problemi, pitanja....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Nikom ne govori da sadiš,s nikim nemoj djelit sadnje jer če uvijek netko htjet više ili se izlajat nekom il se kurčit pa ič pokazivat kako sadi i puno puno takvih glupavih situacija slijedi iz toga,vjeruj mi ništa dobro neče izroditi ako sadiš s više ljudi!

Skupi nešto novaca i kupi si pristojnu opremu,nije to toliko strašno,ako pušiš cigarete prestani pušit a svu lovu stavljaj sa strane i za 2 mjeseca češ imat novaca,samo da te pitam koliko ti imaš godina???znaš da maloljetnicima nije dopušteno bit na forumu stoga ču morat predložit ban pošto mi se čini da si balav pošto stariji ljudi nisu tako (glupavi) i razmišljaju malo...vjeruj mi ako si maloljetan nije ovo mjesto za tebe i ništa dobro ti neče izrodit ako tu pokušavaš brijat,vjerojatno češ na robiji završit u nekom popravnom ili nešto tako!
Ajde smiri doživljaje i nemoj maštarit o glupostima pošto vidim da love nemaš,a ni inteligencije baš nešto previše jer vjeruješ ljudima a to je jako jako glupo!
Idi u miru i pozz
 
02.11.2010
20
0
0
31
,samo da te pitam koliko ti imaš godina???znaš da maloljetnicima nije dopušteno bit na forumu stoga ču morat predložit ban pošto mi se čini da si balav pošto stariji ljudi nisu tako (glupavi) i razmišljaju malo...vjeruj mi ako si maloljetan nije ovo mjesto za tebe i ništa dobro ti neče izrodit ako tu pokušavaš brijat,vjerojatno češ na robiji završit u nekom popravnom ili nešto tako!
Ajde smiri doživljaje i nemoj maštarit o glupostima pošto vidim da love nemaš,a ni inteligencije baš nešto previše jer vjeruješ ljudima a to je jako jako glupo!
Idi u miru i pozz[/QUOTE]

Tebi hvala, imam 19 godina.....i otici cu sa foruma zbog takvih kao ti, sljedeci put kad neko bude pitao nesto ti nemoj odgovarat, jer si debil..
Pozdrav!