Problemi PH - temperatura - vlaga

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
*Nadam se da sam dao dovoljno infa ako sam sto zaboravio slobodno pitajete

-Auuuuu brate, pa što im to učini???

*Takodjer dali je sad nuzno flushat zemlju ili mogu bez toga i kako da postupim nakon flushanja( kad opet gnojivo) ?

-Nužno!!! 2-3 tjedna...ne gnojiš više, FLUSH-ISPIRANJE ( ne ispireš je od prašine valjda...)

*Na razini mreze 80 cm ispod lampe temp/vlaga je dok je svjetlo ugaseno 25-28 C i 74-77%,
kad je upaljeno raste temp do 40 C i vlaga pada do 20%

-VENTILACIJA!!! OVLAŽIVAČ!!! COOLTUBE???!!! NE GROWAJ SA 600 usred ljeta frende... VK100 WTF?! Pa to ne može da miris :poop: da izvuče iz wc-a satima... :fuck: :sadbanana::crazyd:

Meni u roomu 2 x 4 x 2.3 sa dvije 600, free inline i 800 m3/h outline, ovlaživaćem srednje kvalitete i svim aparatima osim pumpe vode postavljenim izvan rooma (2 x pumpa zrak, chiller, 2 x balast) temp. po zimi dosegne 33 tek tako a vlaga jedva 35-40, o hlađenju vode da ti ni ne pričam, ne kužim šta će ti 600tka u boxu i 6 gal. kantama?!
12333683_442614342610603_1816629419_o.jpg


*Ph vode iz slavine je kisnica sa visokim ph ( 8,9 ) koju gnojivo spusti do nekih 8 i to je cijelo vrijeme dizalo ph zemlje i blokiralo nutrijente.Kad je islo bez gnojiva ulazila je voda ph 9.Na jednoj biljci se i prije a i sada vidi pomanjkanje cinka.
Od 22.07 polijevanje je pocelo sa vodom iz vodovoda a ne kisnicom(imam pristup i jednoj i drugoj vodi) koja ima nizi ph 8,1 bez gnojiva ali i dalje visok.Kad voda ide bez gnojiva ide 8.1 ph a kad ide gnojivo 7,1 i znam moram regulirati jer je i previsok i ovaj a kamoli ne kisnicu koja je jos visa.

- Imaš RO uređaje za jako malo para na oglasima


*Srednja je skroz uvenula i mislim da joj nema spasa.pocela je jako zutiti

-Po viđenom, nut. lockout zbog ph... (Umjesto da kupuješ loše nut.. rađe si kupi Plantelu i PH- ako nisi u mogućnosti uzet RO..... Aha, SAD IMAŠ.... Pa di si do sad bio?!:objesen:

Neznam... Volio bih da se još podosta načitaš, nagledaš, ispitaš, padneš, ustaneš i repeat :grrr:..... E da, i palente papati :vozdra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and L0oD