da im pokazem sta ima iza kuce:family1:.

sto se slika tice, imam neki jeftin fotic pa nema puno opcija za zumiranje ili fokusiranje, a mozda i ima ali nisam isao proucavati, probat cu bolje slike napraviti iduci put.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
DEDE je napisao(la):
Jedan telefonski poziv i zlo dolazi da te odvede ( nedaj boze ).

Neću ga odvest, majkemi
4chsmu1.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DEDE

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ma fotić sam fokusira.. znači fokusiraj ono što želiš pokazat, tebi je npr. fokus pobjegao na pod.. nemoraš imat dobar fotić da bi fokusirao.. samo se malo potrudi :icon_lol:
inače sve 5.. kažem ti ovo jer će nam svima biti lakše oko riješavanja problema!

lijep pozdrav... sretno dalje s growom!